lekarz Janina Radzicka-Szymańska

2,9
2,9

Ola

13.08.2015

Gorąco polecam. Przy podejrzeniu ciąży pozamacicznej była w ciągłym kontakcie telefonicznym. Prowadziła potem mój dwie ciąże z powodzeniem. Proponowała żeby zamiast chodzić prywatnie, zapisać się na Fundusz. A tam była równie miła i rzeczowa.

26.09.2012

Zdecydowanie polecam, Pani Szymańska prowadziła moją ciąże i mam teraz śliczną córeczkę. Bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, można umówić się na wizytę w dogodnym terminie.

09.06.2010

najlepszy ginekolog jakiego spodkalam:) prowadzilam moje 2 ciaze i wszystko bylo super serdecznie polecam:)

najlepszy ginekolog jakiego spodkalam:)
prowadzilam moje 2 ciaze i wszystko bylo super serdecznie polecam:)

22.05.2010

Bardzo dobry lekarz.Dzięki jej ciężkiej pracy mam 18 letniego brata ,ktoremu nie dawano szans najpierw na poczęcie potem na przezycie.

01.12.2009

odradzam wizyty u tej pani, Gdy poszłam do niej z męczącymi upławami (to była moja pierwsza wizyta u ginekologa)ledwo mnie zbadała i oczywiście nie spytała czy jestem dziewicą. Zamiast pomocy lekarskiej otrzymałam tylko rade, żeby się dokładniej myć co jest nie dorzeczne, ponieważ dbam o higiene. Dzięki tej pani od 1,5 roku lecze grzybice pochwy. mój stan jest na tyle powazny że nie pomagają już żadne leki. Gdyby ta pani była kompetentna to napewno by do tego nie doszło. Wszystkim paniom serdecznie odradzam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Świnoujście"?

Jacek Wojciechowski

Bohaterów Września 6