Jetem psychologiem, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień i certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt z kilkunastoletnim stażem. Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych, a także terapię uzależnień. Zajmuję się diagnostyką i poradnictwem psychologicznym. Realizuję programy reedukacyjne dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Pomógł mi, gdy miałem zatrzymane prawo jazdy. Miło i rzeczowo ze mną porozmawiał. Nie prawił morałów, nie wzbudzał poczucia winy. Z szacunkiem odnosił się do mnie. Poinstruował, co mam dalej robić. Takiej pomocy potrzebuje człowiek, gdy znalazł się na życiowym zakręcie.

Bardzo miły i kompetentny terapeuta. Pomógł mojemu synowi, gdy ten miał spore problemy emocjonalne. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, Uważnie słucha, łatwo nawiązuje kontakt. Polecam.

Najlepszy terapeuta w WOTU. Bardzo mi pomógł w najgorszym momencie życia. Słuchający, miły, nie udzielający szybkich porad. Na spotkaniach czułam się zrozumiana i wysłuchana. Polecam

Polecam

Super terapeuta. Słuchający, miły, empatyczny. Sprawia, że rozmówca czuje się bezpieczny. Fachowiec godny polecenia.