dr n. med. Jacek Perliński

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog, Wenerolog, Dermatolog estetyczny, Mykolog

Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi (1993),staż w Warszawie, od 1995r. pracuje jako dermatolog (specjalizacja I 1997, II 2003) Obrona pracy doktorskiej 2003. Liczne kursy z dermatologii, medycyny estetycznej (lasery, wypełniacze, botox, osocze itp.) w Polsce i za granicą. Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu EUH-E, w trakcie habilitacji.

20.01.2012

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby?
alex

22.11.2011

Od kilkunastu lat mialam problemy z cera i gdzie nie poszlam, slyszalam odpowiedz - ze nic sie nie da zrobic i kiedys samo minie. Pan dr Perlinski obalil te mity i nagle okazalo sie ze da sie to wyleczyc - i to bardzo szybko i skutecznie! Bardzo polecam dr Perlinskiego gdyz jest kompetentny, pomocny, a do tego bardzo mily i uprzejmy.

25.08.2011

Lekarz - Judym ,bardzo kompetentny,wrażliwy i odpowiedzialny Pozdrawiam .Ps wszyscy lekarze "Twojego Zdrowia" są w porządku - polecam

Lekarz - Judym ,bardzo kompetentny,wrażliwy i odpowiedzialny
Pozdrawiam .Ps wszyscy lekarze "Twojego Zdrowia" są w porządku - polecam

15.07.2011

Świetny gość. Przez 10 lat problemy z cerą, od wizyty u dr. Perlińskiego jest super. Polecam, aby został w naszym mieście. Ania 31

03.03.2011

facet jest bardzo kompetentny, uprzejmy, wszystko klarowanie wyjaśnił, bylem u kilku dermatologów i wiem jedno to najlepszy dermatolog w Elblągu i okolicach

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Morąg"?

ul. Turbinowców 9

Gabinet logopedyczny logo-art Maciej Kloc