Janusz Grzybowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
18 opinii

polecam polecam i jeszcze raz polecam doktor przesympatyczny przemily jak tam mam isc to az z checia i to z byle jaka przyczyna naprawdę kobietki

LEKARZ Z POWOŁANIA. Leczy, szuka przyczyn choroby, zleca niezbędne badania. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.Jest miły. Liczy sie dla Niego pacjent a nie pieniądze za wizytę.

lekarz z powołania,miły, uprzejmy, konkretny, bardzo dobry fachowiec

polecam wszystkim tego lekarza bo ma bardzo dobre podejscie do pacjenta tlumaczy chorobe i metody leczenia, do pacjentki nie jest obojetny

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, zrobił mi wszystkie badania których potrzebowałam i oczekiwałam... Bardzo sympatyczny, a zarazem uprzejmy... A przedewszystkim nie kasuje dużo... Inny ginekolog za te wszystkie badania które wykonał dr. Grzybowski skasowałby około 250 zł. Naprawdę polecam.

Doktor Grzybowski to prawdziwy ginekolog z powolania.Polecam kazdej kobiecie ktora sie boi wizyty u ginekologa bo jest ich wiele Bardzo mily delikatny a przedewszystkim naprawde leczy

Rewelacyjny lekarz , godny polecenia.Opiekuje się rewelacyjnie swoimi pacjentkami.

dr. Grzybowski jest świetnym ginekologiem. Polecam!

Świetny lekarz. Wysłuchuje i udziela fachowej porady.

Naprawde dobry ginekolog. Wie ktos moze ile teraz bierze za wizyte (2012)

Bardzo miły lekarz. Trafiłam do Niego przypadkiem - przyjął mnie w szpitalu w Bydgoszczy, gdy żaden inny nie miał czasu, zaproponował bardzo skuteczne i szybkie leczenie. Teraz zamierzam z kolejną wizytą udać się do Inowrocławia, nie mam zamiaru szukać innych lekarzy w Bydgoszczy i narażać się na nieprzyjemną, bolesną wizytę.

Pan dr Grzybowski jest świetnym ginekologiem. Jako młoda dziewczyna miałam wykonaną cytologię( gdzie inni lekarze mi nie proponowali) i prawidłowo zostałam wyleczona z infekcji. Doktor szuka przyczyn choroby nie tylko recepta i do widzenia... Polecam.

dr Grzybowski to świetny specjalista, człowiek profesjonalny , znam i jestem pacjetka, chodzę prywatnie ale zdarzało sie że nieraz bez pieniędzy przyjmował mnie lub obnizał ceny wizyt (sam), nic dziwnego że taka kolejka w poczekalni do Jego gabinetu, prowadził moja pierwsza ciążę i zapewne druga również mu powierzę , takich lekarzy brakuje w inowrocławiu i ogromna szkoda że doktor nie pracuje w naszym szpitalu. przez całą ciążę badał co miesiąc na fotelu ,kierował na badania, ciepły, rzeczowy lekarz- wspaniały człowiek, gorąco polecam paniom które chcą w innych miastach szukać,,dobrego' ginekologa. w razie pytan słóżę e-mailem : kasiamajcherczyk@poczta.fm

Konkretny lekarz, dzieki niemu doczekalam sie mojego malego skarba. zdecydowanie polecam, nie mysli oczu tylko fachowo podchodzi do roboty!

Bardzo polecam. Pan doktor ocalił życie mojej żony, jest miły i kompetentny, a przy tym nie owija w bawełnę. Bardzo uczynny, służy nie tylko radą ale i samochodem w razie potrzeby. Taki powinien być każdy lekarz

Polecam tego lekarza potrafi stanac na wysokosci zadania dzieki temu lekarzowi zyje dziekuje

Lekarz ten bardzo pomógł mojej mamie w bardzo rzadkiej i trudnej przypadłości kobiecej wówczas, gdy inni lekarze nie wiedzieli ,co począć, przepisując kolejne maści i inne specyfiki. Pan doktor postawił dobrą diagnozę i szybko skierował mamę na skomplikowany zabieg , który uratował jej zdrowie, a bardzo prawdopodobnie, że również życie. Dlatego szczerze i z wielkim szacunkiem i wdzięcznością dla Niego polecam tego lekarza.

Lekarz godny polecenia, z ogromnym doświadczeniem. W momencie, gdy zawiedli mnie znani lekarze inowrocławscy, potrafił stanąć na wysokości zadania i mi pomóc. Rewelacyjny fachowiec

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny