dr n. med. Janusz Zakrzewski

Opinii30
3,9

Andrzej

31.10.2013

Zniesmaczony tatuś szuka urologa, ze względu na swój bardzo wstydliwy problem. Szkoda, że histeria wyparła mu rozum. Ale to już inna dziedzina medycyny. Polecam.

Joanna

30.10.2013

Trafiliśmy do tego lekarza ponad 20 lat temu razem z bratem. Przed tym jak trafiliśmy do doktora Zakrzewskiego faszerowano nas antybiotykami. Diagnoza była zawsze ta sama "zapalenie oskrzeli". Hmm...szkoda tylko, że co dwa tygodnie. Gdy zaczęliśmy się leczyć mieliśmy już początki astmy. Dzięki Panu doktorowi jesteśmy zdrowymi, dorosłymi ludźmi, którzy nie widzieli na oczy antybiotyków od bardzo dawna. Lekarz jest rzeczowy i konkretny bo chce pomóc. Szkoda że rozhisteryzowane "mamusie" nie potrafią tego zrozumieć i krzywdzą człowieka niesprawiedliwymi opiniami. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę wszystkiego dobrego.

23.09.2013

Polecam na prawdę warto leczyć się u tego lekarza. Nie przesadza z antybiotykami a jak trzeba dać to w ostateczności. Według niego organizm dziecka sam powinien zwalczyć chorobę. Leczymy dziecko u niego od lutego i naprawdę są efekty.

14.05.2013

tak jak w poprzednich ocenach było wspomniane - zostaliśmy na pierwszej wizycie niezbyt dobrze potraktowani... a słyszałam wiele dobrych opinii o tym lekarzu. Niestety, ja się zawiodłam. Pan doktor tłumaczył wszystko baaardzo szybko, haotycznie, nie poświęcił zbyt wiele czasu. Ludzie przed nami byli również na pierwszej wizycie u alergologa i spędzili w gabinecie około pół godziny... dla nas pan doktor nie miał już /chyba właśnie dlatego/ więcej czasu i my spędziliśmy 10 minut. Uważam, że zdecydowanie zbyt ubogi wywiad został przeprowadzony i wizyta trwała zdecydowanie za krótko... chciałam coś powiedzieć, przerywał mi i twierdził, ze to nie istotne informacje... nie tłumacząc i nie pytając o wcześniejsze leki - pan doktor chciał przepisać szczepionkę, którą dopiero co dziecko brało... bardzo mi przykro, ale jestem zawiedziona :(

30.04.2013

Nie wiem być może lekarz ma wiedzę,doświadczenie ale dla mnie podchodzi do leczenia rutynowo,schematycznie (mam porównanie bo kilka osób z moich znajomych u niego było,niektórzy się leczą)te same diety,eliminacja alergenów,dieta dla wszystkich (bez testów),leki te same dla wszystkich...(biseptol na gorączkę),wszystkie leki w tabletkach dla 4 letniego dziecka(gdzie wszystkie można zastąpić kroplami czy syropem).W ogóle o wynikach badań nie przez niego zleconych nawet nie chce słyszeć,wizyta krótka,lekarz niekomunikatywny nie słucha rodziców sugestii,obserwacji,krzyczy,nerwowy wchodząc tam stwierdza że masz alergię (bez poparcia badaniami). Ja się zawiodłam..

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii