dr hab. n. med.

Janusz Kapustecki

Neurolog

Gdzie przyjmuję
place 11

tysiąclecia
Częstochowa
50,834000819,1206597

Kalendarz przyjęć
Pon23.02Wt24.02Śr25.02Czw26.02Pt27.02So28.02Nd01.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22


Częstochowa
50,811819519,1203094

Kalendarz przyjęć
Pon23.02Wt24.02Śr25.02Czw26.02Pt27.02So28.02Nd01.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.5/5
Kompleksowość podejścia
3.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.2/5
Ilość poświęconego czasu
3.5/5
Uprzejmość
3.4/5
Godny polecenia
3.2/5
Średnia:
3.35
17 opinii
Opinie pacjentów
4,5/5

Po wielu latach problemów i błędnych diagnoz w końcu trafiłam na lekarza, który naprawdę mi pomógł i sprawił, że mogę normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecam.

5,0/5

Jak czytam wasze opinie na temat doktora , aż mi się włosy na głowie jeżą . Stek bzdur , kłamstw. Jestem pacjentką dr już od ponad dwóch lat . Jest świetny w swoim fachu , dzięki niemu znów normalnie funkcjonuję .

3,8/5

Byłam dwa razy u pana doktora Kapusteckiego raz na prywatnej wizycie, a za drugim w przychodni na PCK. Muszę przyznać że Pan doktor wywarł na mnie dobre wrażenie, człowieka kompetentnego, zdecydowanego

2,5/5

Nie polecam. byłem pacjentem i ciesze sie ze wyszedłem z tego 12 wiecznego oddziału neurologicznego pod kierownictwem doktora kturemu czasu brak dla pacjęta

2,5/5

Może to i dobry lekarz, ale jako człowiek, ciężki, bardzo ciężki

1,0/5

Boję się tego lekarza. Czy aby zależy mu na pacjencie czy...

1,0/5

Zdecydowanie nie polecam. Trudny człowiek, jakoś nie budzi zaufania.

1,3/5

Proponowałabym aby Pan doktor zdyscyplinował kadrę na oddziale neurologii w szpitalu na tysiącleciu!! pozostawienie pacjenta bez żadnego konkretnego badania na 3 dni, bo był weekend!! wstyd!! pogorszenie stanu zdrowia, jaki lekarz mógł pozwolić na takie coś..

2,2/5

Napiszę krótko : byłem na konsultacji u dr Kapusteckiego po raz pierwszy i ostatni ... i oczywiście nikomu więcej nie radzę. (wizyta prywatna). Bardzo mi zależało na skonsultowaniu diagnozy i fachowej poradzie, zanim zdecyduję się na operację. Niestety dr nie spełnił moich oczekiwań. Osoba lekarza nie wzbudziła we mnie zaufania. Przez cały czas wizyty dr Kapustecki żuł gumę i starał mi się coś wytłumaczyć. Jednak nie rozumiałem z tego ani słowa. Nie tylko ja (byłem z osobą towarzyszącą). Na moje zapytanie, czy powinienem się zdecydować na operację, dowiedziałem się tylko: " no trzeba czekać, trzeba czekać, trzeba czekać i na razie nie robimy nic". No ale jak długo można czekać z guzem mózgu? Naprawdę nie polecam ... na pewno nie z poważnymi problemami zdrowotnymi, które wymagają fachowej wiedzy i dużej kompetencji. Na szczęście znajoma poleciła mi innego specjalistę i chyba tylko dzięki niemu dzisiaj żyję ...

5,0/5

Bardzo dobry lekarz Polecam wszystkim!!! oczywiście potrzebującym

3,0/5

Tak duzo tutaj słodzenia że aż widać że jest to nieprawdopodobne!!!

5,0/5

Zdecydowanie najlepszy fachowiec - neurolog w tym miescie.Godny polecenia

5,0/5

Niezwykły Człowiek i niezwykły Lekarz. Nie tylko dużej klasy fachowiec, ale świetny organizator. Ma coś, co lekarze albo nigdy nie posiedli, albo szybko stracili: wrażliwość na drugiego człowieka. I szacunek dla niego. Martwię się, że zostając dyrektorem będzie miał mniej czasu dla pacjentów. Cieszę się, bo tylko ludzie takiego formatu stronią od prywaty i koneksji. I potrafią coś zrobić. Kilku ich takich jest w CZęstochowie. Niewielu. Janusz Kapustecki jest jednym z nich. Chylę czoła przed tym Doktorem. B.

5,0/5

Bardzo dobry, konkretny specjalista, zna sie na rzeczy.

1,3/5

Niestety niechlujne prowadzenie chorego i absolutnie niezorganizowanie funkcjonowania oddziału doprowadziło do śmierci pacjenta. Niedopuszczalne jest informowanie rodziny pacjenta - a dobrze ,że Państwo przyszliście bo chory nie chce brać leków!!!!! Pacjent był bez specjalnego kontaktu i pielegniarki powinny lek podać. Pacjent nie był też karmiony ani myty ani oklepywany i masowany. Wpisy w karcie wypisu ze szpitala były nieprawdziwe i zablokowały możliwość dochodzenia sprawiedliwości w sądzie. Ocenie niezależnego lekarza i pielęgniarzy karetki pzrewożącej chorego do innej miejscowości " Jeżdzimy po szpitalach w całej Polsce z chorymi w różnym stanie ale czegoś tak skandalicznego jak na oddziale neurologicznym w szpitalu Tysiąclecia jeszcze nie widzieliśmy. " Opinia lekarza innego szpitala poza Częstochową " chora była na oddziale neurologii na Tysiąclecia w Częstochowie" - aaa tak słyszeliśmy o tym oddziale ( nic pozytywnego ). Generalnie pacjent nie był leczony a oddział chciał się go jako uciążliwego pacjenta pozbyć jak najszybciej. Tygodniowe zaległości w podawaniu leków i konieczność przewiezienia pacjenta doprowadziły do jego śmierci. Pielęgniarki oglądały telewizję zamiast opiekować się chorymi a zespół sanitariuszek, który miał pomóc w wywiezieniu pacjenta był pod wpływem alkoholu.

3,3/5

Raczej dobry lekarz, zdaje sie,że ma swoje zasady tylko czy dobre?

5,0/5

Bardzo miły lekarz,znający się dobrze na tym co robi.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat