dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Opinii15

18.02.2013

Świetny lekarz, wielu poważnie chorych wyciągał z chorób, na które inni nie umieli zaradzić. Pozytywnie reaguje na pytania pacjenta, tłumaczy chorobę i zasady postępowania z nią, myśli o swoich pacjentach, pamięta ich historię. Nie opiernicza pacjentów eksperymentujących np. z ziołami, uważa że warto próbować różnych rzeczy - co w dzisiejszych czasach jest, moim zdaniem, wyznacznikiem otwartości umysłu lekarza (akurat moja żona z AZS niezwykle wiele zyskała dzięki zainteresowaniu roślinami leczniczymi i nowoczesną fitoterapią - maści i kremy ziołowe).

23.04.2012

Świetny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem (były ordynator szpitala wojskowego). Odwiedziłem już kilkunastu dermatologów i dopiero ten na prawdę mi pomógł. Zawsze wszystko wytłumaczy, jest bardzo miły i w razie problemów można do niego dzwonić nawet na komórkę.

12Iwona jlasut

17.02.2012

Kompetentny, zawsze uprzejmy, dobrze diagnozuje i leczy.

Kompetentny, zawsze uprzejmy, dobrze diagnozuje i leczy.

10.12.2011

lekarz bardzo sympatyczny, znam go od 18 lat,ma wspaniałe podejście do pacjętów, lekarz z powołania

03.08.2011

Polecam tego lekarza, bardzo sympatyczny z humorem. Widać że dba o swoich klientów. Nie wypisuje leków za niewiadomo jaką cenę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Wrocław"?

Krystyna Lipowska

Alergolog dziecięcy