dr n. med.Janusz Zakrzewski

Alergolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
30 opinii

• 5

Zniesmaczony tatuś szuka urologa, ze względu na swój bardzo wstydliwy problem. Szkoda, że histeria wyparła mu rozum. Ale to już inna dziedzina medycyny. Polecam.

• 5

Trafiliśmy do tego lekarza ponad 20 lat temu razem z bratem. Przed tym jak trafiliśmy do doktora Zakrzewskiego faszerowano nas antybiotykami. Diagnoza była zawsze ta sama "zapalenie oskrzeli". Hmm...szkoda tylko, że co dwa tygodnie. Gdy zaczęliśmy się leczyć mieliśmy już początki astmy. Dzięki Panu doktorowi jesteśmy zdrowymi, dorosłymi ludźmi, którzy nie widzieli na oczy antybiotyków od bardzo dawna. Lekarz jest rzeczowy i konkretny bo chce pomóc. Szkoda że rozhisteryzowane "mamusie" nie potrafią tego zrozumieć i krzywdzą człowieka niesprawiedliwymi opiniami. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę wszystkiego dobrego.

• 5

Polecam na prawdę warto leczyć się u tego lekarza. Nie przesadza z antybiotykami a jak trzeba dać to w ostateczności. Według niego organizm dziecka sam powinien zwalczyć chorobę. Leczymy dziecko u niego od lutego i naprawdę są efekty.

• 2

tak jak w poprzednich ocenach było wspomniane - zostaliśmy na pierwszej wizycie niezbyt dobrze potraktowani... a słyszałam wiele dobrych opinii o tym lekarzu. Niestety, ja się zawiodłam. Pan doktor tłumaczył wszystko baaardzo szybko, haotycznie, nie poświęcił zbyt wiele czasu. Ludzie przed nami byli również na pierwszej wizycie u alergologa i spędzili w gabinecie około pół godziny... dla nas pan doktor nie miał już /chyba właśnie dlatego/ więcej czasu i my spędziliśmy 10 minut. Uważam, że zdecydowanie zbyt ubogi wywiad został przeprowadzony i wizyta trwała zdecydowanie za krótko... chciałam coś powiedzieć, przerywał mi i twierdził, ze to nie istotne informacje... nie tłumacząc i nie pytając o wcześniejsze leki - pan doktor chciał przepisać szczepionkę, którą dopiero co dziecko brało... bardzo mi przykro, ale jestem zawiedziona :(

• 2

Nie wiem być może lekarz ma wiedzę,doświadczenie ale dla mnie podchodzi do leczenia rutynowo,schematycznie (mam porównanie bo kilka osób z moich znajomych u niego było,niektórzy się leczą)te same diety,eliminacja alergenów,dieta dla wszystkich (bez testów),leki te same dla wszystkich...(biseptol na gorączkę),wszystkie leki w tabletkach dla 4 letniego dziecka(gdzie wszystkie można zastąpić kroplami czy syropem).W ogóle o wynikach badań nie przez niego zleconych nawet nie chce słyszeć,wizyta krótka,lekarz niekomunikatywny nie słucha rodziców sugestii,obserwacji,krzyczy,nerwowy wchodząc tam stwierdza że masz alergię (bez poparcia badaniami). Ja się zawiodłam..

• 2

Pan doktor ma przygotowane karteczki z dietą dla każdego.Leki są podobne w zależności od wieku pacjenta.Badanie polega na wywiadzie i osłuchaniu

• 5

polecam,może nie jest taki jak jak inni ale skuteczny i pomoże

• 1

UWAGA NA TEGO KONOWAŁA !!! Dziecko miało zmiany na skórze w postaci krostek, a on nawet tego nie obejrzał tylko przeprowadził wywiad: czy miało kiedyś katar, czy duszący kaszel poranny, czy miało zapalenie płuc bez gorączki i wszystko już było dla niego jasne -Alergia - 3 recepty, 15 leków, antybiotyki , 2 szczepionki za pół roku kolejne dwie, dieta bez mleka, jajek , zakaz zwierząt itp. itd. Poza tym krzyczy, jest nieuprzejmy, nie da dojść do słowa i w ogóle on jest najmądrzejszy. Dwóch kolejnych alergologów po dokładnym obejrzeniu dziecka wykluczyło alergie.

• 5

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM WSZYSTKIM GDYZ LECZYLAM MOJEGO SYNA Z POZYTYWNYM SKUTKIEM POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE

• 5

BARDZO DOBRY LEKARZ . POLECAM SZCZERZE .

• 5

Leczę u Niego obydwoje dzieci od roku czasu i mamy efekty.My mieliśmy u synka ostre atopowe zapalenie skóry z wysiękami płynu surowiczego,to niestety sama dieta od doktora nie pomagała przez ponad pół roku,dopiero dermatolog włączył się do sprawy i pomogło.Generalnie,mogę polecić tego alergologa,z tym że w cięższych przypadkach trzeba Go molestować o bardziej restrykcyjną dietę i radzę poszukać solidnego dermatologa dziecięcego(w razie ostrego AZS).Powodzenia,my się nadal trzymamy doktora Zakrzewskiego!

• 1

Lekarz dobry, lecz staromodny w leczeniu niestety. Nie pozwala wytlumaczyc co dolega lecz uwaza ze wie o co chodzi. Slucha pacjenta ale i tak robi swoje. Przepisuje standardowe leki wszystkim i nakazuje eliminowac alergeny bez wczesniejszych testow, co nie ma najmniejszego sensu. Nie jestem lekarzem ale umiem czytac wystarczajaco duzo zeby nie byc traktowanym jak dziecko.

• 5

Lekarz,który naprawdę chce pomóc.Polecam.

• 1

Nie polecam, podczas wizyty przedstawiliśmy wyniki badań krwi naszego synka z wysokim stanem ciał kwasochłonnych, co Pan doktor skwitował stwierdzeniem, że dziecko wygląda na zdrowe i czy leczymy wyniki czy dziecko (zgroza!). Jak się później okazało nasz maluch miał wczesną fazę toxocarozy, co zdiagnozowano w Kielcach na ul. Arwińskiego

• 5

Jest rewelacyjny!!! Moja córa bez przerwy miała katar, kaszel,płyn w uszach, zapalenie uszu etc. "Specjaliści" przepisywali antybiotyki, sterydy i tony innych leków. Byliśmy nawet w Centrum mowy i słuchu w Kajetanach - zalecili wycięcie migdałka i drenaż uszu. Potwierdziło to jeszcze 2 innych warszawskich "specjalistów". Byliśmy załamani, ale mama przypomniała mi o lekarzu, który 20 lat temu wyleczył mojego brata z alergii i astmy. Pojechaliśmy do Niego (150 km), ale było warto. Na początek wprowadził Jej dietę i praktycznie z dnia na dzień pomogło. Powoli rozszerzamy dietę i jesteśmy szczęśliwi (poza ospą przyniesioną z przedszkola nic nie złapała).Teraz jeździmy już tylko na kontrole, Doktor Zakrzewski jest bardzo konkretny i rzeczowy i co najważniejsze nie naciąga ludzi na duże koszty - mam do Niego 100% zaufanie

• 5

Witam wszystkich! Mam 26 lat. U doktora Zakrzewskiego leczyłem się w liceum (16-20 rok życia). Dokąd do niego nie trafiłem chorowałem regularnie: jesień, zima, wiosna. On telefonicznie nakazał zapszestać stosowania antybiotyku (a był to siódmy z rzędu w tej chorobie nazwanej przez lekarza z przychodni zapeleniem płuc) i przyjechać. Mimo że z mojego domu to ze 150km pojechałem na drugi dzień. Od tamtej pory nie chorowałem i nie brałem anyubiotyków, a dzień po wizycie grałem już w piłkę z kolegami mimo że przed wizytą 3 tygodnie leżałem w łóżku, a był listopad!!! Polecam z pełnym przekonaniem!

• 5

Świetny specjalista z wieloletnim stażem. POLECAM !

• 5

lekarz bardzo dobry,nie naciąga na drogie leki.leczy mojego syna od 4 lat,od 2 lat sa to wizyty kontrolne ponieważ mój syn dzięki panu doktorowi nie choruje.Wcześniej byliśmy u wielu alergologów ale żaden nie pomógł tak jak pan doktor Zakrzewski.

• 5

Jest po prostu bardzo dobry. Rodzice leczyli mnie u niego 25-30 lat temu jako 3-8 latka. Dzięki niemu zapomniałem co to alergia i przestałem być "chorowity". Teraz regularnie serwisuję u niego swoje pociechy :) Wyleczył im skórę i wszystkie choroby jakie widzieli w nich inni lekarze, a nie mogli wyleczyć takie jak kaszel, katar i inne. Świetny pediatra nie tylko alergolog. Regularne wizyty kontrolne to prawie gwarancja zdrowia.

• 5

jest to lekarz ,który spowodował, że moje dzieci prawie wcale nie chorują (a chorowały bardzo dużo)

• 5

Bardzo dobry lekarz ! polecam go kazdemu , ma podejscie do pacjenta ;) zna sie na tym co robi . nie naciaga pieniedzmi :)

• 1

Jako dziecko kilkuletnie mialem zapalenie oskrzeli. Faszerowano mnie antybiotykami w zastrzykach i nic. Pan doktor Zakrzewski zalecił by podawać mi lek wziewny Intal (lek z grupy kromoglikanów). Miałem napady kaszlu. Nie wiem dlaczego teraz nie stosuje sie już tych leków. Ostatnio wyczytałem że Intal pomaga również na katar sienny. Ja od kwietnia tego roku mam obrzek śluzówki nosa i przeżroczystą wydzieline, raz wiecej raz mniej ra gestsza raz rzadsza. Czyli już pół roku, głowe jak napompowaną , ciezko mi nieraz oddychać, dziwny wzrok, czerwone , przekwrione gardło. A leki które przepisują lekarze nie działają. Jedynie co mi pomagało w odczuwalny sposób to otrivin do nosa i pseudoefedryna po ktorej czulem sie rześki. NO i z pół roku miałem stan podgoraczkowy 37,1 pojawiajacy sie około 16 godziny do 23. Mam też takie jakby zaburzenia równowagi co jest szczególnie uciążliwe, mozliwe że mam też obrzęk nie tylko nosa ale i jakichś części ucha bo jedno i drugie się ze sobą łączy. Moze sie wybiore do pana lekarza ciekawe co powie. Mam nadzieje że nie przepisze antyhistaminików które zamulają człowieka jeszcze bardziej.

• 5

Wspaniały lekarz,przez ponad 20 lat chorowałam na zapalenie gardła,anginy.Co 2 miesiące szprycowano mnie antybiotykami i zastrzykami co niestety pomagało mi na krótką chwilę.Po szczepionce od dr Zakrzewskiego od 12 lat nie choruję i nareszcie mogę jeść lody i pić chłodne napoje.Bardzo dobry lekarz.A.K.

• 5

Co prawda nie leczę się u pana doktora od 7 lat , ale przez 14 lat leczenia nie mogę powiedzieć złego słowa na jego temat . Krótko mówiąc Fachmajster jakich ze świecą szukać :D Świetny lekarz zna się na rzeczy miły z poczuciem humoru , wytłumaczy jak trzeba to i pocieszy . Odkąd skończyłem 18 lat nie byłem u arelgologa ani razu czuję się zdrowy właśnie dzięki fachowemu leczeni u dr. Zakrzewskiego Polecam . Krzysztof Ciździelski

• 5

Wspaniały lekarz, leczę się u niego ponad 16 lat (teraz już tylko wizyty kontrolne) mogę normalnie jeść i funkcjonować. Jestem pod stałą opieką nie faszeruję się niepotrzebnymi lekami. Lekarz czasami niezbyt uprzejmy zdecydowanie posiada kompetencje i potrafi leczyć. Także znakomity pediatra.

• 5

Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, miły, uprzejmy. Od ponad 20 lat jeszcze nie miałem okazji narzekać doktora. Zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze. Godny polecenia

• 5

Chodzę z córką już 10 lat do doktora Zakrzewskiego , teraz już tylko na wizyty kontrolne.Jestem bardzo zadowolona , to właśnie doktor wyleczył mi dziecko , które leczone wcześniej w kielcach było w fatalnym stanie .jestem Mu bardzo wdzięczna , nadmienie,że doktor nigdy jeśli nie ma potrzeby nie naciąga na drogie leki a to bardzo ważne.

• 5

Jedyny lekarz który pomógł mojemu dziecku.On naprawdę umie leczyć.

• 5

chodzę do tego lekarza z dzieckiem. I wizyta kiedy dziecko miało 6 tygodni. Poprawa widoczna.

• 5

wspanialy lekarz dzieki jego metodom moj syn wyrosl na zdrwego dzis 30 letniego czlowieka

Gdzie przyjmuję

place 11

Hutnicza 2a
    Starachowice
    51,050518521,06139820 41 274 66 11

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat