dr n. med. Jacek Paluszyński

Pan doktor to Najlepszy lekarz pod słońcem :)kulturalny, miły, inteligentny, szarmancki, ogrom wiedzy i doświadczenia, wzbudza zaufanie i posiada duże poczucie humoru :) miałam gestozę, ciąża i poród cesarką w 34 tyg zagrożone rzucawką.. 70 dni w szpitalu. Dzięki Panu jest z nami wszystko super, a dziś moja mała diablica ma już dwa latka i jest wszystko ok:) Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco Magdalena Śliwińska i Igunia❤️❤️❤️

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KOBIETOM CIĘŻARNYM, KTÓRE LICZĄ NA WSPARCIE W SZPITALU. ZDECYDOWANIE ODRADZAM ! ZBYT WIELE PACJENTEK!

Kolejki do Pana Doktora są bardzo długie, ale uważam, że to bardzo dobry specjalista.

POstawił na ilość i kase a nie jakość i dobro pacjentki.

POstawił na ilość i kase a nie jakość i dobro pacjentki.

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, wystarczająca ilość czasu dla pacjentki, udzielanie kompleksowych informacji,ogromna cierpliwość. Gorąco polecam, pod opieką Pana Doktora czułam się bezpieczna przez całą ciążę.

Doktor Paluszyński prowadził moją pierwszą ciążę, chodziłam do niego prywatnie na Astrową. najgorsza była pierwsza wizyta, bo poszłam w kolejkę, doktor przyjmował od 15, ja byłam o 14:45 i byłam 16 w kolejce, do gabinetu weszłam o 19! Dla kobiety w ciąży to zdecydowanie za długo, potem jednak miałam wizyty umówione na godzinę zawsze w sobotę i nigdy nie bylo żadnych przesunięć. Był miły, uprzejmy, podnosił mnie na duchu. Co prawda moja ciąża byla praktycznie wzorowa bez żadnych problemów. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy. To jest moja ocena. Poleciłam znajomemj, która zaszła w ciążę i teraz żałuję, bo ona nie jest już tak zadowolona. Może wynika to z tak ciężkiej i dlugiej po nocach pracy co zaczyna wpływac na jakość usługi. Teraz wizyta kosztuje 140 zł!