Gdzie przyjmuję

Pl. Konstytucji 3 m. 60
52,221713921,015176(22) 621-31-62
gabinet@kos-med.pl

terminów
15:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:0017:1517:3017:4518:0018:1518:3018:45
terminów
Zobacz wszystkie terminy arrow

Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej w 1992 roku. Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu położnictwa i ginekologii zdobyte podczas pracy w warszawskich oddziałach położniczo- ginekologicznych w szpitalach: MSWiA, Szpital Praski, Szpital im „ Św Rodziny” ul. Madalińskiego, jak również w trakcie uczestnictwa w licznych kursach doskonalących, zjazdach, sympozjach naukowych.

Szczególne zainteresowania:

prowadzenie ciąży, patologia ciąży, poród przedwczesny zagrożenia, ...

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.8512345
7 opinii

• 1

Zdecydowanie nie polecam. Opryskliwy, bezczelny, niekompetentny, niemiły, brak jakiejkolwiek pomocy. Omijajcie dziewczyny

• 1

nie polecam gdyż jet niekompetentny, niemiły i na niczym się nie zna wymyśla jakieś dziwne teorie na temat ciąży tragedia a nie lekarz!!!

• 1

Byłam dziś u pana doktora na Belgradzkiej, w MR. Gorąco nie polecam, nigdy więcej tego błędu nie popełnię. Niegrzeczny, niekompetenty i niekomunikatywny. Przedstawia swoje własne poglądy jak prawdy ogólne - albo niedouczony albo beszczelny - najprawdopodobniej jedno i drugie. Nie rozmawia, nie daje sobie nic wytłumaczyć, nie chce dać skierowania na badania. Nic nie rozumie albo ma wszystko głęboko w poważaniu. Tramuatyczna wizyta, podniosła mi ciśnienie i poziom adrenaliny znacznie, a kobiety w ciąży powinny być spokojne i zrelaksowane... Teraz juz wiem dlaczego do niego było najwięcej miejsc i naszybciej... kto tam raz był raczej drugi raz nie przyjdzie.

• 1

Zdecydowanie nie polecam, omijajcie dziewczyny, nadęty z ironicznym uśmieszkiem,weszłam do gabinetu i wyszłam z tym samym,bóle w dole brzuch potarktował jakby to była norma, brak zainteresowania, oczywiscie uznał ze badanie ginekologiczne jest zbędne.Szkoda zachodu i czasu Waszego, i tego pana chyba tez bo napewno ma wazniejsze sprawy w godzinach swojej pracy niz te z ktorymi do niego przychodzicie.

• 1

Jestem w 16 tygodniu ciąży. Zgłosiłam się do doktora, gdy zobaczyłam delikatne plamienia po oddaniu moczu. Niestety mój lekarz prowadzący tego dnia nie pracował. Opowiedział lekarzowi, że dzień wcześniej przy aplikowaniu sobie lekarstwa dopochwowego coś mnie zapiekło i zabolało a dziś po oddaniu moczu zauważyłam plamienie. Lekarz mnie zbadał grymasząc, że krwi w pochwie nie widzi, że on mnie nie zna i nie wie czy moja wydzielina jest dobra czy nie. Powiedział też, że to plamienie na pewno nie jest od pęcherza, mimo, że nawet na wynikach badań, które robiłam dzień wcześniej, było napisane, że w moczu znajdują się liczne bakterie. Dziś byłam u mojego lekarza, który potwierdził, że to na pewno pęcherz. Pewnie z lekarstwem dostało się ziarenko piasku czy paproszek, który podrażnił mnie i pojawiło się w moczu parę kropelek krwi. Z ciążą wszystko ok. i nie mam się co martwić.

• 3

Przy mojej wizycie (na kilkanaście)zdarzyło się, że Pan Doktor odebrał telefon z ubezpieczalni, ale pokazałam na migi że wychodzę do łazienki :) Lekarz rozmawiał około 15 min.... Uważa, że to jednak jest lekka przesada, ale jako lekarz jest bardzo kompetentny. Pomógł mi, gdy inny lekarz stwierdził, że jestem zdrowa lub w ciąży, a okazało się że miałam torbiele na jajnikach. Pan Doktor przeprowadził skuteczną terapię hormonalną. Podchodzi rzeczowo do problemu, wyjaśnia, stawia trafną diagnozę.

• 1

Byłam u dr Kostrzewy na jednej konsultacji w ramach NFZ. Pan Doktor w trakcie rozmowy ze mną odebrał prywatny telefon i z 10 minut rozmawiał ze swoim znajomym m.in. o urlopie, a ja w tym czasie siedziałam obok i czekałam, aż Pan Doktor łaskawie poświęci mi czas. Dla mnie takie zachowanie lekarza jest skandaliczne. To okazanie kompletnego braku szacunku dla pacjentki i jej czasu. Irytowało mnie też wcale nieśmieszne poczucie humoru Pana Doktora - ale to już jest kwestia ocenna, jednym może się podobać, innych może drażnić takie zachowanie. Więcej do tego Pana nie pójdę, bo wymagam od lekarzy przynajmniej pewnego minimum kultury osobistej, a rozmawianie ze znajomym o wakacjach w czasie, kiedy w gabinecie siedzi pacjentka i czeka, jest dla mnie przejawem kompletnego braku kultury.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat