lek. med. Jacek Kostrzewa

1,6
1,8
1,2
Dodaj opinię Umów wizytę

Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej w 1992 roku. Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu położnictwa i ginekologii zdobyte podczas pracy w warszawskich oddziałach położniczo- ginekologicznych w szpitalach: MSWiA, Szpital Praski, Szpital im „ Św Rodziny” ul. Madalińskiego, jak również w trakcie uczestnictwa w licznych kursach doskonalących, zjazdach, sympozjach naukowych.

Szczególne zainteresowania:

prowadzenie ciąży, patologia ciąży, poród przedwczesny zagrożenia, ...

Marta

13.03.2016

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona. Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia. Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa ...

Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Na przykład, gdy zaczęłam przedstawiać mój problem od opisania ogólnych dolegliwości, które pojawiły się tym samym momencie, co problemy z okolicami intymnymi (m.in. wysypka na twarzy, dreszcze, kaszel) oraz przebieg wizyty i internisty (internista nie był w stanie stwierdzić, co jest przyczyną moich dolegliwości), Pan Kostrzewa skomentował to w ten sposób “Proszę się rozebrać, nie będę przecież leczyć pani twarzy. Ja się zajmuję tylko moją działką, a nie chorobami zakaźnymi”.
Po badaniu okolic intymnych Pan Kostrzewa zaczął wypisywać w komputerze listę leków, które mam wykupić, nie patrzył na mnie i nie wyjaśnił, co mi właściwie dolega. Gdy próbowałam dowiedzieć się, co to za choroba  i co może być jej przyczyną, czy może powinnam zmienić coś w swoim trybie życia, aby uniknąć w przyszłości podobnych problemów, zbywał mnie, nie dając konkretnej odpowiedzi.
Ponadto Pan Kostrzewa sugerował również, że nieodpowiednio dbam o siebie i nie leczyłam nadżerki (po raz kolejny wprawiając mnie w zawstydzenie). Gdyby jednak zadał sobie trud przejrzenia mojej historii (od 5 lat leczę się w Lux Medzie, większość wyników badań miałam przy sobie), zobaczyłby, że wielokrotnie leczyłam się na nadżerkę i regularnie konsultuję się z moim lekarzem prowadzącym, regularnie wykonuję badanie cytologiczne i USG piersi. Gdy mu o tym powiedziałam, stwierdził, że “to nie było żadne leczenie” i że powinnam na poważnie się za to zabrać. Na moje pytanie, co ma na myśli, Pan Kostrzewa rzucił tylko, że “możemy to Pani wymrozić”, ale nie wyjaśnił, na czym ta metoda polega, jak się do niej przygotować, jakie są przeciwwskazania itd.
Jakby tego było mało, gdy zapytałam go, czy mogę brać leki przepisane przez niego (antywirusowe na opryszczkę + globulki na nadżerkę) jednocześnie z antybiotykiem, który tego samego dnia, pół godziny wcześniej, przepisał mi internista na objawy infekcji górnych dróg oddechowych, nie odpowiedział na pytanie, zasłaniając się tym, że on “zajmuje się tylko tym, co na dole, a twarz i inne problemy” powinnam wyjaśnić z innymi lekarzami.
W skrócie: SKANDALICZNIE nieprofesjonalne, nieludzkie, nieuprzejme zachowanie.
Cały czas czuję niesmak po tej wizycie i zażenowanie. Że już nie wspomnę o strachu związanym z brakiem wiedzy, co mi tak właściwie dolega, czy coś grozi mojemu partnerowi, czy mogę teraz myśleć o zajściu w ciążę, czy jak będę brała te wszystkie leki na raz, czy nic mi ie grozi itd.

dominika

14.12.2015

Na moim wyniku USG opisano kodem podejrzenie złośliwego nowotworu. "Lekarz" Jacek Kostrzewa nie podzielił się ze mną tą wiedzą natomiast szybciutko wypisał mi skierowanie do szpitala na oddział chirurgii. Dopiero w szpitalu sprawdzono, że zmiana może być nowotworowa i nie można od razu jej wycinać. ...

Dopiero w szpitalu sprawdzono, że zmiana może być nowotworowa i nie można od razu jej wycinać. To na prawdę mogło narazić moje zdrowie. Zdecydowanie odradzam - omijać szerokim łukiem.

Anonim

23.10.2012

Zdecydowanie nie polecam. Opryskliwy, bezczelny, niekompetentny, niemiły, brak jakiejkolwiek pomocy. Omijajcie dziewczyny

minni pacicia18

05.08.2012

nie polecam gdyż jet niekompetentny, niemiły i na niczym się nie zna wymyśla jakieś dziwne teorie na temat ciąży tragedia a nie lekarz!!!

Anonim

14.05.2012

Byłam dziś u pana doktora na Belgradzkiej, w MR. Gorąco nie polecam, nigdy więcej tego błędu nie popełnię. Niegrzeczny, niekompetenty i niekomunikatywny. Przedstawia swoje własne poglądy jak prawdy ogólne - albo niedouczony albo beszczelny - najprawdopodobniej jedno i drugie. Nie rozmawia, nie daje sobie nic wytłumaczyć, nie chce dać skierowania na badania. Nic nie rozumie albo ma wszystko głęboko w poważaniu. Tramuatyczna wizyta, podniosła mi ciśnienie i poziom adrenaliny znacznie, a kobiety w ciąży powinny być spokojne i zrelaksowane... Teraz juz wiem dlaczego do niego było najwięcej miejsc i naszybciej... kto tam raz był raczej drugi raz nie przyjdzie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana