Jacek Pawlik

Poznań
52,459687216,87689720 61 822 15 36

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
12 opinii

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na oddziale dr Pawlika. Wspaniały człowiek i lekarz. Wyleczył naszego synka ze schorzenia którego u nas w Szczecinie lekarze nie chcieli się podjąć. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno jemu jak i cudownemu personelowi oddziału laryngologicznego. DZIĘKUJEMY.

jest ordynatorem szpitala wojewódzkiego w Poznaniu, posiada pełne zaufanie pacjentów, uprzejmy dla pacjentów, również w poradni przy ul. Spornej mimo duzo pacjentów zawsze jego porady są trafne, zeby wszędzie byli tacy lekarze.

Byłam u Pana Dr. Pawlika trzy razy próbując ustalić termin wycięcia wszystkich migdałków mojej córeczki, na ostatniej trzeciej wizycie usłyszałam że wszystkie terminy są już pozajmowane a Pan Doktor nie może mi pomóc. Za oświadczenie mi że nie ma wolnych terminów Pan Doktor SKASOWAŁ 100 ZŁ!!!!!!!!!!

Wspaniały człowiek ,godny polecenia trafna diagnoza dobrze przeprowadzony zabieg (usunięcie trzech migdałków oraz drenaż uszu)

Miły,sympatyczny,dobry kontakt z dzieckiem.Pan doktor przeprowadził u naszej córeczki zabieg wycięcia trzeciego migdałka,podcięcie wędzidełka języczka oraz drenaż uszu. Jak najbardziej polecam !!!! Dziękuję,pozdrawiam.

Spokojnie, konkretnie, w dobrym kontakcie z dzieckiem, leczenie zaproponowane przez Pana dr J. Pawlika w naszym przypadku sprawdziło się. Ilość czasu poswieconego na pacjenta moim zdaniem adekwatnie do problemu.

Konkretny i sympatyczny- trafne leczenie!!!

Świetny specjalista. Bezbłędna diagnoza i szybkie leczenie.

Zawsze uprzejmy i sympatyczny. Nie bagatelizuje zadnych problemów. Doświadczony ordynator. Szczerze polecam.

Niezawodny nawet w najbardziej awaryjnych sytuacjach.

Kompetentny, ordynator oddziału dziecięcego, duża wiedza i doświadczenie - trafne diagnozy i lecznie . Zabiegany, ma wielu pacjentów ale bardzo miły w kontaktach.Polecam serdecznie!

Leczymy dziecko tylko prywatnie - publicznie nie ma sensu - szkoda czasu i pieniędzy na leki (antybiotyki). Dr Pawlik to osoba konkretna i doświadczona. Może mało czasu poświęca pacjentowi, jednak wystarczająco do poprawnej diagnozy. Może cena wizyty jest wysoka, lecz specjalistów laryngologii dziecięcej jest mało

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny