lekarz

Jacek Skórczewski

Ginekolog położnik, USG

Gdzie przyjmuję
place 11

Pomorska 39
Bydgoszcz
53,131416918,00462240 52 322 72 95

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.7/5
Kompleksowość podejścia
4.8/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.5/5
Ilość poświęconego czasu
4.8/5
Uprzejmość
4.9/5
Godny polecenia
4.8/5
Średnia:
4.75
24 opinie
Opinie pacjentów
4,2/5

dlaczego niektórzy płacą za wizytę prywatną 150 zł.a niektórzy 180 zł.? Mimo, ze to jest wizyta nie jednorazowa?

4,5/5

Kompetentny, konkretny,udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania dotyczące leczenia.Polecam!

5,0/5

Najlepszy z tych, do których trafiłam! Profesjonalny, cierpliwy i bardzo delikatny ;-)

1,3/5

Ukierunkowany na zarabianie kasy, a nie leczenie pacjenta!!!Można zapłacić i zostać bardzo szybko zoperowanym!!!!

5,0/5

profesjonlista, godny zaufanie, najlepszy lekarz pod słońcem, dzięki niemu mam wnuka - tak, mam - wyrwał go z rąk "lekarza rakarza" POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM :)

4,8/5

profesjonalista a do tego przemiły, opanowany, zbudzający zaufanie

5,0/5

Po prostu rewelacyjny specjalista! Dzięki Niemu urodziłam cudowną córeczkę, podczas gdy inni lekarze nie dawali mi na to szansy. A poza tym to bardzo przemiły człowiek :)

5,0/5

Ten lekarz to Anioł, Prowadził moje 3 ciąże od początku do końca, to on odbierał porody a nie było łatwo. Każdej mamie go polecam do prowadzenia swojej ciąży Ja się na nim nigdy nie zawiodłam, nigdy nie miałam momentu zawahania czy może coś mnie lub dziecku zagrażać , wiedziałam i czułam sie pod dobrą opieką, czy to na wizytach i badaniach jak i w szpitalu. Polecam !!!

5,0/5

Dla mnie najlepszy lekarz, prowadził moje 3 ciąże, zawsze "znalazł" trafne zagrożenia i pomógł je rozwiązać. Przeprowadzał mi również operację w szpitalu na NFZ. Nie kosztowało mnie to nic. Super lekarz, człowiek, fachowiec - konkretny, rzeczowy, trzeba pytać - wszystko wyjaśni. Kleperbabą nie jest i dobrze.

5,0/5

Doskonały lekarz. Delikatny, cierpliwy i wyrozumiały. Zawsze pozytywnie nastawiony do pacjentki. Był przy moim porodzie i wspominam go znakomicie. POLECAM!!!

5,0/5

Bardzo miły a w szczególności bardzo delikatny lekarz.Badanie to czysta przyjemnośc ,nie czuc żadnego bólu i dyskomfortu.Polecam

4,8/5

Jako pacjentka dr Skórczewskiego mam przeświadczenie, że zdrowie moje oraz nienarodzonego dziecka są pod doskonałą, fachową opieką.Darzę dr Skórczewskiego zaufaniem, serdecznie polecam!

5,0/5

Najlepszy lekarz, godny polecenia innym, nikomu innemu nie powierzyłabym zdrowia swojego i dziecka do prowadzenia ciąży. Prowadzi moją trzecią ciążę a to o czymś świadczy - jest profesjonalistą szkoda tylko że mało mamy takich lekarzy z powołania.

5,0/5

Najlepszy, najwspanialszy, przemiły lekarz! Wysokiej klasy specjalista, niezwykle uprzejmy i kompetentny! Prowadził moja ciąże od 5 tygodnia do dnia porodu i każda wizyta u Pana doktora była dla mnie przyjemnościa. Mam 35 lat i była to moja trzecia ciąża. Ale z tak wspaniałym lekarzem spotkałam się po raz pierwszy mimo ze byłam u wielu ginekologów w ciągu swojego życia!

5,0/5

Najlepszy lekarz jakiego znam. Byłam w zagrożonej ciąży od 4 tygodnia. pomagali mi specjaliści z Warszawy. Jedynym lekarzem, który naprawdę mi pomógł i doprowadził ciążę do szczęśliwego rozwiązania jest TEN właśnie lekarz. Córeczka narodziła się czasie i zdrowa. Polecam każdemu. Delikatny, konkretny i zna się na rzeczy. Prawdziwy lekarz. Polecam, polecam, polecam. Takich lekarzy potrzeba Nam więcej

4,8/5

Super lekarz!!! trochę milczek, ale można się przyzwyczaić :)

5,0/5

Wspaniały lekarz, a przedewszystkim wspaniały człowiek!!!Ma ogromna wiedzę którą przekazuje pacjentkom. Jest delikatny i bardzo skromny.

5,0/5

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.

5,0/5

Wspaniały lekarz i człowiek. Dzięki wykrytej przez niego w badaniach prenatalnych wodonercza, mam wspaniałych dwóch synów.

5,0/5

Prowadził mają ciążę wzorowo, jestem bardzo zadowolona.

5,0/5

Prowadzi moją 3 ciążę. Szczerze polecam. Jedyny minus to koszt wizyty.

5,0/5

Super profesjonalne podejscie do pacjenta. Duza kultura osobista Polecam wszystkim!!!!

4,8/5

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy i delikatny

4,5/5

jest dobry, ale za mało rozmawia :)

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat