dr n. med. Jacek Pawlik

Laryngolog

27.08.2012

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na oddziale dr Pawlika. Wspaniały człowiek i lekarz. Wyleczył naszego synka ze schorzenia którego u nas w Szczecinie lekarze nie chcieli się podjąć. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno jemu jak i cudownemu personelowi oddziału laryngologicznego. DZIĘKUJEMY.

12.05.2011

jest ordynatorem szpitala wojewódzkiego w Poznaniu, posiada pełne zaufanie pacjentów, uprzejmy dla pacjentów, również w poradni przy ul. Spornej mimo duzo pacjentów zawsze jego porady są trafne, zeby wszędzie byli tacy lekarze.

15.03.2011

Byłam u Pana Dr. Pawlika trzy razy próbując ustalić termin wycięcia wszystkich migdałków mojej córeczki, na ostatniej trzeciej wizycie usłyszałam że wszystkie terminy są już pozajmowane a Pan Doktor nie może mi pomóc. Za oświadczenie mi że nie ma wolnych terminów Pan Doktor SKASOWAŁ 100 ZŁ!!!!!!!!!!

21.10.2010

Wspaniały człowiek ,godny polecenia trafna diagnoza dobrze przeprowadzony zabieg (usunięcie trzech migdałków oraz drenaż uszu)

27.04.2010

Miły,sympatyczny,dobry kontakt z dzieckiem.Pan doktor przeprowadził u naszej córeczki zabieg wycięcia trzeciego migdałka,podcięcie wędzidełka języczka oraz drenaż uszu. Jak najbardziej polecam !!!! Dziękuję,pozdrawiam.

Jak najbardziej polecam !!!!
Dziękuję,pozdrawiam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1A/24