dr n. med. Jacek Schab

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pan dr jest profesjonalistą - konkretny, dokładny, z wyczuciem, leczy mnie od roku. Dziś wróciłam ze szpitala po operacji TOT. Jestem zadowolona z opieki i podejścia do pacjenta. Polecam serdecznie. Jeśli ktoś oczekuje od lekarza głaskania po glowie i opowiadania dyrdymałów to proponuję wizytę z przyjaciółką w kawiarni.

Pan dr Jacek Schab to lekarz z powołania.Profesjonalizm,empatia, cierpliwość i wyrozumiałość to atuty Pana Doktora.Polecam wszystkim pacjentkom.Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla Pana Doktora.

Polecam tego lekarza jako ginekologa. Chodzę do niego od pewnego czasu i jest ok. Bada dokładnie, zleca często badania cytologiczne.

Lekarz niemiły, a wręcz chamski, zachowuje się jakby był Bóg wie kim, nie wytłumaczył nic z badań i dosłownie olał ciężarna która miała wątpliwości czy jej dziecko dobrze rośnie. Jeśli chodzi o badanie dopochwowe, wszystko robi na chama i nie zastanawia się czy boli czy nie, nie polecam.

Doktor prowadził moje 2 ciąże. Chodziłam do niego do przychodni na Sobieskiego i od czasu do czasu do gabinetu prywatnego. Doktor dokładny, konkretny, uprzejmy, z wysublimowanym poczuciem humoru. Nie zauważyłam różnicy między traktowaniem podczas wizyty na nfz a prywatną. Mówi to co sprawy dotyczy a nie skupia się na pierdołach - ale o to właśnie chodzi. Idziemy tam nie na pogaduszki tylko po to by sprawdzić swój stan zdrowia. Obie ciąże rozwiązane zostały przez cesarskie cięcie. Zero komplikacji, w szpitalu interesował się mną i zawsze podczas obchodu zapytał jak się czuję. Szczerze polecam - konkretny fachowiec dla konkretnych kobitek. Głaskania po głowie tutaj nie znajdziecie.

Znakomity lekarz i specjalista! Gorąco polecam!

Znakomity lekarz i specjalista! Gorąco polecam!

Mam mieszane uczucia co do doktora Schaba, faktycznie jest małomówny i traktuje pacjentów na dystans ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby był niemiły czy gburowaty. Czasami nawet coś zagadnie w trakcie badania, ostatnio pytał mnie np. czym zajmuje się przyszły ojciec dziecka a co ja robię zawodowo itd. to chyba zależy od dnia, każdy z nas ma gorszy i lepszy dzień po prostu jesteśmy tylko ludźmi. Co do choroby to trzeba się dopytywać i ciągnąć go za język, rzadko omawia wyniki badań jest albo dobrze albo źle i tyle.

Byłam u pana Doktora na wizycie z NFZ, oczywiście (jak większości swoich pacjentek) wykrył ,,ogromną" nadżerkę. Praktycznie nic nie powiedział, kazał tylko zrobić USG- na moje pytanie o skierowanie powiedział że wszystko wytłumaczy pielęgniarka, owszem wytłumaczyła dała kartkę z adresem prywatnego gabinetu doktora i adnotacją USG 50 zł... nie polecam!

Nie rozumiem tylu negatywnych komentarzy.Pan doktor jest przemiły,kompetentny, wszystko tłumaczy,odpowiada na każde pytanie.Podczas badania bardzo delikatny, pod koniec wizyty upewnił się czy udzielił mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.Jestem w pełni zadowolona z przebiegu wizyty lekarskiej.Jeszcze jedno, nie czułam się jak klientka tylko jak pacjentka...Jeśli szukacie lekarza o takich właśnie cechach, to szczerze polecam.

moje drogie Panie, nie polecam doktora Schaba. robiąc usg 20 tygodnia ciąży specjalnie się nie postarał. nie powiedział dokładnie czy wszystko jest w porządku czy rozwój mojego maleństwa w jest dobry. Powiedział tylko niewyraźnie"nic niepokojącego nie widze" gdy ja wypytywałam o szczegóły.