Jacek Szendzielorz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
18 opinii

Dr Szendzielorz jest mistrzem swojego zawodu. Miałem trudny przypadek - zaćma podwichnięta, co wymagało wszczepienia dodatkowego pierścienia napinającego. Wielu lekarzy, także w USA, nie podejmuje się takiej operacji ze względu na duże ryzyko niepowodzenia. Operacja poszła świetnie, widzę znakomicie, choć nie widziałem tym okiem nic poza plamami światła na ciemnym tle. Jestem kilka miesięcy po operacji i ostrość wzroku nadal się polepsza z miesiąca na miesiąc. Cały personel oddziału, a spędziłem tam kilka dni, byl uprzejmy, przyjazny i profesjonalny. Bardzo dziekuję. Józef Małocha, Los Angeles. Tel. 001 818 252 5933.

Odwiedzilam przed nim duzo okulistow diagnozy byly rozne ze az glowa bolala tylko P.Szendzielorz postawil dobra diagnoze i dzieki niemu widze dziekuje i polecam

swietny lekarz,pelen profesjonalizm.bardzo polecam.

Zdecydowanie polecam. Po operacji zaćmy nie tylko dobrze widzę, ale nawet po mieszkaniu obchodzę się bez okularów, co dawniej było niemożliwe.

Może i jest dobrym lekarzem, ale nie ma zupełnie szacunku dla ludzi. Człowiek na wizytę prywatną zapisuje się z pół roku wcześniej, płaci za nią 150 zł. a w poczeklani, gdzie jest tłum pacjentów i nie ma nawet dla wszystkich miejsc siedzących trzeba odczekać długie godziny na swoją kolejkę. To jest jakaś kpina z drugiego człowieka. Pan doktor chyba zagubił się w chytrości na pieniądze i zupełnie nie szanuje czasu drugiego człowieka - szkoda, bo może i dobry specjalista, ale ponieważ nie doczekałam się swojej kolejki (po 3 godzinach wyszłam, bo zapowiadało się że może o 24.00 zostanę przyjęta), nie polecę nikomu ze znajomych na pewno.

Wielce Szanowny Panie Doktorze Tą drogą chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek Panu Doktorowi Ordynatorowi i Jego Zespołowi za wybitny profesjonalizm,,kulturę osobistą,stworzony klimat na bloku operacyjnym. To wszystko daje rękojmię pełnego zaufania człowieka do człowieka. Chcę to powiedzieć jako lekarz,pełniący funkcję ordynatora Oddziału Wewnętrznego przez kilkadziesiąt lat. Dziękuję Panu Doktorowi z głębi serca za perfekcyjną udaną operację mojego oka. Giżycko, 23.08.2011 Walerian Macicki

Wielkie uznanie dla dr Szyndzielorza.Leczyła się moja mama i cała rodzina. Pełen profesjonalizm. Jeżdżę z Warszawy raz w roku na wizytę kontrolną i nie chcę korzystać z innych placówek.

Operacja zaćmy (66 lat) - w obu gałkach ocznych. Przypadek bardzo trudny (siatkówka). Powszechne rokowania okulistów były raczej niepomyślne i nie skłaniały do podejmowania ryzyka. Doktor Szendzielorz powtórzył poważne obiekcje i postanowił zaryzykować. Udało się świetnie. Bez powikłań. Widzę świetnie. Doktór Jacek Szendzielorz i Jego Zespół zyskał moją ogromną wdzięczność i sympatię za wynik operacji ale również za kompetencję, dobrą organizację i modelową uprzejmość w stosunku do pacjenta - Jerzy Darowski (kom: 502.513.784)

ZA granica mowili mi ze moge zrobic opercaje,a Pan Szendzielorz jest innego zdania.Jedno oko mi zrobi a drugie juz nie,bo nie da rady.Juz nie mam nadzieji.Tyle lat czekalam tyle lat wierzylam ze bede widziala a tu nic;( Pan Szendzielorz jest mily,wyslucha.Nie owija w bawelne.

"Przeszedłem " dwa zabiegi usunięcia zaćmy i kilka konsultacji.Wyjątkowy człowiek Bardzo ale to bardzo p ol e c a m !

jest mocno zabiegan, ale polecam, w razie konieczności przeprowadza dodatkowe konsultacje w trakcie badań przez podległy personel. Dosyć zdecydowanie podejmuje decyzje.

odnośnie opinii o 84 letniej Pani... Chyba zrezygnuję z operacji zaćmy mojej mamy bo te wszystkie pochlebne opinie dotyczą laserowej korekcji wady wzroku. Wynika z tego, że zaćmy lepiej nie operować u Pana Szendzielorza a moja mama także jest w podeszłym wieku

Mistrz wśród okulistów,jestem wdzięczna za udane dwie operacje i za to że świetnie widzę.Wielka kultura osobista i profesjonalizm,doskonały operator.

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie, polecam znajomym.

po 35 latach widze czy cos jeszcze mozna dodac.HANIA

niesamowity lekarz,niezwykle uprzejmy i kompetentny....podejście do pacjenta idealne...pełen profesjonalizm...brak w polsce takich lekarzy jak Pan Szendzielorz. Reasumując -uosobienie idealnego lekarza z powołaniem...Polecam i jestem dozgonnie wdzięczny Panu Doktorowi za to ,że przywrócił mi wiare w lekarzy ( i oczywiście wzrok!) pozdrawiam ps.szkoda tylko że posiada Pan taki personel na oddziale....zero jakiegokolwiek podejścia do pacjenta////

23.07.2009 kobieta 84 l badanie kwalifikacyjne do usuniecia zaćmy skandaliczna niekompetencja lekarzy , pacjentce przyporządkowano wyniki badań innego pacjenta , wypisano zlecenia na zabiegi których nie powinna mieć , zlecono operację zdrowego oka kompletny brak profesjonalizmu- 3500 pln a zabieg nie musi sie udać , więc lekarze olewają pacjenta w końcu tylko forsa liczy się - a może to jest właśnie profesjonalizm ,tylko żal mi mojej matki staruszki.Panie Szendzielorz , może pan jest zdolnym lekarzem ale personel niech pan wyrzuci na zbity tyłek

Profesjonalizm, kultura, elegancja!!! Szkoda tylko, że terminy są tak potwornie długie!!! Pozdrawiam, życzę wiele sukcesów zawodowych, szczęścia i zadowolenia Halina Gołajewska Katowice

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny