Jacek Miarka

Nysa
50,471768917,33867410 77 433 42 70

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
20 opinii

Kompetencja. Duża ilość czasu poświęcona Pacjentowi. Rzeczowe informacje. Polecam

Daje z siebie 100%. Bardzo dobry lekarz. Polecam.

Nie sądzę, by osoba, która kończy medycynę nie miała pojęcia o stosowaniu konkretnych leków, gdyż jednym z mnóstwa przedmiotów na kierunku lekarskim jest m. in. farmakologia-to popierwsze, a po drugie chciałabym zauważyć, iż dr Jacek Miarka prócz bycia wybitnym internistą i kardiologiem,ma również specjalizację z neurologii, więc uważam, iż stwierdzenie, że doktor" nie ma kompletnego pojęcia o stosowaniu danej grupy leków" jest dla mnie absolutnie bez podstawne. studentka medycyny

Dr nauk med. Jacek Miarka, Ordynator Oddziału Kardiologicznego Szpitala w Nysie, to znakomity kardiolog, internista, ma wyjątkową cechę, bardzo fachowo leczy, udziela porad, cierpliwy, i kompetentny.Polecam doktora Jacka Miarkę. Wdzięczny pacjent.SR.

Dzięki dr Miarka jest w śród żywych osoba którą kocham, kiedy inni dali mu krzyż na drogę ale nie dr Jacek Miarka. Jest naprawdę dobrym i cenionym specjalistom, polecam.

kompetentny lekarz hhjjhjhhhj hhjjjkjk uyhyjm,jkkllk hjnmllkkkl jhijhjhjhjkjh hjbbjjjkj jjmnjnjjm jhjjjkkjk jkjkk,,k nhnhjjj hkjbk

Dr Jacek Miarka jest bardzo cenionym lekarzem,doskonali swoje umiejętności,na bieżąco jest ze znajomością leków nowej generacji.

samobójców nie lecze ( palił to giń)

Dzieki temu lekarzowi żyję. Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam.

postawil zla diagnoze, skutkiem tego byla opozniona operacja onkologiczna!

Przemiły, sympatyczny i profesjonalny. Jak pacjent podchodzi do siebie profesjonalnie inie plecie bzdur, to doktor podchodzi racjonalnie, profesjonalnie. Wydaje mi się, że kasuje młodych. Ciągle poszerza wiedzę. Jest neurologiem, internistą, kardiologiem i posiada tytuł naukowy. Widac, że nie byl i nie jest leniem. Pzdr i życzę wszystkim zrowia

Kompetentny i rzeczowy. Czasami moze wydawać się nieuprzejmy, ale lekarz ma leczyć, a nie przymilać sie do pacjenta.

Chłodny,wyniosły,pewny siebie.Innych internistów przy pacjentach "ocenia" np a kto tak panią leczył??? Stosuje leki psychiatryczne i neurologiczne o których nie ma pojęcia!!!

Moze rzeczywiscie doktor nie jest mily tak jak jedna pani tu naoisala oburzona. Ale to niestety jest najlepszy lekarz dla mnie tez nie byl mily ale to akurat malo mnie interesuje ja chcialam zeby mnie leczyl a nie byl mily dal mnie. polecam tego lekarza najlepszy specjalista

kompetentny,swiadomy wiedzy,leczy zatem merytorycznie,nie usmiechem.jest jednym z nielicznych lekarzy wymagajacym od pacjenta rygoru terapii-np,nie pal,spaceruj-tak tez lecz serce.najwyzse uznania dla p.DOKTORA JACKA MIARKI.

OBYM NIGDY W ŻYCIU NIE MIAŁA Z NIM DO CZYNIENIA JEŻELI CHODZI O SWOJE ZDROWIE!!!! WYSTARCZY JEDNA WIZYTA KTÓRĄ MIAŁAM U NIEGO W ZWIĄZKU ZE ZDROWIEM SWOJEJ MAMY!!!HORRORRRRRR!!!!!!! CHAM, PROSTAK.....SZKODA SŁÓW NA TEGO CZŁOWIEKA!!!!!

Polecam wszystkim znajomym dr Miarkę ponieważ jest lekarzem kompetentnym, dbającym o zdrowie i dobro pacjenta i przede wszystkim w dzisiejszych czasach szczerym i ratującym życie człowiekiem.

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz w Nysie!

Niestety przez tego lekarza skazana jestem na leczenie do końca życia!

Ogromna wiedza, świetne wyczucie problemów, doskonały specjalista potrafiący postawić diagnozę i zaordynować skuteczne leczenie w sytuacji, gdy inni lekarze nie dają rady.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny