Jan Strojek

Marzena

13.09.2014

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz.W przychodni w Gliwicach zawsze są kolejki, ale gdy mój ojciec znalazł się na oddziale i był po operacji zawsze mogłam uzyskać konkretną informację. Troszczy się o pacjenta i ma dla niego czas.

lucia

16.04.2014

jak na pierwszą wizytę w poradni onkologicznej lekarz zrobił pozytywne wrażenie , co będzie dalej okaże się .

Anna

10.01.2014

Wspanialy lekarz i człowiek. Zawsze i dla kazdego uprzejmy, z odpowiednim podejsciem do pacjenta. Kompetentny i dokladny. Co do czasu oczekiwania w przychodni to oczywiscie kolejki sa dlugie, co w pewnym sensie swiadczy takze o lekarzu jak najbardziej pozytywnie.

Adam

10.06.2013

Nie mam pojecia jaki z niego lekarz. W przychodni rejestrowalem sie w lutym, a najblizszy wolny termin byl w czerwcu. W czerwcu kiedy poszedlem do przychodni okazalo sie, ze trzeba stac w kolejce do lekarza. Przedemna bylo ledwie okolo 20 osob, wiec zrezygnowalem. Nie polecam.

Anonim

09.03.2013

Po operacji wystąpiły u mnie poważne problemy z oddychaniem (tracheotomia), dr J.Strojek pełnił dyżur nocny. Zadziałał błyskawicznie i kompetentnie. Wylądowałem na OJOMIE. Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi oraz pełniacym dyżur lekarzom za skuteczną pomoc. Byłem pełen podziwu. Serdecznie pozdrawiam. Pacjent.

Pacjent.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Gliwice"?

Centrum Onkologi

Agnieszka Czarniecka