dr hab. n. med. Janusz Kapustecki

3,3
3,5
3,4

05.01.2016

Uprzejmy, profesjonalny, kompetentny - tak mogę w 3 słowach określić Pana doktora. Moja wizyta trwała 40 minut, doktor wypytywał dokładnie o wszystkie moje przebyte choroby, brał pod uwagę każdą z możliwych opcji. Nie wiedziałam, że w Częstochowie mogę trafić na takiego lekarza, który przejmuje się każdą, nawet najmniejszą dolegliwością, a nie tak jak inni bagatelizują symptomy skupiając się na miejscu bólu. Dokładnie wytłumaczył mi proces leczenia, Brawo ! Polecam

Karolina

03.03.2015

U dr. Kapusteckiego leczę się już ok. 7 lat. Po masie wykonanych badań i niepostawionej diagnozie, przez przypadek trafiłam właśnie na niego. Błyskawicznie skierował mnie na zupełnie inne badania i diagnoza była wiadoma od razu. Od tamtej pory chodzę do niego regularnie na wizyty kontrolne. Zawsze poświęca mi dużo czasu jeśli jest taka konieczność, zawsze odpowiada na moje pytania jeśli mam jakieś wątpliwości. Nigdy nie był dla mnie w jakiś sposób niemiły albo niegrzeczny. Zna się na rzeczy i z czystym sumieniem mogę go polecić.

14.10.2014

Po wielu latach problemów i błędnych diagnoz w końcu trafiłam na lekarza, który naprawdę mi pomógł i sprawił, że mogę normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecam.

Barbara

23.09.2014

Jak czytam wasze opinie na temat doktora , aż mi się włosy na głowie jeżą . Stek bzdur , kłamstw. Jestem pacjentką dr już od ponad dwóch lat . Jest świetny w swoim fachu , dzięki niemu znów normalnie funkcjonuję .

04.10.2012

Byłam dwa razy u pana doktora Kapusteckiego raz na prywatnej wizycie, a za drugim w przychodni na PCK. Muszę przyznać że Pan doktor wywarł na mnie dobre wrażenie, człowieka kompetentnego, zdecydowanego

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Częstochowa"?

Anna Minkner

Neurolog dziecięcy