lekarzJanusz Suchy

Pediatra, Wizyty domowe

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
22 opinie

• 5

lecze 2 dzieci u pana doktora i zawsze kompleksowo podchodzi do pacjenta..jak dotychczas stawia trafne diagnozy. Polecam tego lekarza

• 1

zero podejścia do mAłego pacjęta,pali papierosy i nie myjąc rąk zabiera się do badania, które i tak jest niewiele warte... facet porażka, szkoda ze jeszcze pracuje, zdecydowanie nie polecam. dziecku z zapaleniem uszka napisał zamiast antybiotyku - skierowanie do laryngologa, SKANDAL

• 1

kompletnie nie kompetentny lekarz, totalna porażka,bezczelnośc, brak chęci wysłuchania pacjenta, ODRADZAM STANOWCZO. Zastanawiam sie , co tutaj robia te pozytywne opinie

• 5

Chodząca kompetencja na najwyższym poziomie, lekarz z powołania, traktujący dziecko i jego rodziców po ludzku.Przyjaźnie i cierpliwie pomaga każdemu,kto się do Niego zwróci o pomoc, nie tylko dzieciom. Trafnie stawia diagnozę, rozważnie przepisuje receptę. Jest uprzejmy, kulturalny i dostępny o każdej porze. Serdecznie polecam! więcej takich Prawdziwych Lekarzy

• 4

dr Suchego wezwałam do córki/noworodka gdyż mnie leczył jako dziecko a będąc u rodziców nie miałam kontaktu z obecnym pediatra córki, mała nie płakała ani razu podczas wizyty wręcz przeciwnie śmiała sie i gaworzyła z lekarzem , lekarz uważnie wysłuchał co mam do powiedzenia zalecił lekarstwa z antybiotykami kazał się wstrzymać dalsze leczenie mogłam konsultować tel jak już wszystko wróciło do normy, polecam tego pediatrę miałam styczność z paroma innymi i mam porównanie...

• 4

godny polecenia, kompetentny i uprzejmy.

• 2
  • 3
  • 1

Zero podejścia do dziecka. Diagnoza nietrafna. Odsyłanie do innych lekarzy czyli niejako pośrednik, a niejednokrotnie wystarczyłoby podstawowe badanie krwi. Jestem oburzona podejściem lekarza do moich dzieci.

• 5

pan doktor leczy dwoje moich dzieci od urodzenia juz od 10 lat . JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONA. POLECAM GO WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM.

• 2
  • 4

lekarz dobry choć w niektórych przypadkach za szybko moim zdanie powołuje się na antybiotyki.

• 5

Polecam tego lekarza. Zawsze szłam do niego gdy miałam jakieś wątpliwości co do zdrowia mojego synka. Nigdy mnie nie wyśmiał że histeryzuję czy coś w tym stylu. zawsze pomocny.

• 5

Dr Suchy jest lekarzem z sercem! Sama niezbyt go polubiłam przy pierwszym kontakcie, jednak moje dziecko szaleje za nim! po raz pierwszy nie płakało przy badaniu! Polecam z czystym sumieniem. Ma odpowiednie podejście do małego pacjenta, dobrze leczy... a to najważniejsze.

• 5

Bardzo dobry diagnostyk! Zawsze dostępny. Polecam.

• 5

kompetentny lekarz z duza cierpliwoscia do pacjenta. Z odpowiednim podejsciem do dzieci. Polecam pod kazdym wzgledem..

• 5

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Należy Mu się szacunek, za to co robi dla rodziców i ich dzieci, nawet jak rodzice nie zawsze są kulturalni i przyjaźnie nastawieni do otoczenia.Wyjątkowo tolerancyjny. POLECAM!!!!!!OCZYWIŚCIE TEGO LEKARZA

• 1

Nigdy nie spotkałam sie z tak BESZCZENYM lekarzem!!! Miałam pecha iż moje dzickon dostało wysypke i pojechalismy z dzieckiem na pogotowie... A tam był ON (nienapisze na niego lekarz!!!) I wrecz nakrzyczała na mnie, że dziecko ma ospe a ja z nią przyjechałam A NIBY JA JESTEM LEKARZEM I WIEM CO DOLEGA???!!! NIE POLECAM A WRECZ MAM ODMAWIAM SPOTKANIA Z TYM LEKARZEM!!!

Aby kazdy lekarz był taki jak Pan dr, Suchy

• 5

Lekarz bardzo kompetentny zawsze chętnie przyjeżdza do domu na wizyte. Dzieci Go uwielbiają. Ze szczególami omowi jak ma wyglądać leczenie.Bardzo polecam.

• 5

polecam tego lekarz z cala odpowiedzialnoscia to jest odpowiedni lekasz dla maluchow

• 5

Lekarz z powołania. Chętnie tłumaczy rodzicom co dolega ich dziecku. Dokładnie bada malucha i stawia trafne diagnozy,przy tym Pan Doktor jest zawsze dostępny o każdej porze dnia pod telefonem,trochę zabiegany Naprawdę polecam

Gdzie przyjmuję

place 11

eskulap orzesze - jaskowice

Orzesze ul. Poprzeczna1
    Łaziska Górne
    50,15674918,865572604553658

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat