Janina Nowakowska

Biłgoraj
50,53308422,7227520 84 686 53 83

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
12 opinii

Kompetentna taktowna zrozumienie i źyczliwość.Byłem zaskoczony zaangażowanie m i skutecznością

dzięki tej pani nie muszę się już wstydzić moich stóp ( od dzieciństwa nawracające kurzajki.... ) a przy tym super miła i uśmiechnięta :)

Świetny fachowiec , Pani doktor wyleczyła mnie z choroby z którą mieli problem klinicyści z Lublina. Najpierw szczegółowo pytała mnie o problem po czym znalazła skuteczne leki. A przy tym jest bardzo miłą i dobrą dla pacjentów osobą.

Poszłam do pani dermatolog z trądzikiem młodzieńczym, na pierwszej wizycie mialam nadzieję, że szybko mi pomoze.. Przepisała mi leki za które zapłaciłam prawie 100zl, a efektów leczenia żadnych.. Na drugiej wizycie przepisala mi leki i nic o nich mi nie powiedziala, nie świadoma niczego zaczełam używać ich, skóra zaczęła mi się łuszczyć, a policzki miałan czerwone.. Ja się pytam gdzie jakieś ostrzeżenir, nie wspominając już o przepusaniu kremu nawilżającego.. Przepisuje leki po kolei i czeka, aż trafię na dobrą kurację. Czasami mam wrażemie, że lepiej pitraktowała mnie jalbym poszła prywatnie . Zapisałam się do dermatologa w Zamościu. Polecam p. Nowakowską, jedynie wtedy jak ktoś nie ma jak wybrać się dobrego specjalisty, a może pomoże komuś innemu..

Polecam ! Miałam problemy ze skórą, a teraz wszystko jest ok ;)

Nie polecam !!! Pomyliła się z powołaniem , zamiast leczyć jeszcze bardziej rozdrażnia chorobę !!!

bardzo dobry dermatolog z wieloletnim doswiadczeniem, kobieta zna sie na rzeczy, mila i konkretna osoba

polecam panii doktor karz demu jest bardzo dobra i wyrozumiała dla pani nawet dla dzieci jest bardzo mila

Bardzo polecam. Lekarz z dużym doświadczeniem i serdecznym podejściem do pacjenta. Jeżeli nie jest pewna swojej diagnozy kieruje do innych specjalistów. Uosobienie taktu i fachowości.

Byłam prywatnie i na NFZ, nie odczułam różnicy. Pani dr jest kompetentna i nie zwraca uwagi, czy ktoś płaci, czy nie tylko fachowo zajmuje się pacjentem.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zawsze tłumaczy rodzaj choroby. Polecam w 100%

Pani doktor to świetny lekarz ma czas dla pacjenta nie bagatelizuje przypadku, jest bardzo sympatyczna, miła, a przy tym kompetentna. Polecam wszystkim

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny