lekarz Jacek Urbaczka

Ginekolog

Natalia

07.06.2013

Najlepszy lekarz interesuje sie pacjentką podczas szpitalnych wizyt uprzejmy z poczuciem humoru polecam paniom ktore bezskutecznie staraja sie o dzidziusia ten lekarz napewno wam pomoze tak jak mi i moim znajomym jestesmy szczesliwymi mamusiami wszystko dzieki lekarzowi Urbaczce WIELKI POZYTYW DLA LEKARZA

29.05.2012

Bardzo doby lekarz Polecam. Czy ktoś wie czy Pan dr pracuje jeszcze w szpitalu w Skarżysku?

17.12.2011

Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjentki. Kiedy byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych potraktował mnie z góry i całkowicie zlekceważył moje problemy. Mało tego wyśmiał mnie przy innym lekarzu w pokoju lekarskim i stwierdził, ze jestem przewrażliwiona i że nie powinnam mu głowy zawracać głupotami. Lekarz, który nie ma poszanowania dla spraw pacjentki oraz ignoruje jej problemy zdrowotne jest zwyczajnie nieprofesjonalny. Opinie, dotyczące jego dobrego podejścia do pacjentki, to jakieś nieporozumienie.

27.10.2011

Jest bardzo fajnym lekarzem.Zawsze wytłumaczy o co chodzi i opiekuje się pacjentką.W szpitalu pyta jak się czuję.Zawsze uśmiechnięty

19.10.2011

Doktor prowadzil moja ciąże,urodziłam dwa misiące temu,zdecydowałam się ze względu na pozytywne opinie znajomych,jednak nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz,wizyty były krótkie,"odwalone",nigdy nie dostałam żadnego zdjęcia z Usg,w szpitalu nie odczułam w żaden sposób,że to "Mój Lekarz",nie zaglądał,nie spytał o samopoczucie oprócz obchodów oczywiście,za to bezinteresownie w ciągu dnia zachodzili do nas Dr.Lewandowski J.i M..pytając jak się czujemy.Na którejś z ostatnich wizyt prywatnych zapytałam ile warzy moje dziecko,to odpowiedział,że musiałby teraz wszystko mierzyć,żeby wyszła waga ale "napewno ok 3kg.." No to przepraszam bardzo!..:/ Tyle to i ja wiem.. A jak poszlam juz do szpitala,i mialam USG to pani doktor pyta,ile warzyło dziecko na ostatniej wizycie,i jakie było jej zdziwienie,że nie wiem,gdyz ostatnią wagę dziecka miałam podaną w 30tyg..Doktor jest moim zdaniem przereklamowany.Nie tego oczekiwałam od Niego,jako od swojego lekarza prowadzącego...

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Skarżysko-Kamienna"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2