lekarz Janina Nowakowska

Dermatolog

01.09.2016

Pani doktor dziekuje za wyleczenie mnie z tradziku!! Juz sie nie wstydze mojej twarzy i nie musze jej zakrywac kosmetykami...

Aleksander

01.02.2014

Kompetentna taktowna zrozumienie i źyczliwość.Byłem zaskoczony zaangażowanie m i skutecznością

01.08.2013

dzięki tej pani nie muszę się już wstydzić moich stóp ( od dzieciństwa nawracające kurzajki.... ) a przy tym super miła i uśmiechnięta :)

07.12.2012

Świetny fachowiec , Pani doktor wyleczyła mnie z choroby z którą mieli problem klinicyści z Lublina. Najpierw szczegółowo pytała mnie o problem po czym znalazła skuteczne leki. A przy tym jest bardzo miłą i dobrą dla pacjentów osobą.

25.09.2012

Poszłam do pani dermatolog z trądzikiem młodzieńczym, na pierwszej wizycie mialam nadzieję, że szybko mi pomoze.. Przepisała mi leki za które zapłaciłam prawie 100zl, a efektów leczenia żadnych.. Na drugiej wizycie przepisala mi leki i nic o nich mi nie powiedziala, nie świadoma niczego zaczełam używać ich, skóra zaczęła mi się łuszczyć, a policzki miałan czerwone.. Ja się pytam gdzie jakieś ostrzeżenir, nie wspominając już o przepusaniu kremu nawilżającego.. Przepisuje leki po kolei i czeka, aż trafię na dobrą kurację. Czasami mam wrażemie, że lepiej pitraktowała mnie jalbym poszła prywatnie
. Zapisałam się do dermatologa w Zamościu. Polecam p. Nowakowską, jedynie wtedy jak ktoś nie ma jak wybrać się dobrego specjalisty, a może pomoże komuś innemu..

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Biłgoraj"?

Biłgoraj