dr n. med. Jacek Szendzielorz

Okulista

Tomasz

15.05.2015

Byłem u dr Szendzielorza w kwietniu z podejrzeniem jaskry. Muszę przyznać, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnego i fachowego okulisty. Dr Szendzielorz zaimponował mi swoją wiedzą, podejściem do pacjenta, jasnym i precyzyjnym wyjaśnieniem problemu. Podczas wizyty u Pana dr człowiek odnosi wrażenie, że dr Szendzielorz jest pewny tego co mówi, nie waha się i dysponuje ogromnym doświadczeniem. Podsumowując, same pozytywy. Gorąco polecam.

W.Macicki

12.12.2014

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2015 Roku dołączę tę myśl, te słowa z głębi mojego serca;
W słowach dobroci,
w czystym spojrzeniu,
W codziennym trudzie
w naszym zmęczeniu
W znakach przyjaźni i pojednania,
w modlitwie siostry,
W nauczyciela cichym mozole,
w fabryce, gabinecie, biurze , szkole.
W uśmiechu dziecka,
w natchnieniu artysty,
W bezsennej nocy ciężko chorego,
w czuwaniu matki nad dziecka kołyską.
Rodzi się Chrystus
Dar Nieba
Giżycko 12. 12 .2014r

06.04.2013

Dr Szendzielorz jest mistrzem swojego zawodu. Miałem trudny przypadek - zaćma podwichnięta, co wymagało wszczepienia dodatkowego pierścienia napinającego. Wielu lekarzy, także w USA, nie podejmuje się takiej operacji ze względu na duże ryzyko niepowodzenia. Operacja poszła świetnie, widzę znakomicie, choć nie widziałem tym okiem nic poza plamami światła na ciemnym tle. Jestem kilka miesięcy po operacji i ostrość wzroku nadal się polepsza z miesiąca na miesiąc. Cały personel oddziału, a spędziłem tam kilka dni, byl uprzejmy, przyjazny i profesjonalny. Bardzo dziekuję. Józef Małocha, Los Angeles. Tel. 001 818 252 5933.

11.01.2013

Odwiedzilam przed nim duzo okulistow diagnozy byly rozne ze az glowa bolala tylko P.Szendzielorz postawil dobra diagnoze i dzieki niemu widze dziekuje i polecam

13.11.2012

swietny lekarz,pelen profesjonalizm.bardzo polecam.

swietny lekarz,pelen profesjonalizm.bardzo polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Tychy"?

Powstańców 6

Łabędzia 8 lok. II