dr Iza Cwiakala

Psychiatra

2,7

Osoba która juz na pierwszej wizycie stawia diagnoze (rentgen w oczach), mój 6letni syn się jej bał, wiec pani specjalistka zamykała drzwi na klucz by nie wybiegał z gabinetu , zastraszała dziecko szpitalem, podnosiła głos. Dowiedziałam się iż mój syn nadaje się do "Całkowitej izolacji terapeutycznej" i przy diagnozie zespół Aspergera włączyła do leczenia lek Rispolept (stosowany w schizofreni osób dorosłych). Pełna obaw postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem który po rzetelnym zbadaniu dziecka wykluczył Jednostkę chorobową sugerowaną przez dr Izabele. Wtedy dr Izabela kierując się złością wydała mojemu byłemu parterowi zaświadczenie iż Ja jako matka jestem niezdolna wychowawczo gdyż nie stosuję się do zalecen, jestem niezrównoważona a dziecko wymaga kontynuowania terapii w jej gabinecie. Czy ta pani miała prawo wydać opinię o mnie bez mojej wiedzy i zgody skoro Ja szukałam pomocy dla syna gdyż miał problemy z emocjami. Nie polecam i przestrzegam wszystkich o tej Pani, która w moim subiektywnym odczuciu postąpiła niemoralnie, nieetycznie i wydała pochopnie błedną diagnozę małemu dziecku

Nie wiem skąd na tej stronie jakiekolwiek pozytywne komentarze. Trafiłam do niej bo byłam ofiarą przemocy, miałam depresję i zaburzenia dżywiania, zyłam w ciągłym strachu bo z racji młodego wieku nie mogłam opuścić toksycznego środowiska. Sprawę należałoby gdzieś zgłosić ale niee. Baba stwierdziła że ZA KARĘ (tak to określiła) że zawracam głowę rodzinie zostanę umieszczona w szspitalu psychiatrycznym a oni będą mieli czas dla siebie. Skończyło sie to jeszcze wieksza depresją, po wyjściu dręczono mnie dalej a na kolejnych wizytach Ćwiąkała twierdziła, że jeśli nie zareaguję ( w sensie, mam przestać się bać i być smutna) na jej leczenie to wyśle mnie znowu do szpitala.

nie wzbudza zaufania, egzaltowana kto pisze te opinie

nie wzbudza zaufania, egzaltowana kto pisze te opinie

Bardzo dobry lekarz, Chęć niesienia ludziom pomocy jest dla niej najważniejsza, a widok zdrowego, uśmiechniętego Pacjenta umacnia w niej przekonanie, że dobrze wykonuje swoją pracę.

Pani dr jest ŚWIETNĄ OSOBĄ. Zareagowała bardzo uprzejmie, natychmiast znalazła czas, mimo nagłej prośby o wizytę. Moja nastoletnia córka odebrała panią doktor bardzo dobrze, co uważam za b.ważne. Jest godną polecenia lekarką, emanuje z niej więcej niż spokój i radość życia. POLECAM :)) Rodzic z Kielc

POLECAM :)) Rodzic z Kielc

dr cwiakała jest bardzo miła osobą.lecze sie u niej w poradni 4 lata zawsze opuszczam gabinet pozytywnie nastawiona do zycia.dokladnie tlumaczy chorobę wzbudza zaufanie.wypisując recepte zawsze pociesza pacjenta i życzy mu zdrowia.polecam jest bardo dobrym lekarzem.odbiera telefony nawet podczas urlopu.dr iza spełnia moje wymagania.halina