lekarz Janusz Adamski

Okulista

Zbigniew

08.03.2014

Niedawno p. doktor wykonał zabieg zaćmy na moim prawym oku . No cóż -chwalić można tylko do pewnego momentu , potem to są już banały . Mój świat się odnowił . Odnośnie zabiegu -wszystko szybko ,zgrabnie ,miło i bezproblemowo . Jak dla mnie : GLORY ...

Niedawno p. doktor wykonał zabieg zaćmy na moim prawym oku . No cóż -chwalić można tylko do pewnego momentu , potem to są już banały . Mój świat się odnowił . Odnośnie zabiegu -wszystko szybko ,zgrabnie ,miło i bezproblemowo . Jak dla mnie : GLORY !

info

20.02.2014

Dr.Janusz Adamski już nie przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej 33/2 od dwóch lat.pod numer telf.556427570 NIE AKTUALNY.

Grażyna

02.02.2014

Jestem pełna uznania dla fachowości dr.Janusza Adamskiego ordynatora oddz. okulistycznego WSZ w Elblągu. W maju 2012r. byłam operowana z powodu jaskry i zaćmy oka lewego i dzięki Panu nie oślepłam. Dziękuję.

monika

06.10.2013

alergia oczu to straszna rzecz! ale dzieki Dr Adamskiemu swiat znow jest piekny! jeszcze raz dziekuje Bardzo

Beata

06.10.2013

jeszcze kilka tygodni temu musialam chodzic w okularach +6,0 a do czytania korzystalam z okularow + 8,5! zaczelam gorzej widziec. Dr Adamski stwierdzil zacme i powiedzial,ze przy okazji takiej operacji mozna zmniejszyc wade a nawet zmniejszyc koniecznosc korzystania z okularow! i rzeczywiscie-poniewaz mam wszcepione specjalne soczewki moge widziec na rozne odleglowsi bez okularow….male okulary 0,5 zakladam tylko do dluzszego korzystania z komputera! jeszcze raz goraco dziekuje

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Iława"?

Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy