Gdzie przyjmuję

Rybnik
50,10243118,5216396601302871

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
13 opinii

• 3
  • 1

Witam! Wszystko było w porządku przez całą ciążę, niestety nie można na Pana Doktora liczyć podczas problemów z porodem. Miałam skurcze 10 dni i mimo iż byłam w szpitalu podczas jego dyżuru nie raczył się spytać ani doradzić. Skończyło się gestozą wielkimi obawami o małego i nieskończonym urazem do Szpitala w Rybniku zwłaszcza Pana Ordynatora. Nie polecam!!! Nikomu nie życzę takich obaw o swoje maleństwo na samym finiszu.

• 5

Zdecydowanie najlepszy lekarz na śląsku ;) poleciłabym go każdej kobiecie, bardzo sympatyczny i uprzejmy, tak samo traktuje pacjentki niezależnie czy jest to wizyta prywatna czy na NFZ, lekarz godny polecenia

• 5

Byłam dziś i polecam tego lekarza zbadał mnie dokładnie byłam w gabinecie aż 45min.

• 5

Świetny lekarz. Polecam go każdej kobiecie ;)

• 5

zdecydowanie polecam! Przesympatyczny lekarz i fachowe podejście!!! Duży komfort psychiczny pacjentki :)

• 5

Jestem stałą pacjentką doktora. Nigdy się nie rozczarowałam i zawsze trafnie diagnozował moje problemy. Polecam

• 5

Polecam wszystkim Paniom. A najbardziej dziewczynom ktore wybieraja sie z pierwsza wizyta (czemu zawsze towazyszy stres). Pan doktor jest naprwde godnym zaufania lekarzem oraz bardzo miłym i serdecznym człowiekiem.

• 5

Polecam!Przesympatyczny, kompetentny człowiek na właściwym miejscu. Bardzo mi pomógł, szybkie rozpoznanie,skuteczna terapia. Dziękuję!

• 5

Śmiało mogę powiedzieć, korzystając z dotychczasowego doświadczenia i mając naprawdę duże porównanie, że Pan doktor jest najlepszy w swoim fachu, profesjonalista jakich mało! Dzięki zastosowanemu leczeniu szybko udało mi się pozbyć wszelkich dolegliwości, wizyta i badanie przebiegało w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze,co ze względu na tak intymne problemy było dla mnie niezwykle ważne. Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom!

• 5

Bardzo jestem zadowolona z tego lekarza i kazdemu polecam! Chodzilam do niego przez cala ciaze czyli co 2 tyg. wiadomo ze to dosc spory koszt ale warto bo wiedzialam ze wszystko jest dobrze z dzieckiem i ze mna. Na kazde zadane przezemnie pytanie uzyskiwalam wyczerpujace odpowiedzi. Polecam

• 2
  • 1

We wrześniu 2009 roku na wizycie kontrolnej po 6 tygodniach od urodzenia w 38 tygodniu ciąży martwego synka z nieznanych przyczyn, zapytałam doktora Rochalskiego, jakie wykonać badania, stwierdził, że żadnych, tylko starać się od razu o kolejne dziecko. To oczywiście była moja ostatnia wizyta i tego lekarza. Na własną rękę zrobiłam mnóstwo badań. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. W ciąży bardzo przytyłam (26kilo) i bardzo puchłam, co mogło dać lekarzowi do myślenia, tym bardziej że często o to pytałam, chodziłam na wizyty co 2 tygodnie. Na wizyty przychodziłam oczytana i zadawałam dużo pytań, ze strony dr Rochalskiego brakowało mi przede wszystkim doinformowania, kobieta w ciąży nie zawsze wszystko jest w stanie wyczytać, to, co najważniejsze powinien przekazać lekarz. U pana Rochalskiego tego brakowało.

• 5

Najlepszy lekarz w Rybniku. Trzeba pamietac ze nie liczy sie sprzet jakim dysponuje ginekolog (usg), ale rowniez doswiadczenie jakie posiada . Chyba to jest najwazniejsze, a Pan doktor Rochalski jest w pełni doswiadczonym i kompetentnym lekarzem.

• 5

Pan dr Jan Rochalski jest kompetentnym fachowcem. To człowiek taktowny i z klasą. Miły, uprzejmy, a przy tym posiada dużą wiedzę, którą umie przekazać w prosty, przystępny sposób. Polecam!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat