dr n. med. Jacek Myć

Kardiolog

Średnia ocen:5/5

18.02.2014

Fantastyczny człowiek ,świetny specjalista. Profesjonalizm pod każdym względem. Oby wszyscy lekarze w taki sposób podchodzili do opieki nad pacjentem. Dziękuje

27.08.2012

Polecam, bardzo dobry specjalista.Bardzo dokładny i rzetelny,nie pomija szczegółów.Gorąco polecam

27.03.2012

Przed operacją (zastawka aortalna) byłem prowadzony i przygotowywany na zabieg jaki mnie czekał przez ponad 2 lata,po operacji już mija rok. Lekarz rzetelny, poświęca duzo czasu na rzeczowe i szczere przedstawienie sytuacji w jakiej znajduje się pacjent, pełny profesjonalizm. jerzy k.

jerzy k.

14.10.2011

Super fachowiec, moglby byc tylko deczko milszy,ale za to na pewno jego diagnoza wynikala z bardzo dobrego badania, tym bardziej ze bylem u niego w Unicardii tam kolo szpitala Jana Pawla II i poziom obslugi byl znacznie wyzszy niz w szpitalu. Panie w Rejestracji mile, lekarz mily i wynika natychmiast. i o to chodzi!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog "?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Tychy
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
Żary

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

MEDIX