lek. dent. Jadwiga Woynarowska-Szwargot

Nie polecam pani doktor zamiast mi pomuc tylko uszkodziła mi zęba jeszcze bardziej i to jeszcze z przodu ,kazała mi więcej nie przychodzić wyglądało to jakby wyrzuciła mnie z gabinetu ,zero empatii i szacunku

Pani stomatolog bardzo nie przyjemna ,podnosi głos na pacjentów ,krzyczy na pacjenta żeby tylko nie przyjąć go do gabinetu gdy pacjent siada na fotel odsyła go z kwitkiem ,na wizycie trzaska rzuca narzędziami że złości taka osoba nie powinna leczyć ludzi

Polecam w 100% . Panicznie boję się dentystów. Pani doktor sympatyczna , wszystko tłumaczy. Poprostu super podejście do osób które się boją. Kompetentna osoba.

Pani doktor nie potrafi leczyć zębów po miesiącu plomba wypadła z wielkim bólem trafiłam do innego dentysty ząb nadaje się do kanałowego leczenia !!!. NIE POLECAM