dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,6

Wioletta

23.05.2016

Porażka!!! Szkoda czasu i pieniędzy, odpowie albo i nie na zadane pytanie, ani nie umie wytłumaczyć choroby i leczenia, na jednej wizycie mnie nastraszył ale tak na poważnie dał szereg badań za które słono zapłaciłam a na drugiej wizycie na zadane przeze mnie pytanie odnośnie problemu z pierwszej wizyty powiedział żebym się tego już nie czepiała bo jest już wszystko w porządku w głowie się nie mieści do czego skłonni są ci ludzie żeby naciągnąć drugiego na kasę, zapłaciłam dwa razy po 150 zeta i dalej nie wiem co mi jest, przez dwie wizyty prosiłam żeby zrobił mi usg piersi ponieważ kiedyś miałam wykryte dwa guzki i tak mi nie zrobił, szok!!! Omijajcie tego oszusta szerokim łukiem.

poseł

09.05.2015

zgadzam sie,ze to zakłamaniec. Juz chyba sie znudził stołeczkiem we Włoszczowie i zaniedbuje pacjentki. Ten człowiek nie powinien juz leczyc,popełnia bład za błedem

Kaja

09.05.2015

nie polecam Pana W. gdyz jest to zakłamany lekarz,fałszywy,któremu jak nie dasz w łape z 200zł to spie.....oli ciaze która przebiegała dobrze a dziecko na intensywnej bo Pan W. zrobił cesarke wczesniej bez zgrozenia,bo mu sie zachciało uczyc stazyste.

Anonim

09.05.2015

Dziś bylałam u P.Dr i muszę potwierdzić wcześniejsze opinie,że znakomity z Niego człowiek i lekarz. Wnikliwie badał i wszystko tłumaczył na usg. Wyszłam uspokojona i bardzo zadowolona z jakości wizyty.

Anonim

23.11.2014

Fantastyczny Pan Doktor! Uśmiechnięty, miły, sympatyczny a w dodatku bardzo bardzo mądry i wnikliwy lekarz. Z chęcią się idzie na wizyty może też i przez delikatność oraz podejście do pacjentki. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Sanok"?

Robert Grochoła

ks. Lisińskiego 6