dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
17 opinii

Po wielu latach problemów i błędnych diagnoz w końcu trafiłam na lekarza, który naprawdę mi pomógł i sprawił, że mogę normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecam.

Jak czytam wasze opinie na temat doktora , aż mi się włosy na głowie jeżą . Stek bzdur , kłamstw. Jestem pacjentką dr już od ponad dwóch lat . Jest świetny w swoim fachu , dzięki niemu znów normalnie funkcjonuję .

Byłam dwa razy u pana doktora Kapusteckiego raz na prywatnej wizycie, a za drugim w przychodni na PCK. Muszę przyznać że Pan doktor wywarł na mnie dobre wrażenie, człowieka kompetentnego, zdecydowanego

Nie polecam. byłem pacjentem i ciesze sie ze wyszedłem z tego 12 wiecznego oddziału neurologicznego pod kierownictwem doktora kturemu czasu brak dla pacjęta

Może to i dobry lekarz, ale jako człowiek, ciężki, bardzo ciężki

Boję się tego lekarza. Czy aby zależy mu na pacjencie czy...

Zdecydowanie nie polecam. Trudny człowiek, jakoś nie budzi zaufania.

Proponowałabym aby Pan doktor zdyscyplinował kadrę na oddziale neurologii w szpitalu na tysiącleciu!! pozostawienie pacjenta bez żadnego konkretnego badania na 3 dni, bo był weekend!! wstyd!! pogorszenie stanu zdrowia, jaki lekarz mógł pozwolić na takie coś..

Napiszę krótko : byłem na konsultacji u dr Kapusteckiego po raz pierwszy i ostatni ... i oczywiście nikomu więcej nie radzę. (wizyta prywatna). Bardzo mi zależało na skonsultowaniu diagnozy i fachowej poradzie, zanim zdecyduję się na operację. Niestety dr nie spełnił moich oczekiwań. Osoba lekarza nie wzbudziła we mnie zaufania. Przez cały czas wizyty dr Kapustecki żuł gumę i starał mi się coś wytłumaczyć. Jednak nie rozumiałem z tego ani słowa. Nie tylko ja (byłem z osobą towarzyszącą). Na moje zapytanie, czy powinienem się zdecydować na operację, dowiedziałem się tylko: " no trzeba czekać, trzeba czekać, trzeba czekać i na razie nie robimy nic". No ale jak długo można czekać z guzem mózgu? Naprawdę nie polecam ... na pewno nie z poważnymi problemami zdrowotnymi, które wymagają fachowej wiedzy i dużej kompetencji. Na szczęście znajoma poleciła mi innego specjalistę i chyba tylko dzięki niemu dzisiaj żyję ...

Bardzo dobry lekarz Polecam wszystkim!!! oczywiście potrzebującym

Tak duzo tutaj słodzenia że aż widać że jest to nieprawdopodobne!!!

Zdecydowanie najlepszy fachowiec - neurolog w tym miescie.Godny polecenia

Niezwykły Człowiek i niezwykły Lekarz. Nie tylko dużej klasy fachowiec, ale świetny organizator. Ma coś, co lekarze albo nigdy nie posiedli, albo szybko stracili: wrażliwość na drugiego człowieka. I szacunek dla niego. Martwię się, że zostając dyrektorem będzie miał mniej czasu dla pacjentów. Cieszę się, bo tylko ludzie takiego formatu stronią od prywaty i koneksji. I potrafią coś zrobić. Kilku ich takich jest w CZęstochowie. Niewielu. Janusz Kapustecki jest jednym z nich. Chylę czoła przed tym Doktorem. B.

Bardzo dobry, konkretny specjalista, zna sie na rzeczy.

Niestety niechlujne prowadzenie chorego i absolutnie niezorganizowanie funkcjonowania oddziału doprowadziło do śmierci pacjenta. Niedopuszczalne jest informowanie rodziny pacjenta - a dobrze ,że Państwo przyszliście bo chory nie chce brać leków!!!!! Pacjent był bez specjalnego kontaktu i pielegniarki powinny lek podać. Pacjent nie był też karmiony ani myty ani oklepywany i masowany. Wpisy w karcie wypisu ze szpitala były nieprawdziwe i zablokowały możliwość dochodzenia sprawiedliwości w sądzie. Ocenie niezależnego lekarza i pielęgniarzy karetki pzrewożącej chorego do innej miejscowości " Jeżdzimy po szpitalach w całej Polsce z chorymi w różnym stanie ale czegoś tak skandalicznego jak na oddziale neurologicznym w szpitalu Tysiąclecia jeszcze nie widzieliśmy. " Opinia lekarza innego szpitala poza Częstochową " chora była na oddziale neurologii na Tysiąclecia w Częstochowie" - aaa tak słyszeliśmy o tym oddziale ( nic pozytywnego ). Generalnie pacjent nie był leczony a oddział chciał się go jako uciążliwego pacjenta pozbyć jak najszybciej. Tygodniowe zaległości w podawaniu leków i konieczność przewiezienia pacjenta doprowadziły do jego śmierci. Pielęgniarki oglądały telewizję zamiast opiekować się chorymi a zespół sanitariuszek, który miał pomóc w wywiezieniu pacjenta był pod wpływem alkoholu.

Raczej dobry lekarz, zdaje sie,że ma swoje zasady tylko czy dobre?

Bardzo miły lekarz,znający się dobrze na tym co robi.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny