Jacek Perliński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
12 opinii

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby? alex

Od kilkunastu lat mialam problemy z cera i gdzie nie poszlam, slyszalam odpowiedz - ze nic sie nie da zrobic i kiedys samo minie. Pan dr Perlinski obalil te mity i nagle okazalo sie ze da sie to wyleczyc - i to bardzo szybko i skutecznie! Bardzo polecam dr Perlinskiego gdyz jest kompetentny, pomocny, a do tego bardzo mily i uprzejmy.

Lekarz - Judym ,bardzo kompetentny,wrażliwy i odpowiedzialny Pozdrawiam .Ps wszyscy lekarze "Twojego Zdrowia" są w porządku - polecam

Świetny gość. Przez 10 lat problemy z cerą, od wizyty u dr. Perlińskiego jest super. Polecam, aby został w naszym mieście. Ania 31

facet jest bardzo kompetentny, uprzejmy, wszystko klarowanie wyjaśnił, bylem u kilku dermatologów i wiem jedno to najlepszy dermatolog w Elblągu i okolicach

Bardzo kompetentny miły i uprzejmy. Gdyby wszystcy lekarze tacy byli inaczej wyglądałaby nasza służba zdrowia. Byłem prywatnie i na ubezpieczenie nie ma żadnej różnicy w traktowaniu pacjenta.Zproblemami skórnymi mam problem od ponad 20 lat byłem u różnych specjalistów.Bez efektów. A po wizycie u niego mam rok spokój

Polecam, wielki pozytyw i szacunek. Naprawde bardzo "pozytywna jednostka" - oby więcej takich ludzi. Pozdrawiam Panie doktorze.

PRZECZYTAJCIE TO ! ! ! Mam 17 lat jestem mloda matka i powiem ze jest wspanialym lekazem ! Mam malego synka 3 mies chodzilam po roznych lekazach placilam prywatnie i nikt mu nie pomugl wrecz przeciwnie bylo coraz gorzej moj synem mial cala skure pokryta roznymi krostami zaczely robic sie rany kupywalam leki za 100 Zl itp az wkoncu natrafilan na niegi i odrazu wiedzial cio mu jest przepisal masc bylam juz zalamana nie mielismy kasy weszlam do apteki a tam ona za 5.50 zl myslalam ze to zart a faktycznie robilam co kazal smarowalam go przez trzy dni nie myjac i przeszlo teraz jestem zadowolona moj synek w koncu spi normalnie w nocy itp JEST WSPANIALYM LEKAZEM ! ! !

super lekarz miły,uprzejmy,kompetentny.

Polecam tego lekarza. Potrafi pomóc człowiekowi a do tego jest bardzo miły.

to najlepszy dermatolog na jakiego można trafić. Jeśli masz problem, odwiedziłeś już innych fachowców i nic z tego, to spróbuj jeszcze tutaj!

Bardzo sympatyczny człowiek i nie ważne czy przychodzisz prywatnie czy na książeczkę-zawsze uśmiechnięty i pomocny.Polecam go każdemu. Anna Czerlonek

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny