Gdzie przyjmuję

Rybnik
50,10243118,5216396601302871

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
13 opinii

Witam! Wszystko było w porządku przez całą ciążę, niestety nie można na Pana Doktora liczyć podczas problemów z porodem. Miałam skurcze 10 dni i mimo iż byłam w szpitalu podczas jego dyżuru nie raczył się spytać ani doradzić. Skończyło się gestozą wielkimi obawami o małego i nieskończonym urazem do Szpitala w Rybniku zwłaszcza Pana Ordynatora. Nie polecam!!! Nikomu nie życzę takich obaw o swoje maleństwo na samym finiszu.

Zdecydowanie najlepszy lekarz na śląsku ;) poleciłabym go każdej kobiecie, bardzo sympatyczny i uprzejmy, tak samo traktuje pacjentki niezależnie czy jest to wizyta prywatna czy na NFZ, lekarz godny polecenia

Byłam dziś i polecam tego lekarza zbadał mnie dokładnie byłam w gabinecie aż 45min.

Świetny lekarz. Polecam go każdej kobiecie ;)

zdecydowanie polecam! Przesympatyczny lekarz i fachowe podejście!!! Duży komfort psychiczny pacjentki :)

Jestem stałą pacjentką doktora. Nigdy się nie rozczarowałam i zawsze trafnie diagnozował moje problemy. Polecam

Polecam wszystkim Paniom. A najbardziej dziewczynom ktore wybieraja sie z pierwsza wizyta (czemu zawsze towazyszy stres). Pan doktor jest naprwde godnym zaufania lekarzem oraz bardzo miłym i serdecznym człowiekiem.

Polecam!Przesympatyczny, kompetentny człowiek na właściwym miejscu. Bardzo mi pomógł, szybkie rozpoznanie,skuteczna terapia. Dziękuję!

Śmiało mogę powiedzieć, korzystając z dotychczasowego doświadczenia i mając naprawdę duże porównanie, że Pan doktor jest najlepszy w swoim fachu, profesjonalista jakich mało! Dzięki zastosowanemu leczeniu szybko udało mi się pozbyć wszelkich dolegliwości, wizyta i badanie przebiegało w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze,co ze względu na tak intymne problemy było dla mnie niezwykle ważne. Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom!

Bardzo jestem zadowolona z tego lekarza i kazdemu polecam! Chodzilam do niego przez cala ciaze czyli co 2 tyg. wiadomo ze to dosc spory koszt ale warto bo wiedzialam ze wszystko jest dobrze z dzieckiem i ze mna. Na kazde zadane przezemnie pytanie uzyskiwalam wyczerpujace odpowiedzi. Polecam

We wrześniu 2009 roku na wizycie kontrolnej po 6 tygodniach od urodzenia w 38 tygodniu ciąży martwego synka z nieznanych przyczyn, zapytałam doktora Rochalskiego, jakie wykonać badania, stwierdził, że żadnych, tylko starać się od razu o kolejne dziecko. To oczywiście była moja ostatnia wizyta i tego lekarza. Na własną rękę zrobiłam mnóstwo badań. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. W ciąży bardzo przytyłam (26kilo) i bardzo puchłam, co mogło dać lekarzowi do myślenia, tym bardziej że często o to pytałam, chodziłam na wizyty co 2 tygodnie. Na wizyty przychodziłam oczytana i zadawałam dużo pytań, ze strony dr Rochalskiego brakowało mi przede wszystkim doinformowania, kobieta w ciąży nie zawsze wszystko jest w stanie wyczytać, to, co najważniejsze powinien przekazać lekarz. U pana Rochalskiego tego brakowało.

Najlepszy lekarz w Rybniku. Trzeba pamietac ze nie liczy sie sprzet jakim dysponuje ginekolog (usg), ale rowniez doswiadczenie jakie posiada . Chyba to jest najwazniejsze, a Pan doktor Rochalski jest w pełni doswiadczonym i kompetentnym lekarzem.

Pan dr Jan Rochalski jest kompetentnym fachowcem. To człowiek taktowny i z klasą. Miły, uprzejmy, a przy tym posiada dużą wiedzę, którą umie przekazać w prosty, przystępny sposób. Polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny