W trakcie wizyty dowiedziałem się na czym polega mój problem, Bardzo dziękuje Panu doktorowi za pomoc.

Panie Doktorze bardzo serdecznie dziękuję za usunięcie kaszkaów na głowie. Zabieg Pan Doktor przeprowadził bardzo profesjonalnie. Mimo mojego stresu i zdenerwowania bardzo szybko przez swoje miłe podejście mnie uspokoił. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Miejsca po wycięciu goją się piękne . I nie mam problemów z kaszakami, które bardzo mi przeszkadzały. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam Pana Doktora pacjentom potrzebujacym pomocy chirurgicznej otrzymacie Panstwo dobrą, profesjonalną pomoc oraz pozbędziecie się nękajacych Was problemów zdrowotnych.

Pan doktor wykonał mi operację przepukliny pachwinowej w ramach NFZ. Wyjątkowo wysoki profesjonalizm i jednocześnie miłe i uprzejme podejście do pacjenta. Wielu moich kolegów miało komplikacje po takiej operacji, przez długi czas nie mogli pracować fizycznie. Ja, praktycznie po 6-ciu tygodniach byłem w pełni sprawny. Serdeczne podziękowania Panie doktorze !

Serdeczne podziękowania Panie doktorze !

Chciałam wyrazić serdeczne podziękowanie za wykonaną operację żylaków. Życzę sobie i innym Pacjentom zawsze tak miłych i bezstresowych kontaktów z lekarzami, a Osobę Pana Doktora stawiam za wzór godny naśladowania dla młodszych. Kompetencja, rzeczowość, dobra organizacja i uprzejmość, to wszystko czego oczekujemy - w Klinice mi zagwarantowano /w ramach NFZ/.Polecam bez wahania.Pozdrawiam - Krystyna Goldmann

Pełna fachowość z Pana doktora strony gdyby nie on mogło by mnie tu już nie być Polecamm

z pełną świadomością polecam tego lekarza,bardzo dobry specjalista

z pełną świadomością polecam tego lekarza,bardzo dobry specjalista

Jestem po zabiegu operacyjnym żylaków na nodze.Pan doktor zaproponował nowoczesne leczenie bez cięć na skórze, zachęcił, zabieg wykonał. Jestem 3 miesiące po zabiegu, rewelacja.Gorąco polecam. Andrzej Małecki

Andrzej Małecki

W trakcie wizyty dowiedziałem się na czym polega mój problem, leczę się od 3 miesięcy z bardzo dobrym skutkiem. Bardzo dziękuje Panu doktorowi za pomoc.

Miły, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny. Wytłumaczył mi skąd się pojawił mój problem, wyjaśnił dlaczego należy mnie zoperować i zoperował.Czuje się świetnie, 2 miesiące po zabiegu. Polecam doktora.