Jan Gawlik

Wrocław
51,073242817,03527590 71 373 02 79

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
15 opinii

Świetny lekarz, wielu poważnie chorych wyciągał z chorób, na które inni nie umieli zaradzić. Pozytywnie reaguje na pytania pacjenta, tłumaczy chorobę i zasady postępowania z nią, myśli o swoich pacjentach, pamięta ich historię. Nie opiernicza pacjentów eksperymentujących np. z ziołami, uważa że warto próbować różnych rzeczy - co w dzisiejszych czasach jest, moim zdaniem, wyznacznikiem otwartości umysłu lekarza (akurat moja żona z AZS niezwykle wiele zyskała dzięki zainteresowaniu roślinami leczniczymi i nowoczesną fitoterapią - maści i kremy ziołowe).

Świetny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem (były ordynator szpitala wojskowego). Odwiedziłem już kilkunastu dermatologów i dopiero ten na prawdę mi pomógł. Zawsze wszystko wytłumaczy, jest bardzo miły i w razie problemów można do niego dzwonić nawet na komórkę.

Kompetentny, zawsze uprzejmy, dobrze diagnozuje i leczy.

lekarz bardzo sympatyczny, znam go od 18 lat,ma wspaniałe podejście do pacjętów, lekarz z powołania

Polecam tego lekarza, bardzo sympatyczny z humorem. Widać że dba o swoich klientów. Nie wypisuje leków za niewiadomo jaką cenę.

Bardzo dobry lekarz. Inni dermatolodzy tylko przepisują recepty i za wiele nie gadają.

świetny specjalista (zarówno alergolog jak i dermatolog) , sympatyczny człowiek. Pacjent nie jest tylko numerkiem w kartotece. Połączenie kilku specjalności i otwarty umysł na inne dziedziny medycyny daje pacjentowi duże możliwości na wyleczenie dolegliwości.

Bardzo profesjonalne podejście ( w końcu ktoś zajał się naszą córeczką a bylismy juz u 5ciu lekarzy)miły człowiek. Zdecydowanie polecam...

Pan Jan to okropny lekarz nienawidzę go. Dużo bierze za prywatna wizytę i to koniec u niego leczenia się. Pani Zosia

Bardzo dobry diagnosta.Kompetentny, poswięcający pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego stan zdrowia.Polecam innym pacjentom tego lekarza.

Oczekiwałam większych efektów po takim specjaliście w leczeniu mojej choroby.Rozczarowana.

bARDZO DOBRY DIAGNOSTYK ORAZ ZALECONE LECZENIE BARDZO SKUTECZNE

Sympatyczny i doskonaly lekarz, potrafi swietnie wytlumaczyc podstawe problemu i metode leczenia, polecam

Lekarz, łączący alergologa i dermatologa w jednej osobie, co w wielu sytuacjach jest bardzo potrzebne. Dobry specjalista, kompetentny i bardzo miły.

ogromnie sympatyczny, z poczuciem humoru, a co najważniejsze: w 100% kompetentny, zna się nie tylko na swoich nominalnych dziedzinach, i traktuje pacjenta jak partnera, a nie jak niedorozwiniętego natręta. POLECAM w 100%

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny