Jacek Skórczewski

Bydgoszcz
53,131416918,00462240 52 322 72 95

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
24 opinie

dlaczego niektórzy płacą za wizytę prywatną 150 zł.a niektórzy 180 zł.? Mimo, ze to jest wizyta nie jednorazowa?

Kompetentny, konkretny,udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania dotyczące leczenia.Polecam!

Najlepszy z tych, do których trafiłam! Profesjonalny, cierpliwy i bardzo delikatny ;-)

Ukierunkowany na zarabianie kasy, a nie leczenie pacjenta!!!Można zapłacić i zostać bardzo szybko zoperowanym!!!!

profesjonlista, godny zaufanie, najlepszy lekarz pod słońcem, dzięki niemu mam wnuka - tak, mam - wyrwał go z rąk "lekarza rakarza" POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM :)

profesjonalista a do tego przemiły, opanowany, zbudzający zaufanie

Po prostu rewelacyjny specjalista! Dzięki Niemu urodziłam cudowną córeczkę, podczas gdy inni lekarze nie dawali mi na to szansy. A poza tym to bardzo przemiły człowiek :)

Ten lekarz to Anioł, Prowadził moje 3 ciąże od początku do końca, to on odbierał porody a nie było łatwo. Każdej mamie go polecam do prowadzenia swojej ciąży Ja się na nim nigdy nie zawiodłam, nigdy nie miałam momentu zawahania czy może coś mnie lub dziecku zagrażać , wiedziałam i czułam sie pod dobrą opieką, czy to na wizytach i badaniach jak i w szpitalu. Polecam !!!

Dla mnie najlepszy lekarz, prowadził moje 3 ciąże, zawsze "znalazł" trafne zagrożenia i pomógł je rozwiązać. Przeprowadzał mi również operację w szpitalu na NFZ. Nie kosztowało mnie to nic. Super lekarz, człowiek, fachowiec - konkretny, rzeczowy, trzeba pytać - wszystko wyjaśni. Kleperbabą nie jest i dobrze.

Doskonały lekarz. Delikatny, cierpliwy i wyrozumiały. Zawsze pozytywnie nastawiony do pacjentki. Był przy moim porodzie i wspominam go znakomicie. POLECAM!!!

Bardzo miły a w szczególności bardzo delikatny lekarz.Badanie to czysta przyjemnośc ,nie czuc żadnego bólu i dyskomfortu.Polecam

Jako pacjentka dr Skórczewskiego mam przeświadczenie, że zdrowie moje oraz nienarodzonego dziecka są pod doskonałą, fachową opieką.Darzę dr Skórczewskiego zaufaniem, serdecznie polecam!

Najlepszy lekarz, godny polecenia innym, nikomu innemu nie powierzyłabym zdrowia swojego i dziecka do prowadzenia ciąży. Prowadzi moją trzecią ciążę a to o czymś świadczy - jest profesjonalistą szkoda tylko że mało mamy takich lekarzy z powołania.

Najlepszy, najwspanialszy, przemiły lekarz! Wysokiej klasy specjalista, niezwykle uprzejmy i kompetentny! Prowadził moja ciąże od 5 tygodnia do dnia porodu i każda wizyta u Pana doktora była dla mnie przyjemnościa. Mam 35 lat i była to moja trzecia ciąża. Ale z tak wspaniałym lekarzem spotkałam się po raz pierwszy mimo ze byłam u wielu ginekologów w ciągu swojego życia!

Najlepszy lekarz jakiego znam. Byłam w zagrożonej ciąży od 4 tygodnia. pomagali mi specjaliści z Warszawy. Jedynym lekarzem, który naprawdę mi pomógł i doprowadził ciążę do szczęśliwego rozwiązania jest TEN właśnie lekarz. Córeczka narodziła się czasie i zdrowa. Polecam każdemu. Delikatny, konkretny i zna się na rzeczy. Prawdziwy lekarz. Polecam, polecam, polecam. Takich lekarzy potrzeba Nam więcej

Super lekarz!!! trochę milczek, ale można się przyzwyczaić :)

Wspaniały lekarz, a przedewszystkim wspaniały człowiek!!!Ma ogromna wiedzę którą przekazuje pacjentkom. Jest delikatny i bardzo skromny.

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.

Wspaniały lekarz i człowiek. Dzięki wykrytej przez niego w badaniach prenatalnych wodonercza, mam wspaniałych dwóch synów.

Prowadził mają ciążę wzorowo, jestem bardzo zadowolona.

Prowadzi moją 3 ciążę. Szczerze polecam. Jedyny minus to koszt wizyty.

Super profesjonalne podejscie do pacjenta. Duza kultura osobista Polecam wszystkim!!!!

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy i delikatny

jest dobry, ale za mało rozmawia :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny