dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,5

Oszukana

26.08.2016

na pierwszej wizycie po bardzo krotkim uzg probowal mi wmowic ze mam guza jajnika, bez zadnyych testow badan mowi ze mam raka,, tak mnie wystraszyl ze pojechalam do ang szpitala tam zrobili mi jeszcze raz uzg potem kilka badan i okaxalao sie ze to zupelnie nie prawda nic tam nie bylo, poprostu chcial mnie naciagnac na leczenieb, na koniec powiedzial ze wszystko bedzie dobrze i zaprosil na kolejna wizyte, to samo probowal wmowic mojej kolezance, dziewczyny trzymajcie sie od niego z daleka no to oszust i naciagacz!!!!

Wioletta

23.05.2016

Porażka!!! Szkoda czasu i pieniędzy, odpowie albo i nie na zadane pytanie, ani nie umie wytłumaczyć choroby i leczenia, na jednej wizycie mnie nastraszył ale tak na poważnie dał szereg badań za które słono zapłaciłam a na drugiej wizycie na zadane przeze mnie pytanie odnośnie problemu z pierwszej wizyty powiedział żebym się tego już nie czepiała bo jest już wszystko w porządku w głowie się nie mieści do czego skłonni są ci ludzie żeby naciągnąć drugiego na kasę, zapłaciłam dwa razy po 150 zeta i dalej nie wiem co mi jest, przez dwie wizyty prosiłam żeby zrobił mi usg piersi ponieważ kiedyś miałam wykryte dwa guzki i tak mi nie zrobił, szok!!! Omijajcie tego oszusta szerokim łukiem.

poseł

09.05.2015

zgadzam sie,ze to zakłamaniec. Juz chyba sie znudził stołeczkiem we Włoszczowie i zaniedbuje pacjentki. Ten człowiek nie powinien juz leczyc,popełnia bład za błedem

Kaja

09.05.2015

nie polecam Pana W. gdyz jest to zakłamany lekarz,fałszywy,któremu jak nie dasz w łape z 200zł to spie.....oli ciaze która przebiegała dobrze a dziecko na intensywnej bo Pan W. zrobił cesarke wczesniej bez zgrozenia,bo mu sie zachciało uczyc stazyste.

Anonim

27.06.2011

Zdecydowanie polecam. Ze swoją dolegliwością zmagałam się prawie osiem lat, dopóki nie trafiłam na tego lekarza. Od dwóch lat jestem już po usunięciu macicy - funkcjonuję świetnie - lepiej niż przed. Kompetencja i profesjonalizm. Na każde pytanie odpowiada szczerze i zrozumiale.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Sanok"?

Robert Grochoła

ks. Lisińskiego 6