dr n. med.Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
58 opinii

• 5

Tacy powinni być lekarze jak dr Janusz Wrótniak. Oprócz wielkiej wiedzy i doświadczenia jest normalnym, uśmiechniętym, sympatycznym człowiekiem. Sprawia, że na wizycie jest bardziej luźna i nie tak stresująca atmosfera.

• 5

Dr Wrótniak jest bardzo mądrym człowiekiem i doświadczonym lekarzem. Mimo długiego czekania w kolejce na wizytę warto pójść do Niego jeżeli macie jakiś problem ze zdrowiem. Bada bardzo delikatnie a uśmiechem i sympatią stwarza miłą atmosferę. Polecam tego Dr.

• 5

Dużo można by pisać dobrego o doktorze Wrótniaku, a zresztą moje poprzedniczki już wiele napisały. Ja powiem tyle,że jest to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam, prawdziwy, dobry, mądry człowiek. Polecam.

• 5

Najlepszy lekarz u jakiego byłam! Nie tylko z ogromną wiedzą, ale przede wszystkim z sercem dla drugiego człowieka. Dziś byłam u nefrologa na NFZ i podejście tego "dr" rzenujące!!! Spławił mnie po 4min.bez badań i kazał przyjść na usg za 2 miesiące. I można sobie porównać lekarzy nawet innych specjalizacji. Dr Wrótniaka bardzo polecam.

• 5

Znakomity lekarz! Taki z prawdziwym powołaniem do tego by leczyć i pomagać ludziom. Dziś rzadko spotyka się takich dr. Warto pójść.

• 5

Wspaniały lekarz! Bardzo uprzejmy i do tego doktor z powołania. Wnikliwie mnie badał i tłumaczył co i jak widać na usg. Uśmiechnięty i szczery człowiek. Serdecznie polecam.

• 5

Polecam tego lekarza z całą pewnością. Jest dokładny, rzetelny i kompetentny. Do tego dość uśmiechnięty i pogodny. Dużo czasu poświęca pacjentce. Jeśli trzeba wszystko tłumaczy.

• 5

Miły, sympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem. Śmiało można Go pytać o rzeczy,któte nas niepokoją, a dr wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo delikatne przeprowadza badanie i często się uśmiecha co rozluźnia atmosferę. Polecam.

• 5

Znakomity lekarz i do tego bardzo doświadczony. Szukałam długo ginekologa z praktyką w szpitalu, bo wcześniej kilka lat chodziłam też do godnego polecenia, ale jak coś trzeba było zrobić to niestety w szpitalu go nie było, a lepiej mieć swojego dr jak już konieczny jest np.zabieg. Z dr Wrótniaka jestem bardzo zadowolona i nie poszłabym już do innego. Szczerze polecam. Ten człowiek nawet najgorszego smutasa rozweseli a do tego jest świetnym specjalistą.

• 5

Polecam Doktora każdej kobiecie, która szuka dobrego specjalisty. Miły, uczciwy i bardzo pogodny człowiek. Dokładnie i delikatnie przeprowadza badania,starannie dobiera leki i zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentki.

• 5

Chodzę do Pana Doktora już ponad 2 lata. Czasem na NFZ,a czasem prywatnie. Bardzo rzetelnie prowadzi całą moją chorobę,wykonuje mi badania, jeśli trzeba to muszę jechać do szpitala (teraz jest daleko,ale jeśli jest dobry lekarz to warto przejechać nawet więcej km). Zawsze jest miły i delikatny podczas badania,a do tego bardzo często się uśmiecha i rozmawia tak normalnie,co rozluźnia atmosferę. Mam wiele dolegliwości i od lat się z nimi borykam.Dopiero dr Wrótniak tak na serio podjął się konkretnego leczenia i są efekty. Polecam gorąco.

• 5

Bardzo polecam! Cierpliwy i uprzejmy lekarz,a do tego dużo czasu poświęca pacjentce. Badanie dzięki Jego pogodnej naturze nie jest tak krępujące a jeśli już coś trzeba wytłumaczyć to czyni to krok po kroku.

• 5

Bardzo dobry specjalista i do tego zawsze uśmiechnięty człowiek. Poprzedni lekarze przekreślali moje macierzyństwo-dr Wrótniak nie. Walczyliśmy i w tej chwili noszę pod sercem moje upragnione maleństwo. Dziękuję Doktorze

• 5

Wczoraj byłam na wizycie po raz drugi. Jest to bardzo miły, rzetelny i uśmiechnięty człowiek a do tego bardzo delikatny i dokładny w badaniu. Wszystko mi wytłumaczył i rozmawiał tak normalnie a nawet rozrysował co i jak. To jest lekarz z powołania godny polecenia.

• 5

Witam. Na początek chciałabym zauważyć,że trzy ostatnie "opinie" z 20.12.2013 są na żywca skopiowane(po kawałku)z innych wpisów z 2009r.i jak można wydedukować-chociażby z godzin-wysłane przez jedną osobę.Widać ktoś bardzo chce zaniżyć średnią dr Wrótniaka wypisując takie rzeczy i to na dodatek nie z własnych doświadczeń,ale to pokazuje inteligencję piszącego...A to jest przecież portal,który ma pomóc kobiecie w wyborze dobrego lekarza,a czytając takie głupoty od razu można się zniechęcić. Ja chodzę do doktora prawie 4lata na NFZ. W mojej przychodni jest dobre usg, kolposkop i ogólne warunki. Dwa razy byłam prywatnie w Sanoku i Przemyślu i nic na temat tamtego sprzętu złego powiedzieć nie mogę.Jeśli ktoś wymaga standardów klinicznych to jego problem. Pan dr bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad, dokładnie bada,zrozumiale tłumaczy co i jak, a jeśli jest taka potrzeba kieruje do szpitala i osobiście zajmuje się Pacjentkami otaczając je troską,poświęcając uwagę i czas.Wiem, bo byłam 4razy w szpitalu w tym przeprowadził mi zabieg i mogę z ręką na sercu powiedzieć,że jest to najbardziej kompetentny lekarz jaki stanął na mojej drodze,a w dodatku pięknie szyje i blizny są znikome (: Zresztą cały personel oddziału był na wysokim poziomie. Życzliwy,uśmiechnięty,szczery,dobry i bardzo mądry człowiek. Jak każdy z nas ma zapewne swoje wady,ale one nie mają żadnego wpływu na proces leczenia i zachowanie. Polecam dr Wrótniaka z pełną odpowiedzialnością i choć wiem,że każdy może pisać co chce, to niech to będą prawdziwe opinie. Pozdrawiam

• 1

zdecydowanie nie polecam straszny naciągacz , nie potrafił nic wytłumaczyć zbywał mnie głupimi tłumaczeniami . Uprzejmy fakt ale to nie wystarczy!!!!nie polecam

• 1

do dr.Wrótniaka chodziłam na wizyty na nfz,wzbudził moje zaufanie był miły i wydawało się ,że chce mi pomóc udało mu się namówić mnie na operacje z którą długo zwlekałam niestety po operacji kazał mi jeżdzić na wizyty prywatne do Przemyśla i Sanoka mimo iż mieszkam w Jarosławiu ignorował moje złe samopoczucie po operacji i chodziło mu tylko o pieniądze.Dziś jestem pod opieką innego lekarza i czeka mnie powtórna operacja bo nadal czuje się żle tzn gorzej niż przed operacja a minęło już 7 miesięcy od operacji a dr.wrótniak zapewniał mnie że będzie lepiej więc nie polecam

• 5

rewelacja lekarz z powołania ,nie pomija nawet chorób przebytych

• 5

Chyba ktoś chce zepsuć opinię dr Wrótniaka, bo to co te osoby wypisują to kłamstwa i oszczerstwo!!!

• 1

Ja pojechawszy do szpitala w Ustrzykach Dolnych zostałam zbadana na oddziale Ginekologicznym i wyżej oceniany doktorek zażądał ode mnie 100 zł za wizytę bo stwierdził że tylko prywatnie będzie mnie przyjmował w Szpitalu podkreślam . I oprócz tego wystawił receptę z gabinetu prywatnego która także kosztowała prawie 100 zł. Ale ja tak tego nie zostawię bo poco w końcu płacimy ubezpieczenie. Ale dla tego dupka liczy się tylko kasa a nie dobro pacjentki. Więc zdecydowanie odradzam tego typa.

• 1

Porażka, szkoda czasu na wizytę. omijać szerokim łukiem.

• 1

Zdecydowanie ODRADZAM !!!!! Tego czlowieka .Bylam u niego w 8tyg ciazy na pierwszej wizycie,stwierdzil ze moje dziecko nie zyje ,ze jak na ten tydzien powinno byc wieksze ,wiec sie nie rozwija,jest za nisko zagniezdzone w macicy i mam czekac az poronie na dniach .Przy tym opowiedzial mi swoje doswiadczenia przy usowaniu takich poza macicznych ciaz np.krew sie leje strumieniami.Nic dziwnego ze nie potrafil dobrze zdiagnozowac czego kolwiek na takim starym sprzecie i z taka "wiedza". Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo ,poniewaz w tym samym tygodniu pojechalam do Polski i okazalo sie ze wszystko z dzidzia jest idealnie a moj ginekolog nie chcial nawet sluchac o takiej niekompetencji tego czlowieka.ODRADZAM wszystkim wizyte u tego lakarza ,poniewaz napewno nikt niechcial by przezyc tego co ja .

• 1

Stanowczo ODRADZAM!! Panu Wrótniakowi tak naprawdę chodzi tylko by wziąć kase i to naprawde nie małą. Pozatym posiada starodawny sprzęt!

• 5

Chodzę do dr Wrótniaka od dwóch lat na wizyty na NFZ.Czasem zdarzała się prywatna kiedy coś mnie nagle dopadło i nie mogłam czekać aż zjawi się w przychodni,ale nie widziałam żadnej różnicy czy w czasie który mi poświęcał czy w podejściu do sprawy.Zawsze kompetentny i trafia w 10-tkę jeśli chodzi o dobór leków oraz diagnozę. Leczyłam się u bardzo wielu ginekologów, nawet jeździłam do Warszawy co miesiąc do niby najlepszego lekarza,ale dopiero ten dr zlecił szpital,gdzie wykonano mi szereg badań i w rezultacie zakończyło się to operacją.Teraz jestem okazem zdrowia i wreszcie po kilkunastu latach nie borykam się z problemem.Jasno i otwarcie mówi co jest nawet gdy prawda jest bolesna.Uśmiechnięty i życzliwy,według mnie najlepszy specjalista na jakiego trafiłam.

• 1

Ja do tego lekarza drugi raz nie pójdę jedyne o co mu chodzi to pieniądze ceny wizyt i ceny za przepisane recepty są ogromne porównywalne do drogich zadbanych klinik. Za każdym razem wymyśla jakieś badanie ,ażeby tylko wpadło więcej gotówki nie pytając o zdanie czy w ogóle na to się zgadzamy.Oczywiście uprzejmości nie można mu odmówić. Zdecydowane NIE

• 1

Dziewczyny jesli zalezy wam na dokładnym opisaniu waszego zdrowia nie nadszarpnąwszy waszych nerwów TO NIGDY NIE IDZCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!!! u mnie było tak ja mieszkam w Anglii i od 2 lat byłam na zastrzyku antykoncepcyjnym Depo-Provera który skończył mi sie 31 stycznia (po 2 latach brania) i nie wracał mi okres wiec przy okazji urlopu w Pl postanowiłam ze pójde do ginekologa więc wybrałam sie do Pani Kot ale ze miała zamkniety gabinet do końca maja więc po drodze znalazłam tego własnie Pana J.Wrótniaka poszłam tam zapłaciłam 150zł gdzie wizyta kosztuje 100!!!! dowiedziałam sie ze mam guza w lewej piersi i moje jajniki sa w fatalnym stanie i ze najprawdopodobniej juz moge nie zajsc w ciąze- i ze niby to jest wina tego zastrzyku bo on go by przepisał jedynie pieskom i kotkom jak to stwierdził!!! a skoro lekarze tugo przepisuja to chyba nie ma do niego przeciwskazań! wróciłam załamana tydzien płakała bo bałam sie ze to rak i ze umre ze mam małe 2 letnie dziecko i męża i co?? a mam dopiero 24 lata! poszłam do szpitala w angli pełna swoich obaw przebadało mnie 5 lekarzy i zaden nic nie swierdzil w mojej piersi a co do jajników to wszystko jest w porzadku tyle ze po tym zastrzyku trzeba czasu by okres w pełni powrócil i włsnie wczoraj dostałam :) przypominam równiez ze ten pan równiez pracuje w Lonydnie na Greenford bodajze w kazdym miesiacu jest w UK kilka dni wiec jak zczaił ze ja mieszkam w angli wiec pewnie pomyślał ze bedzie ze mnie kase ciągnął bo kazał mi przyjechac do siebie do Londynu na badanie USG piersi gdzie musiałabym zapłacic z 200 funtów(ok 1000zł) za wizyte i tak pózniej dopiero mysłam czemu tego usg mi nie zrobil na miejscu a teraz wiem bo chciał bym znów przyjechała i zapłaciła. nie nabierzcie sie dziewczyny na jego miłe słowa i usmiech ja jestem szczesliwa i zdrowa a według niego to tyle chorób we mnie siedziało ze szok lekarze w angli sie pytali co za "specjalista" mnie badal ZDECYDOWANIE NIE!!!!!!!

• 1

Polecam Paniom które mają nadmiar pieniędzy i nie wiedzą co z nimi robić :)Panie Wrótniak te pieniądze które Pan bierze od pacjentek to jest kpina patrząc na to w jakich warunkach są przyjmowane, wg mnie to zupełny brak szacunku siedzieć przy pacjentce na białym ogrodowym krześle!! Już dawno powinien mieć Pan gabinet z pierwszego zdarzenia! Fotel z czasów komunistycznych! Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały gabinety kilkanaście lat temu zapraszam do Strzyżowa. Pan Wrótniak z uśmiechem na twarzy weźmie od Was 150 zł. Pozatym uważam, że to jest wizyta prywatna a niestety chcąc nie chcąc wszystko słychać na korytarzu. Jestem w szoku! Daje 5 za uprzejmość ale biorąc tyle kasy za wizytę nie ma się co dziwić. Z czystym sumieniem ODRADZAM!!I nie patrzcie na tytuł :)

• 5

jestem mama córki która w wieku prawie 16 lat zaszła w ciąże ( moja synowa miała już kontakt z Panem doktorem ) teraz czekamy na rozwiązanie mimo , że mam 45 lat nigdy nie spotkałam się się z taką życzliwością i wyrozumiałością jaką okazał nam . To Pan doktor podtrzymywał mnie na duchu ( gdy byłam załamana jak dowiedziałam się o ciąży niepełnoletniej córce ) Więc moje zdanie jest takie ,że to człowiek który wie co robi i jest nie na 100 % polecenia ale na 1000 % -z moje strony mogę tylko powiedzieć -DZIĘKUJĘ PANU ZA WSZYSTKO - mama Dominiki

• 1

gorszego konowała nie widziałam,wyszłam z jego gabinetu nie zadowolona

• 1

Do wszystkich Pań leczących się u dr Janusza Wrótniaka. Jak wszystkie Panie nabrałam się na uprzejmość i wysoką kulturę Pana doktora. Leczyłam się u doktora prawie trzy lata i były to zmarnowane lata. Gdy wystąpił u mnie brak okresu pan doktor nie robiąc żadnych badań postawił diagnozę, że wszystko jest w porządku tylko matka natura zastrajkowała - przypisując w tym przypadku Luteinę co nie dało efektu. Pan doktor bardzo uprzejmie i sympatycznie namawiał mnie do zajścia w ciąże - co też usilnie czyniłam - po bezskutecznych próbach pan doktor przypisała mi bez wykonania wstępnych badań lek o nazwie Bromergon, którego zastosowanie wymaga przeprowadzenia badań, gdyż jego zastosowanie bez nich może być niewskazane. Trochę poszperałam na internetowych forach odnośnie nieregularnych cykli co uzmysłowiło mi iż należy wykonać badania w kierunku wykluczenia nieprawidłowości działania tarczycy. Po wykonanych prywatnie!! badaniach, które pan doktor powinien z własnej inicjatywy zlecić, odkryłam iż moja tarczyca nie działa poprawienie - niedoczynność tarczycy. Po przedstawieniu prywatnie wykonanych badań, pan doktor zapewniał mnie iż wynik badania jest błędny gdyż na jego oko tarczyca pracuje poprawnie ( wiadomo wszystkim na co umarł pacjent w szpitalu). Doktor zlecił badania w szpitalu w Ustrzykach, które tylko potwierdziły moje przypuszczenia poparte badaniami, następnie nie wskazał żadnej metody leczenia mimo ciągłego braku okresu stwierdzając iż za bardzo chciałam zajść w ciążę, to uzmysłowiło mi jego niekompetencję, brak doświadczenia i rutynowość podejścia do pacjenta, ponadto doktor przypisał mi tabletki, których skutki uboczne sieją wielkie spustoszenie w organizmie nie informując mnie o tym jak i o przyczynie ich przypisania. Pan doktor jest tylko miły i sympatyczny co stwarza mylną atmosferę że jest dobrym fachowcem. Najlepiej leczyłby wszystkie kobiety przypisując na receptę seks. Nie polecam w 200% - szkoda czasu i nerwów.

• 3

Nie wiem co sądzić o tym lekarzu bardzo dziwny człowiek. Podejście do pacjenta dobre.Miły sympatyczny człowiek ale nie poszłabym już drugi raz do niego.

• 5

Bardzo uprzejmy,zawsze uśmiechnięty,wzbudzający zaufanie i co ważne tłumaczy zrozumiale krok po kroku co jest i co można zrobić.Odpowiada na wszystkie pytania.U mnie jako jedyny zaczął od badań zanim włączył leki i dzięki temu okazało się,że potrzebny jest zabieg.Od 11miesięcy jestem po i wreszcie jestem zupełnie zdrowa,a borykałam się z moją przypadłością kilkanaście lat.Chodzę na fundusz i nie uważam by faworyzował Pacjentki prywatne.Opieka w szpitalu w Ustrzykach bardzo dobra.Świetny specjalista,godny polecenia.

• 3

nieosiągalny ! już 3 tygodnie go nie ma!

• 1

pan doktor jest bardzo uprzejmy wzbudza zaufanie ale na tym zakończyłabym jego plusy w moim przypadku to całkowity brak kompetencji i o mało nie przypłaciłam tego życiem zdecydowanie nie polecam chyba że ktoś lubi ryzykować swoje życie

• 5

Super specjalista, dzięki jego ciepłym słowom i to w jaki sposób wytłumaczył mi dlaczego tak się stało a nie inaczej że poroniłam... pozwoliło mi uwieżyć w lepsze jutro... dziękuję

• 5

Zdecydowanie polecam. Ze swoją dolegliwością zmagałam się prawie osiem lat, dopóki nie trafiłam na tego lekarza. Od dwóch lat jestem już po usunięciu macicy - funkcjonuję świetnie - lepiej niż przed. Kompetencja i profesjonalizm. Na każde pytanie odpowiada szczerze i zrozumiale.

• 2

W placówce publicznej faworyzuje pacjentki, które umawiają się na wizyty prywatnie.

• 5

Bardzo dobry lekarz,polecam.Jedynie źle,że w razie zabiegu czy operacji należy pojechać do Ustrzyk lub Sanoka.

• 1

Wybrałam się do lekarza prywatnie, bo myślałam że wnikliwiej potraktuje mój problem zdrowotny no i zrobi USG. Gdy zobaczyłam to przedpotopowe USG, to żałowałam że nie zarejestrowałam się (na wprawdzie odległe w czasie badanie ) ze skierowania w szpitalu, ale jednak nowoczesnym sprzętem... Myślałąm, że dr nauk med. będzie dysponował kolposkopem, USG z prawdziwego zdarzenia a tu - ROZCZAROWANIE . JAkbym była w gabinecie 30 lat temu. Wizyta okazała się nieskuteczna i bezsensowna. Kolejne skierowania - identyczne jak w przychodni i kolejka na realizację badań - identyczna. Za wizytę 100 wziął, mimo że diagnozy nie postawił, bo "nic nie widzi"... Porażka. Może warto zainwestować w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, jeśli chce się być dobrym diagnostą i lekarzem. "Diagnoza" stanu zapalnego i rutynowe leki,które każdy by sobie przepisał, gdyby mógł sam wypisać receptę, (ale niestety to wypisanie recepty z rutynowo od lat wypisanymi lekami) kosztuje 100 zł...

• 5

Znakomity lekarz , fachowiec i budzi zaufanie (po pokazaniu kopertki) dzieki niemu mamy wspaniala trojke dzieci. Swietny specjalista i dobry czlowiek . Polecam zwlaszcza kobietom .

• 5

byłam pacjentką tego lekarza w czasie, kiedy przyjmował w Sanoku w przycchodni przy ulicy Błonie.Wizyty wspominam jako zupełnie bezstresowe, lekarz potrafił wspaniale rozładować atmosferę, był sympatyczny, kulturalny i bezpośredni, nie stwarzał dystansu, miało się wrażenie, że ma się do czynienia z dobrym znajomym.Poza tym wykazywał się dużą wiedzą i kompetencją. Wszystko wytłumaczył w mądry i przystępny sposób.

• 5

Bardzo dobry specjalista, miły i uprzejmy człowiek zarazem a także w pełni kompetentny i odpowiedzialny lekarz.

• 5

Bardzo kulturalny i kompetentny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem . Polecam !!!

• 5

Wysokiej klasy specjalista, ogromna wiedza, kultura. Co mnie w nim ujęło, to przede wszystkim podejście do pacjenta. Zawsze ma czas dla swoich pacjentek, zleca wszelkie niezbędne badania, na każde zadane pytania udziela fachowej odpowiedzi. Szczerze polecam, rzadko spotyka się lekarzy z taką wiedzą i takim podejściem do pacjentów.

• 5

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory się spotkałam. Posiada ogromna wiedzę, nie lekceważy rzadnych objawów, zleca wszystkie niezbędne badania. Jest rewelacyjny jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, bardzo dba o swoje pacjentki. Oby jak najwięcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia. Naprawdę szczerze polecam

• 3

Byłam raz u lekarza na prywatnej wizycie i nie byłam z niej zachwycona poza tym NAJGORSZĄ WADĄ tego lekarza jest to że jest niedyskretny i nie dotrzymuje tzw. tajemnicy lekarskiej informując osoby postronne o tym kto u niego był na wizycie. Moja znajoma z tej samej miejscowości była u niego pech mamy to samo nazwisko więc lekarz poinformował ją że ja tam byłam , kiedy byłam i czy jesteśmy spokrewnione. ciekawe kogo jeszcze o tym poinformował. NIE IDŹCIE DO NIEGO. Polecam doktora Kęskę z Ustrzyk.

• 5

Rewelacja. Nie popełania błędów diagnostycznych, wyciągnął mnie za uszy po tym, jak pani Holcman prawie mnie wyprawiła na inny świat.

• 5

Zdecydowanie polecam - bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy.Wzbudza zaufanie posiadaną wiedzą.

• 1

nie polecam straszny ignorant, leczenie nie poskutkowało , zbywacz

• 5

jestem zachwycona ! wspaniałe podejście do człowieka! pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem! diagnozy na podstwie obserwacji i analizy!

• 5

Bardzo dobry lekarz. Wspaniałe podejście do pacjentów, świetna opieka, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca tyle czasu pacjentce, ile potrzeba, zleca wszystkie niezbędne badania. Jest przy tym bardzo sympatyczny i kulturalny. Moim zdaniem najlepszy ginekolog-położnik w Ustrzykach. Szczerze polecam.

• 1

zdecydowanie nie polecam straszny naciągacz , nie potrafił mi nic wytłumaczyć zbywał mnie głupimi tłumaczeniami . nie polecam

• 5

Jest to jeden z najlepszych lekarzy którego spotkałam. Aby każdy z nich był tak jak ten, w Polsce służba zdrowia stała by się o niebo lepsza. Ciesze się, że udało mi sie na niego trafić

• 5

byłam bardzo zadowolona z wizyty wszystko mi wytłumaczył i ustawił leczenie.

• 3

Drogi lekarz.Ubogo wyposażony gabinet - tylko fotel i stare rozwalające się USG, któym za kazdym razem robi badanie, by zarekwiriwać o 50 zł więcej. Poza tym robi to USG nie tłumacząc, dlaczego za każdym razem to badanie jest konieczne. OGólnie - nie wyleczy ale krzywdy też nie zrobi. Sympatycznie z uśmiechem na twarzy wyciąga kolejną stówę a efektów leczenia jak nie było-tak nie ma...i tak miesiącami..Nie jestem bogata i nie stać mnie na takie pielgrzymki.Sądziłam że doktor nauk medycznych - wykaże się profesjonalizmem i wnikliwością i rzeczywiście pomoże. A ten lekarz raczej patrzy na pacjentkę jak na kolejny BANKNOT 100złtowy, który wchodzi do gabinetu. Od ubiegłego roku zmieniłam lekarza i chodzę do przychodni.Sposób podejścia do pacjenta - podobny, ale przynajmniej nie płacę.

• 5

Cechuje się wysoką kulturą w postępowaniu wobec pacjentek,świetny specjalista,jest wspaniałym człowiekiem i mądrym doświadczonym lekarzem, wykazuje autentyczną troskę o pacjentkę,zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie,jestem pełna uznania dla Tego lekarza,serdecznie polecam.

Gdzie przyjmuję

Strzyżów
    49,8704721,7938617 2766 366

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat