lekarzJanusz Adamski

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.9512345
24 opinie

• 5

Niedawno p. doktor wykonał zabieg zaćmy na moim prawym oku . No cóż -chwalić można tylko do pewnego momentu , potem to są już banały . Mój świat się odnowił . Odnośnie zabiegu -wszystko szybko ,zgrabnie ,miło i bezproblemowo . Jak dla mnie : GLORY !

• 5

Dr.Janusz Adamski już nie przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej 33/2 od dwóch lat.pod numer telf.556427570 NIE AKTUALNY.

• 5

Jestem pełna uznania dla fachowości dr.Janusza Adamskiego ordynatora oddz. okulistycznego WSZ w Elblągu. W maju 2012r. byłam operowana z powodu jaskry i zaćmy oka lewego i dzięki Panu nie oślepłam. Dziękuję.

• 5

alergia oczu to straszna rzecz! ale dzieki Dr Adamskiemu swiat znow jest piekny! jeszcze raz dziekuje Bardzo

• 5

jeszcze kilka tygodni temu musialam chodzic w okularach +6,0 a do czytania korzystalam z okularow + 8,5! zaczelam gorzej widziec. Dr Adamski stwierdzil zacme i powiedzial,ze przy okazji takiej operacji mozna zmniejszyc wade a nawet zmniejszyc koniecznosc korzystania z okularow! i rzeczywiscie-poniewaz mam wszcepione specjalne soczewki moge widziec na rozne odleglowsi bez okularow….male okulary 0,5 zakladam tylko do dluzszego korzystania z komputera! jeszcze raz goraco dziekuje

• 5

Znakomity lekarz.Profesjonalista w każdym calu.Można powiedzieć,że uratował mojej mamie wzrok.Wspaniały człowiek,troszczący się o pacjenta.Polecam całym sercem.

• 5

Pasłęk dn.20.06.2013r.-Ocena:Bardzo dobry. Mieszkam w Pasłęku.Kiedy w czerwcu 2012r dowiedziałem się,że z powodu szalejącego ciśnienia jaskry w jednym oku tracę wzrok bezpowrotnie byłem co najmniej głęboko przestraszony.Trafiłem jednak w ręce fantastycznego specjalisty-okulisty dr.Janusza Adamskiego-ordynatora z W.Sz.Z w Elblągu.Kiedy leczenie farmakologiczne okazało się niemożliwe i nieskuteczne doktor Adamski podjął się operacji choć miał ON i ja miałem świadomość o dużym ryzyku. Zaćma powikłana podwichnięta,PEX, jaskra to wcale nie mała jak na jedno oko.Konieczna okazała się implantacja pierścienia napinającego torebkę wszczepionej sztucznej soczewki.O zaangażowaniu osobiście w dalsze leczenie operowanych pacjentów świadczy fakt,że przez 2,5 m-ca po operacji doktor Adamski 14 razy kontrolował przebieg mojego zdrowienia.Dziś mam ustabilizowane ciśnienie w granicach normy,nie mam wysięku a i widzenie jest znacznie lepsze jak przed operacją.Jestem naprawdę wdzięczny i pełen podziwu zarówno dla wiedzy jak i profesjonalizmu Pana doktora . Chylę czoło. Pozdrawiam!!! St. M.......

• 5

Uzyskałem pełną profesjonalną poradę, dobrane super soczewki!! Mogę swobodnie uprawiać sport.Gabinet prywatny, elegancki, dobrze wyposażony w specjalistyczny sprzęt.Poczekalnia i inne potrzebne pomieszczenia(WC) o wysokim standardzie.Obsługa też miła.Gabinet dr Adamskiego jest chyba najładniejszy w mieście-no i parking przy Uni-Medzie. Polecam tego lekarza.

• 5

Bylam u dr Adamskiego w Gabinecie w budynku UNI-MED-u pierwszy raz i bylam pod WIELKIM wrazeniem i to zarowno wystroju, obslugi Pani w Rejestracji. Nareszcie otrzymalam leki, ktore WRESZCIE dzialaja.

• 5

Super lekarz, super profesjonalny! Od razu widać, że "zjadł zęby" na tym co robi! Cierpliwie tłumaczy, daje altarnatywy leczenia, jednocześnie proponując metodę która w danym przypadku będzie najodpowiedniejsza! 100% zadowolenia!!! Żeby każdy lekarz taki był...

• 5

super!Adamski dobral mi specjalne okulary,teraz w pracy sie nie mencze przy komputerze.UWAGA TERAZ PRZYJMUJE NA ul.GDYNSKIEJ 51

• 5

bardzo dobry specjalista, który do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Przed 2 miesiącami przeszłam skomplikowaną operację jaskry i zaćmy /na skierowanie/. Operacja powiodła się. Jestem pod stałą kontrolą P.doktora,ponieważ leczę się od kilku lat, mam do niego pełne zaufanie. A.K.

• 5

Po prostu rewelacyjny, dobrze leczy. Wykonał zabieg starszej osobie, która wiele mu zawdzięcza.

• 5

mialam klopoty z oczyma od wielu m-cy,bylan u wielu okulistow i nareszcie uzyskalam oczekiwana poprawe

• 5

Jestem pacjentką p.Adamskiego od kilku lat i mam całkowite zaufanie. Bywam u innych okulistów (w związku z miejscem w którym aktualnie przebywam)i słyszałam wiele bardzo dobrych opini na temat jego kompetencji od profesorów, znanych autorytetów w dziedzinie okulistyki.

• 5

super specjalista.wykonał 2 zabiegi jeden prywatnie na fakturę super obsługa w szpitalu /koszt około 2.000 zł/termin oczekiwania na zabieg 2 m- ce. drugi zabieg na ubezpieczenie w szpitalu /termin oczekiwania 2 lata !!!! obydwa zabiegi super. polecam wszystkim nawet malkontentom !!!

• 5

Polecam, wiele lat leczy moje dziecko, kiedyś w Gdańsku teraz w Elblągu. Miły, sympatyczny i ma czas dla pacjenta. A co najważniejsze choroba nie postępuje ;)

• 5

Super lekarz, kompetenty, uratował moje oko, polecam serdecznie.

• 5

dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia i poświęca dużo czasu pacjentom

• 5

To było parę lat temu, ale po pierwszej udanej wizycie z małym dzieckiem!!!gdzie w publicznej nie chcieli zrobić badania twierdząc że na pewno sobie nie pozwoli!!nie próbowali nawet!! P.Janusz zrobił z podejściem pedagogicznym badanie:) więc z innymi problemami prowadziłam do niego resztę rodziny:) a teraz szukam go sama... ale jak czytam chyba będzie za drogi dla mnie..niestety..po latach,ale wart na pewno..SUPER LEKARZ!!

• 4

Lekarz z powołania. Bardzo kompetentnie prowadzi pacjenta, często poświęca swój czas na konsultacje.

• 5

Chce dobrze leczyć.Jest fachowcem w swojej dziedzinie.Moja Mama jest bardzo zadowolona z efektów leczenia,a był to trudny przypadek.Polecam.

• 5

Wyjątkowo dobry w swoim zawodzie. Uczciwie oddziela załatwianie spraw i prywatnie i z NFZ, który nie przydziela wystarczająco dużo środków na zabiegi bezpłatne i stąd ograniczona ich ilość i duże kolejki oczekiwania w czasie. Ilość chętnych do darmowych zabiegów o dobrego lekarza jest bardzo duża, dlatego przydzielane fundusze z NFZ są za małe dla dobrych lekarzy.

• 5

Kompetentny lekarz.Człowiek z ogromnym sercem

Gdzie przyjmuję

place 11

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"

al. Grunwaldzka 33/2

Iława
    53,58607119,566362604-411-582

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat