lekarzJacek Urbaczka

Skarżysko-Kamienna
51,12095520,8817973604210618

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
23 opinie

• 5

Najlepszy lekarz interesuje sie pacjentką podczas szpitalnych wizyt uprzejmy z poczuciem humoru polecam paniom ktore bezskutecznie staraja sie o dzidziusia ten lekarz napewno wam pomoze tak jak mi i moim znajomym jestesmy szczesliwymi mamusiami wszystko dzieki lekarzowi Urbaczce WIELKI POZYTYW DLA LEKARZA

• 5

Bardzo doby lekarz Polecam. Czy ktoś wie czy Pan dr pracuje jeszcze w szpitalu w Skarżysku?

• 1

Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjentki. Kiedy byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych potraktował mnie z góry i całkowicie zlekceważył moje problemy. Mało tego wyśmiał mnie przy innym lekarzu w pokoju lekarskim i stwierdził, ze jestem przewrażliwiona i że nie powinnam mu głowy zawracać głupotami. Lekarz, który nie ma poszanowania dla spraw pacjentki oraz ignoruje jej problemy zdrowotne jest zwyczajnie nieprofesjonalny. Opinie, dotyczące jego dobrego podejścia do pacjentki, to jakieś nieporozumienie.

• 5

Jest bardzo fajnym lekarzem.Zawsze wytłumaczy o co chodzi i opiekuje się pacjentką.W szpitalu pyta jak się czuję.Zawsze uśmiechnięty

• 3

Doktor prowadzil moja ciąże,urodziłam dwa misiące temu,zdecydowałam się ze względu na pozytywne opinie znajomych,jednak nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz,wizyty były krótkie,"odwalone",nigdy nie dostałam żadnego zdjęcia z Usg,w szpitalu nie odczułam w żaden sposób,że to "Mój Lekarz",nie zaglądał,nie spytał o samopoczucie oprócz obchodów oczywiście,za to bezinteresownie w ciągu dnia zachodzili do nas Dr.Lewandowski J.i M..pytając jak się czujemy.Na którejś z ostatnich wizyt prywatnych zapytałam ile warzy moje dziecko,to odpowiedział,że musiałby teraz wszystko mierzyć,żeby wyszła waga ale "napewno ok 3kg.." No to przepraszam bardzo!..:/ Tyle to i ja wiem.. A jak poszlam juz do szpitala,i mialam USG to pani doktor pyta,ile warzyło dziecko na ostatniej wizycie,i jakie było jej zdziwienie,że nie wiem,gdyz ostatnią wagę dziecka miałam podaną w 30tyg..Doktor jest moim zdaniem przereklamowany.Nie tego oczekiwałam od Niego,jako od swojego lekarza prowadzącego...

• 5

Czytając ostatni komentarz postanowiłam zabrać głos. Jestem nie tylko pacjentką Pana doktora, ale i mam przyjemność z Nim pracować w jednym szpitalu. To jedyny kompetentny lekarz na tym oddziale, zna się doskonale na tym, co robi i chyba nigdy się nie myli. Faktycznie można odnieść początkowo wrażenie, że jest zarozumiały, zbyt pewny siebie, sama tak myślałam. Szybko zobaczyłam jak bardzo się mylę jest po prostu konkretny i kompetentny. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują pomocy w chorobie czy w trakcie trudnego porodu. Wszystkie panie, które chcą słuchać bajek o rzekomej chorobie i jak to cudownie zostały wyleczone, gdy faktycznie były zdrowe odsyłam do jego „kolegów i koleżanek”.

• 1

jest zarozumiały, zbyt pewny siebie, tłumaczy chorobę w sposób tylko dla siebie zrozumiały i tylko tak, aby stracić jak najmniej swojego czasu

• 3

owszem lekarz bardzo miły i usmiechnięty a w dodatku przystojny i chyba wszystkie te panie na to tak naprawde zwrocily uwage

• 5

Polecam każdemu-uprzejmy,kompetentny,do tego wesoły.Spełnił moje oczekiwania w 100%.Prowadził moją drugą ciążę i byłam bardzo zadowolona z przebiegu wizyt.Jedyny mankament to cena!

• 4

Pozdrawiam Pana Jacka :) choć małe zastrzeżenie bym miała to kolejna ciąże tez bym zawirzyla jemu

• 1

Miły lekarz,ale podchodzi do pacjennta raczej jak do klijenta-szybko obsłużyć i do następnego 100zł.Prowadził całą mą ciążę,wszystko było ok.ale w szpitalu nawet się mną nic nie zainteresował-jakbym była mu zupełnie obca.Podliczjąc me wizyty,to stratny raczej nie był,a mimo to doktor Lewandowski Marcin zupełnie mi obcy podszedł do mnie profesjonalnie i tak jakbym to po swoim lekarzu oczekiwała.Raczej już nie skorzystam z usług tego lekarza.

• 4

Lekarz miły, uprzejmy w zależności od humoru!!!!!!!Nie zawsze spełnia moje oczekiwania oraz życzenia, np. wykonanie USG!!!!!!

• 5

Trafiłam do szpitala będąc pacjentką niepracującej tam lekarki. Byłam przekonywana, że nie powinnam się tam leczyć. Pan doktor zajął się mną zupełnie bezinteresownie i profesjonalnie. Dzięki niemu operacja i pobyt w szpitalu nie pozostaną niemiłym wspomnieniem. Pozdrawiam Pana i do zobaczenia.

• 1

Prowadził moją ciążę prywatnie,miał być przy porodzie, lecz niestety w dniu mojego porodu stwierdził że musi wziąć urlop.

• 5

Kompetentny lekarz, z właściwym podejściem do pacjentki. Polecam!

• 5

bardzo sympatyczny pan doktor gorąco polecam ma świetne podejście do pacjentek

• 5

Miły, sympatyczny, kompetentny lekarz. Doskonały specjalista. Polecam naprawdę warto.

• 5

Bardzo dobry lekarz, miły i sympatyczny. Gorąco polecam!!!!

• 5

gorąco polecem,świetnie poprowadził moją dośc trudną ciążę. Przy kolejnej ciąży też wybiorę tego lekarza

• 5

Polecam dr Jacka Urbaczkę,super lekarz i dobry specjalista.Koszt wizyty z badaniem cytologicznym.

• 5

Polecam dr Urbaczkę z czystym sercem..koszt wizyty łącznie z badaniem cytologicznym.Super lekarz.

• 5

Bardzo miły,sympatyczny lekarz.Serdecznie polecam Pana dr Urbaczkę.Świetny specjalista.

• 5

Kompetentny i niezwykle uprzejmy lekarz. Stokrotnie polecam!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat