dr n. med.Janusz Jaszczyński

Urolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
25 opinii

• 5

Dziwią mnie negatywne opinie o dr Jaszcyńskim. Jestem pacjentką Pana doktora od 6 lat i nigdy nie mogłam zarzucuc mu braku profesjonalizmu czy kompetencji. Zawsze udziela mi odpowiedzi na nurtujace pytania i tłumaczy dokładnie wszystkie etapy leczenia. W tamtym okresie Pan doktor pomogł takze mojemu partnerowi w chorobie nowotworowej i do dnia dzisiejszego jestesmy pod jego stała opieka. Mogę liczyć także na jego wsparcie psychiczne podczas choroby nowotworowej. Najlepszy lekarz z jakim się spotkała, polecam go wszystkim znajomym, którzy maja problemy zdrowotne i jeszcze nikt nie powiedział o nim złego słowa.Polecam z całego serca

• 5

Polecam zdecydowanie tego lekarza. Byliśmy z mężem na konsultacji u dr Jaszczyńskiego w sprawie teścia z zaawansowanym nowotworem pęcherza. Byliśmy sami, z kompletem badań. Zostaliśmy przyjęci w CO na Garncarskiej, niezwykle uprzejmie, taktownie, z wielkim zainteresowaniem, wnikliwą analizą wyników, a na koniec z dokładnymi wskazówkami co dalej robić, jaką drogę obrać. Potwierdził to co i tak wiedzieliśmy - że ta walka jest przegrana, ale powiedział, że trzeba walczyć do końca, nie poddawać się. Zadeklarował również pomoc jeśli jeszcze będzie mógł jakoś pomóc. Walkę z rakiem teść przegrał, a my wraz z nim, jednak wiemy, że dzięki dr Jaszczyńskiemu i jego wskazaniom, wyrwaliśmy losowi jeszcze kilka miesięcy życia dla taty. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów. P.S. Dodam, że Pan dr nie przyjął pieniędzy i był w kontakcie telefonicznym gdy tego potrzebowaliśmy.

• 5

Dr Jaszczyński jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce. świadczy o tym jego zaangażowanie, wiedza i pasja z jaką oddaje się swojemu zawodowi. Kulturalny, skromny, niesamowicie kompetentny. Leczę się u niego na Onkologii i nigdy nie odczułam baraku zaangażowania w moją sprawę, faktycznie czasu jest mało, ale trudno żeby było inaczej jak jest 80 os w kolejce. polecam z całego serca!

• 1

Ktos tu ponizej chyba pomylkowo wystawil temu panu pozytywna opinie. Czlowieku, pan J. to urolog i on nie ma prawa leczyc raka skory. Jakis zart, czy pan J. posunal sie rzeczywiscie do tak karygodnego dzialania, aby tylko sie nachapac?

• 1

Pisze aby ostrzec potencjalnych pacjentow tego pseudo lekarza. Moj ojciec mial u niego wizyte prywatna. Pan J. go zbadal, stwierdzil ze wszystko super, szybko skasowal 200 zl i na tym koniec. Tata go pytal, czy ma zrobic jakies badania, moze byc prywatnie, morfologie itp. Bardzo zle sie czul, nie bede dokladnie opisywac. Pan J. stwierdzil, ze nie ma takiej potrzeby. Kilka dni pozniej moj ojciec trafil do szpitala w b. zlym stanie z anemia, woda w plucach, niewydolnoscia krazenia. Najgorsze , ze pan J. usiluje rowniez leczyc ludzi w centrum onkologii w Krakowie. Zalosne.

• 5

B.dobry doktor Czytam tu niektóre opinie i myślę, że muszę dodać swoją - to bardzo dobry doktor, zaświadczam i szczerze polecam - jak inni pacjenci

• 3

Witam, może ja dołożę opinię o tym lekarzu a raczej wypowiem się o nim a opinia sama się Państwu nasunie...Leczyłam się u tego Pana dr od 2005 r.Cierpię na rzadką chorobę pęcherza moczowego. Pierwsza moja styczność z tym Panem odbyła się w jego prywatnym gabinecie. I tak leczyłam się u niego do dziś. Sam zaproponował mi w międzyczasie wizyty w Instytucie Onkologii na NFZ. Wiadomo,że chętniej korzystałam z "darmowych" wizyt w Instytucie. Jednak zauważyłam w trakcie leczenia,że aby być traktowanym poważnie przez Pana dra trzeba czasem pojawić się "prywatnie". Myślę,że przez te wszystkie lata, zostawiłam u Pana dra kilka tysięcy złotych...Przy ostatniej rutynowej wizycie w celu uzyskania recept w Instytucie tuz przed świętami B.N. Pan dr oznajmił ni z gruchy ni z pietruchy, że nie może dalej mnie tu leczyć, bo ma on zbyt dużą ilość pacjentów i muszę sobie znaleźć inną placówkę i lekarza(podał przykłady) lub korzystać z jego prywatnego gabinetu(wówczas dawno u niego prywatnie nie byłam). Koniec końców Pan doktor zostawił mnie kompletnie bez leków,bez których nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, co skończyło się w dodatku zespołem odstawiennym, którego skutki ponoszę do dnia dzisiejszego(Pan dr przepisywał mi specjalne plastry, które trzeba odstawiać powoli)...nie wiem jak długo to jeszcze potrwa ale wiem jedno,że w tym stanie nie dam rady udać się na żadną wizytę lekarską.Ogólnie uważam,że Pan dr jest świetnym specjalistą ale w określonej dziedzinie(onkologia) lecz wówczas,gdy czuje,że nie potrafi pomóc myślę,iż powinien uczciwie powiedzieć o tym pacjentowi nie zostawiając go nagle samemu sobie,zważywszy na to,że jak każdego lekarza obowiązuje go przysięga Hipokratesa,którą w moim przypadku niestety złamał.

• 1

Mam wiele problemow przez zle leczenie mnie przez tego doktora. Inny urolog był zdziwiony jego metodami. Musiał po nim poprawiac ale doktor nie skrytykuje otwarcie innego doktora. Znajomych musiałem ostrzec aby nie poszli do niego.

• 5

Jestem zniesmaczona niektórymi negatywnymi opiniami Państwa na temat dr Janusza Jaszczyńskiego. Po pierwsze trzeba go, jako lekarza poznać bliżej a nie już po pierwszej wizycie negatywnie ocenić. Po drugie lekarz, który tyle lat się kształcił i ma takie doświadczenie ma prawo się cenić. Po trzecie jest to bardzo dobry lekarz nie tylko miły i kulturalny, ale przede wszystkim bardzo dokładny rzetelny i walczący do końca o pacjenta. Dr Jaszczyński mojego ojca zaczął leczyć z zaawansowanym nowotworem skóry IV stopienia, kiedy już nie było dużej nadziei a poprzedni lekarze nie dawali żadnych szans i leczy od dwóch lat do dzisiaj nie poddawał się a wręcz przeciwnie jeszcze próbował go operować zlecał badania PET, aby się upewnić do końca o zaawansowaniu nowotworu. Tata mój nadal żyje i chociaż wiemy, że wkrótce może odejść mamy poczucie bezpieczeństwa, że jest z nami lekarz, który nam doradzi, pomoże, skonsultuje i zawsze odbierze telefon, kiedy będziemy go potrzebowali….

• 1

Miałem problemy z wydalaniem moczu. Pan doktor Jaszczyński miły człowiek, lecz totalnie niekompetentny. Źle dobrał mi badania, nie interesował się pełną historią choroby, za to kasę złapał momentalnie. Kilka wizyt i bez zmian, kilkaset złotych wyrzuconych w błoto. Pomógł mi inny lekarz z ... publicznego szpitala! Nie polecam Pana doktora. Drogi i nieskuteczny.

• 5

Powiem tak bardzo dobry lekarz kompletnie nie rozumie opiń że nie kompetentny nie uprzejmy.Powiem tak wizyta moze kosztuje około 200zł ale Pan doktor posiada wiedze za którą warto zapłacić. Nie chce nikogo obrażać ale przykład z życia.kilka miesiecy temu zdiagnozowano nowotwór złośliwy u mojego taty.w szpitalu spotkaliśmy znajomego z identyczna choroba.Tate leczył dr.Jaszczyński kolegę taty znany profesor .... .Kolega taty zmarł,tata czuje się b.dobrze :).Tak trzymać Panie doktorze

• 1

Kilka minut rozmowy, błędna diagnoza, 200 zł za wizytę. Zbieżne konsultacje w innych dwóch gabinetach zanegowały to co mówił mi pan Jaszczyński. Absolutnie nie polecam ponieważ kierując się jego diagnozą wpędziłbym się w stany chorobowe już nie odwracalne!

• 1

Lekarz bez kompetencji, leczył mojego dziadka na raka prostaty ( PSA było w normie), jak się okazało dziadek miał nowotwór pęcherza, którego lekarz nie zdiagnozował z oczywistych powodów nie wykonał zadnych badań. Za wypisanie recepty zapłaciłam jak za wizytę (100zł),lekarz, który powinien być pozbawiony prawa wykonywania zawodu,jego błędna diagnoza przysporzyła mojemu dziadkowi dużo cierpień.

• 1

Lekarz który kompletnie minął się z powołaniem. Niekompetentny, niechętny do udzielenia informacji i podjęcia dialogu z pacjentem. Kompletnie lekceważąco i przedmiotowo traktuje pancjenta. Pozatym diagnoza postawiona została błednie. Wizyta prywatna trwała ok 7-8min; w instytucie onkologii P doktow wogole nie kojarzy pancjentów i miał pretensje że zawracamy mu głowę. Na pytanie o alsze leczenia (chemia) Pan doktor......z obureniem pokręcił głową i....poprostu bez słowa wyszedł z gabinetu. Zdecydowanie odradzam.

• 3

SPECJALISTA MOŻE I DOBRY OKAŻE SIĘ ALE CENNIK PRYWATNIE TO ON MA NIEZŁY 200 ZŁ ZA 15 MIN ROZMOWY!!!!!!! -

• 5

Po prostu najlepszy specjalista i najbardziej ludzki lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia :)

• 5

Najlepszy lekarz z jakim się w życiu spotkałam!!!!

• 5

Lekarz godny zaufania. Miły, uprzejmy. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy. Swoją postawą wprowadza miłą atmosferę w trakcie wizyty.

• 5

Pan Doktor Jaszczynski zmienil moje zdanie o polskiej sluzbie zdrowia. Jest fachowy i niezwykle taktowny.Jego gabinet prywatny wyposazony jest w niezbedny sprzet diagnostyczny ( co wcale nie jest u innych urologow takie oczywiste).Moj ojciec trafil do niego po dlugoletnim leczeniu u innego lekarza z zaawansowana choroba nowotworowa.Pan Doktor natychmiast podjal niezbedna diagnostyke i leczenie,ale juz nie prywatnie lecz w ramach NFZ.Przez nastepne miesiace udzielil nam rowniez wielu porad telefonicznie.Dzieki niemu zyskalismy swego rodzaju poczucie bezpieczenstwa.Panie Doktorze ,dziekuje w imieniu swoim i niezyjacego juz tatusia.Alicja.W.

• 3

Dość profesjonalnie i raczej bardzo drogo

• 5

To dziwne, że ktoś mógł napisać coś złego o doktorze Jaszczyńskim. W mojej opinii to bardzo dobry lekarz i wyjątkowy człowiek. Zatroskany o pacjenta, wnikliwy, dokładny, podejmuje dobre decyzje, a przy tym kulturalny, taktowny. Dr Jaszczyński z dobrym skutkiem leczy mojego tatę od dziesięciu lat, nigdy nie zrobił niczego, co podważyłoby moje pełne zaufanie do Niego.

• 1

lubi pieniądze,, zdawkowo interesuje się pacjentem,, unika konfrontacji.. nie analizuje problemów pacjenta, z góry zakłada problem,bez uprzedniego dokładnego rozeznania...,lekceważy i przedmiotowo traktuje pacjenta.

• 5

Najlepszy lekarz w Krakowie i to pod wieloma względami: przede wszystkim jest profesjonalistą, co widac na kazdym kroku. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, w dodatku zrozumiale dla pacjenta, bez mrugnięcia okiem zleca wszystkie potrzebne badania, jest konkretny oraz ma nadzwyczaj ciepłe i ludzkie podejście do swoich pacjentów, którzy, podobnie jak ja, bardzo mu ufają. Pan Jaszczyński jest najlepszy w swoim fachu. Polecam i dziekuje.

• 5

Super lekarz,jeden z niewielu, którzy WIEDZĄ o co chodzi w leczeniu i podejściu do pacjenta

• 5

Pan dr Jaszczyński odpowiada obrazowi idealnego lekarza. Bardzo dobry fachowiec, niespotykanie uprzejmy, cierpliwie tłumaczący pacjentowi jego dolegliwości oraz leczenie. Wzbudza zaufanie. Polecałem go już wielu znajomym-wszyscy podzielali moje opinie.

Gdzie przyjmuję

place 11

Instytut Onkologii w Krakowie, ul.Garncarska

Spokojna 23 lok. 3
    Kraków
    50,069334119,91736240 608 43 52 23

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat