drJanusz Michalak

Średnia:
4.3512345
13 opinii

• 5

Polecam z czystym sumieniem. Moje dziś 4,5 letnie dziecko leczyło się bezskutecznie na nawracające zapalenie ucha środkowego, wiecznie antybiotyki, wiecznie prawie głuchy. Pan Doktor dostosowywał leczenie do sytuacji, najpierw leczony był actifedem, ew. krople do uszu, sporadycznie antybiotyki. Wspólnie zdecydowaliśmy się wreszcie na zabieg wstawienia drenów do uszu, wykonany przez doktora Michalaka, od 3 miesięcy Kuba nie choruje, a mamy środek sezonu! Dla porównania - rok temu po 3-4 dniach w przedszkolu było 2 tygodnie przerwy i tak całą zimę... Dziękuję, polecam, pozdrawiam;-)

• 3

Lekarz nie boi się antybiotyków, co w moim przekonaniu jest złą cechą u lekarzy. Powinno się ich unikać jak najczęściej. Sama wizyta przebiegała dobrze, jednak lekarz przepisał dziecku antybiotyk w większych dawkach niż było to napisane na ulotce. Doprowadziło to w konsekwencji do zapalenia jelit i cierpienia mojego dziecka. Muszę stwierdzić jednak, że lekarz przeprowadził badania i ustosunkował się do nich. P

• 3
  • 1

Niestety muszę odradzić. Leczy schematycznie, mimo braku poprawy stosuje ciągle te same leki. Stosuje antybiotyki w sytuacjach do tego niewskazanych. Nie stosuje wielu prostych i skutecznych metod wspomagających leczenie które poznałem dopiero po wizytach u innych. Z perspektywy czasu bardzo żałuję ze zaufalem temu lekarzowi przez co moje dziecko znalazło się w dość poważnym stanie.

• 5

Bardzo dobry lekarz już po pierwszej wizycie bardzo dobrze dobrał leki dla mojego syna co innym się nie udało i obeszło się bez operacji

• 5

dr. Janusz Michalak prostował mojej córce przegrodę nosową. Naprawdę polecam serdecznie tego lekarza. Jest uprzejmy i w ogóle świetnie operuje. Już po paru dniach doszłam do siebie. A po dwóch tygodniach odczuwam wyraźną ulgę.

• 5

Wspaniały diagnosta. Po wielu wizytach u innych lekarzy miałam dość. Doktor natomiast szybko zdiagnozował problem i wdrożył leczenie. Polecam gorąco.

• 5

Lekarz godny polecenia. Wyleczył syna z nawracajacych infekcji gardła na oddziale w szpitalu w Prokocimiu.

• 5

Lekarz XXI wieku. Świetnie wyposażony gabinet, profesjonalne podejście do małego i dużego pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny, spokojny, rzeczowy, wzbudza zaufanie.

• 1

Odradzam. Dr bada pobieżnie, byle szybko. W gabinecie brakuje podstawowego sprzętu laryngologicznego, bardziej wygląda na pokój biznesmena aniżeli lekarza. Nie prowadzi historii leczenia w kartotece.

• 5

Najlepszy jakiego spotkaliśmy ini nie dawali szansy naszemu dziecku a doktor Michalak dał.Wie jak podejść do małego dziecka ,o wszysko można go pytac.Jeden z niewielu w tym szpitalu lekarz na 6

• 2

Diagnoza lekarza brzmiała: usunąć trzeciego migdała, a pozostałe przyciąć .Po leczeniu u innego lekarza został usunięty trzeci migdał, a pozostałe wróciły do normy.

• 5

ten gość wie co robi-wytłumaczy i wyleczy-polecam dr Michalaka

• 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny człowiek jak i specjalista. Skutecznie leczy, a w razie wątpliwości odpowiada na szereg nurtujących mnie pytań i wykonuje odpowiednie badania, w celu wykluczenia wszelkich nawrotów choroby. Z całego serca go Polecam! :)

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat