Jan Pasierb

Ortopeda, Traumatolog

Gdzie przyjmuję
Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.85
9 opinii

Procedury ten lekarz ma jasne ,dzwoni się czy jest możliwość zabiegu w danym czasie .Miałam 3 artroskopie od ręki i dzięki temu w ogóle chodzę.Jaki nie ma już kasy to nie ma. Jedni mogą czekać inni nie ,a on musi decydować kto ważniejszy. Cieszę się ,że właśnie tak jest ,bo w naszym kraju każdy jest najważniejszy,najmądrzejszy i oczywiście natychmiast musi mieć co chce.Opanujmy się

Byłem na wizycie,stwierdził że trzeba zrobić artroskopię ale nie wypisał skierowania tylko kazał dzwonić w wyznaczonym terminie czy jest miejsce po prostu widać ze chodzi o wyłudzanie dalej kasy od pacjenta i przedłużanie wszystkiego powinien wypisać skierowanie i porostu czekać na artroskopię nie polecam idzie gość na kasę i na ilość ,a nie jakość. Podobny przypadek jak opis poniżej- Taśmówka przed gabinetem ludzie nie dowierzali że tyle osób jednego dnia przyjmuje.

MOZE I JEST DOBRYM SPECJALISTA ALE LICZY SIĘ U PANA DOKTORA TYLKO KASA BYŁAM DWA RAZY NA WIZYCIE PRYWATNIE .DOSTALAM KARTECZKE JAKIE BADANIA MAM WYKONAC PRZED ZABIEGIEM KTÓRY MAIAŁ SIE ODBYC POD KONIEC CZERWCA I ZADZWONIC ABY POTWIERDZIC TERMIN . NA DZIEN DZISIEJSZY DZWONIŁAM 5 RAZY ABY NA KONIEC DOWIEDZIEC SIE ZEBYM ZAPOMNIAŁA O JAKIM KOLWIEK ZABIEGU PONIEWAZ NA DZIEN DZISIEJSZY NIE MA PIENIEDZY. WIĘC PO CO BYŁO MI DZWODZIC KAZAC PRZYJEZDZAC I JESZCZE WYDZWANIAC PRZECIEZ TO WSZYSTKO KOSZTUJE A PON DOKTOR NAWET NIE MA KASY FISKALNEJ .SZKODA TYLKO ZE MY BIEDNI LUDZIE MUSIMY JA MIEC ABY SIĘ LECZYC. NIIIIEEE POLECAM CHYBA ZE SIE WAM PRZELEWA !!!!!!!!!!

dwa razy musiałem iść na zabieg, najpierw stwierdził że łękotka jest przyczyną bólu w kolanie zrobił mi artroskopie i okazało sie że jest zerwane więzadło krzyżowe i trzeba było po kilku miesiącach zrobić jeszcze rekonstrukcje więzadła, gdyby dokładniej mnie zbadał za pierwszym razem to bym nie musiał dwa razy leżeć na stole operacyjnym, chociaż przyznam że teraz jest wszystko ok z kolanem

jak dla mnie jeden z najlepszych ortopedow na jakich trafilam, konkretny i fachowy czekam na wyniane lub przeszczep stawu kolanowego i pokladam nadzieje tylko w panu doktorze bo do tej pory zawiodlam sie na innych.bardzo polecam

Arogancki i bezczelny prostak traktujący pacjenta jak bydło.I to wszystko za nasze podatników pieniądze.

Zrobił sobie ze mnie królika doświadczalnego. Bez mojej wiedzy i zgody sam zadecydował o zakresie operacji. Doskonale zdawał sobie sprawę, ze spier..lił operację. Po operacji nie dał skierowania do przychodni, tylko darł s...syn jeden dalej pieniądze prywatnie. Ale pieniadze to powiedzmy bajka. Nie zrobił rtg żeby sprawdzić, bo wiedział qtas ze odjeb.. maniane. A prywatnie chciał jeszcze z tego wzgledu, żeby nikt nie zobaczył jego błędu. Qrwa... Szkoda słów na tego ch..a bez zasad i honoru. Ta chodząca k*rwa nie wie co to przysięga Hipokratesa. Dlatego wszystkim komu zależy na tym, żeby chodzić z całego serca odradzam. Jakby można było zamieścić zdjęcie "efektu" jego niepodważalnego błędu to juz by tu było.

Zbyt szybko przyjmuje pacjentów i zbyt szybko tłumaczy chorobę -ciężko zrozumieć. Po zabiegu powiedział, że ma być wszystko dobrze i dalsze wizyty ograniczały się praktycznie do zwolnienia i skierowania na rehabilitacje.

Zdecydowanie polecam, słowny, nie olewa pacjenta i zdecydowanie jest bardzo dobrym specjalistą. rafg

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny