lekarzJanusz Stettner

Nowy Sącz
49,617453520,7153326

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
10 opinii

• 5

Jestem zachwycona profesjonalizmem i bezinteresownością Pana doktora. Zmieniłam lekarza ginekologa po 11 latach korzystania z usług innego, który przez 11 lat ukrywał niewygodne wydarzenia przy porodzie, który przebiegał pod jego kontrolą. Juz na pierwszej wizycie dr Stettner zdiagnozował problem, zlecił badania i w odstępie 2 miesięcy od wizyty leżałam już na oddziale szpitala w Krynicy, przygotowana do zabiegu. Zabieg był refundowany przez NFZ i nie zdarzyła się żadna sugestia związana z jakąkolwiek forma "odwdzięczenia się". Pan doktor nie dość, że sam jest profesjonalista najwyższej klasy, zgromadził na swoim oddziale zespól, którego mogła by pozazdrościć niejedna prywatna klinika. Tylko pogratulować, na oddziale panują sterylne warunki, a cały personel, począwszy od Pań salowych, przez pielęgniarki do lekarzy wkłada w swoją pracę całe serce. Pacjent czuje sie w centrum zainteresowania. Tylko pogratulować. Od zabiegu minęło 7 dni, a ja czuję świetnie, naprawdę chylę czoła :) Anna

• 1

Bardzo MNIE się nie podoba ze względu że miał pacjenta w szpitalu ,a zasugerował wizytę prywatną .Czyli chyba chciał prezent,a kilka wizyt by mu to zrekompensowało.

• 5

Polecam :) naprawdę warto wybrać sie do tego lekarza, by przekonać się, co znaczy słowo profesjonalizm...

• 5

Polecam Pana dr. Stettnera jestem jego pacjentką od dłuzszego czasu, zaden inny lekarz nie dawal mi nadzieji na ciaze a przede wdzystkim na wyleczenie sie, dr. Stettner nie poddawal sie, nie zalamywal przedemna rak tylko leczył tak jak trzeba i do skutku, teraz jestem w 22 tygodniu ciazy wszystko jest w jaknajlepszym porzadku, ciaze prowadzi bardzo dobrze nic nie bagatelizuje, wszystko dokladnie sprawdza, poswieca bardzo duzo czasu pacjentkom i naprawde mozna mu zaufac, jest bardzo dobrym specjalista.

• 5

Witam,niestety żyjemy w 21 wieku za dobrą opieke trzeba niestety płacić!Każdy lekarz który dostaje od pacjęta kase prywatnie lepiej cie bedzie traktował i nie ma sie co oszukiwać taka jest Polska.Uważam że Pan Dr.jest świetnym fachowcem,należycie dba o mnie i moją ciążę.Przestańcie sie oszukiwać teraz wszyscy płacą a jak nie to pozostaje ci takie o forum i podpisać sie jako anonim

• 4
  • 2

Witam, widzę, że opinie na temat Pana Stettnera są mocno podzielone. Moja refleksja; dziś, w oczekiwaniu na przyjęcie mojej żony na porodówkę w Krynicy zauważyłem młodą kobietę, która wspomniała że czeka na Pana Stettnera, z którym parę minut wcześniej się umówiła. Po ok. 40 minutach pacjentka dostała krótką informację od pani pielęgniarki: Pan doktor już pojechał do domu...Nie znam go osobiście, ale wniosek dla mnie taki: prywatnych pacjentów (za kasę) sobie ceni, pozostałych ma w głębokim poważaniu. Od wielu Jego pacjentek słyszłem, że specjalistą jest świetnym, ale patrzy, żeby dać Mu kasę. 18 grudnia br. w Krynicy rodziła żona znajomego...Lekarz stwierdził że trzeba robić cesarkę bo porodu się już nie wywoła (kroplówka nie skutkuje), po łapówce okazało się że, że jednak spróbują jeszcze raz...szkoda słów. Nie wiem, który lekarz nadzorował poród, ale Pan Stettner jest tam szefem i to także o Nim świadczy...

• 5

Lekarz, jakich obecnie niewielu można spotkać! Życzliwy, kompetentny, delikatny, kulturalny. Polecam!

• 5

PROWADZIŁ MOJE 2 CIĄŻE. KOMPLEKSOWO ZADBAŁ O MNIE I O DZIECKO. MIMO IŻ WIZYTA U NIEGO NIE NALEŻY DO NAJTAŃSZYCH (100-200 ZŁ W ZALEŻNOŚCI CZY SAMA WIZYTA CZY Z USG, CYTOLOGIĄ, INNYM BADANIEM) NIE ZAMIENIŁABYM GO NA INNEGO

• 5

Szczerze polecam tego lekarza. Jest naprawde dobrym specjalista i zna sie na rzeczy!!!

• 1

Jeśli , któraś z was chce być przebadana jak cielna krowa to powinna iść do niego

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat