Jan Strojek

Gliwice
50,294492318,6713802

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
6 opinii

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz.W przychodni w Gliwicach zawsze są kolejki, ale gdy mój ojciec znalazł się na oddziale i był po operacji zawsze mogłam uzyskać konkretną informację. Troszczy się o pacjenta i ma dla niego czas.

jak na pierwszą wizytę w poradni onkologicznej lekarz zrobił pozytywne wrażenie , co będzie dalej okaże się .

Wspanialy lekarz i człowiek. Zawsze i dla kazdego uprzejmy, z odpowiednim podejsciem do pacjenta. Kompetentny i dokladny. Co do czasu oczekiwania w przychodni to oczywiscie kolejki sa dlugie, co w pewnym sensie swiadczy takze o lekarzu jak najbardziej pozytywnie.

Nie mam pojecia jaki z niego lekarz. W przychodni rejestrowalem sie w lutym, a najblizszy wolny termin byl w czerwcu. W czerwcu kiedy poszedlem do przychodni okazalo sie, ze trzeba stac w kolejce do lekarza. Przedemna bylo ledwie okolo 20 osob, wiec zrezygnowalem. Nie polecam.

Po operacji wystąpiły u mnie poważne problemy z oddychaniem (tracheotomia), dr J.Strojek pełnił dyżur nocny. Zadziałał błyskawicznie i kompetentnie. Wylądowałem na OJOMIE. Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi oraz pełniacym dyżur lekarzom za skuteczną pomoc. Byłem pełen podziwu. Serdecznie pozdrawiam. Pacjent.

polecam wszystkim chorym jest bardzo milym lekarzem.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny