Jacek Kucharski

Ortopeda dziecięcy

Bardzo dobry, uprzejmy lekarz, zawsze znajduje czas aby odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wyjaśnić przebieg leczenia.

lekarz ten operowal mojego syna po ciezkim wypadku samochodowym. moje dziecko mialo polamana reke w kilku miejscach i zlamany bark, lekarz wlozyl w kosci druty i kilka dni po operacji moj syn zaczal ruszac reka, pisac, uzywac komputera co nie byloby mozliwe gdyby wsadzono mu reke od nadgarstka do ramienia i bark w gips. Uwazam ze to bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim polamanym dzieciom :)

Bardzo dobry lekarz. Robił operację mojemu synowi z bardzo dobrym skutkiem. Teraz operował moją córkę. Czekam na efekty operacji, ale mam nadzieję że wszysto będzie ok.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Operował moją córkę. Znajduje czas na rozmowę i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Zdecydowanie mogę go polecić wszystkim rodzicom potrzebującym pomocy dla swoich dzieci.

Mam 11 lat i strasznie bałam się operacji... Po złamaniu prawej bliższej nasady kości promieniowej, zostałam skierowana na ulicę Niekłańską, gdzie właśnie poznałam Pan Jacka Kucharskiego, który do mojego złamania dołożył drut Kirshnera 6... Powiedział jak będzie wyglądała operacja i jak będzie przebiegało leczenie... Poleciłabym Go nawet wrogowi... Specjalizuje się jednak w złamaniach rąk...

Świetny lekarz,kompetentny,żartobliwy. wspaniałe podeście do młodzieży ;) Warty poleceni!;)

Świetny lekarz,kompetentny,żartobliwy. wspaniałe podeście do młodzieży ;)
Warty poleceni!;)

Poprostu świetny lekarz. Brak mi słów bo tak naprawdę dzięki niemu i innym lekarzom z tego oddziału mam zdrową nogę poprostu świetne podejście,żartobliwość a co najważniejsze zna się na tym co robi naprawdę z całego serca polecam tego lekarza jak i wielu innych z tego oddziału. Pozdrawiam

bardzo polecam rzeczowy kompetentny swietny fachowiec i zdolności manualne mistrzostwo

Bardzo dobry lekarz :) Miły i kompetentny ;D A przede wszystkim ma wspaniale podejscie do mlodziezy! Polecam!!;D

Bardzo dobry lekarz :)
Miły i kompetentny ;D
A przede wszystkim ma wspaniale podejscie do mlodziezy!
Polecam!!;D

Bardzo mily i uprzejmy lekarz:) Bardzo dobrze i dokładnie tlumaczy chorobe i przebieg leczenia:) A przede wszystkim ma swietne podejście do młodzieży;)

Bardzo mily i uprzejmy lekarz:)
Bardzo dobrze i dokładnie tlumaczy chorobe i przebieg leczenia:)
A przede wszystkim ma swietne podejście do młodzieży;)