prof. dr hab. Jarosław Czubak

3,9
3,9

Anna

28.07.2016

Niestety Pan profesor pochopnie zakwalifikował mnie do zabiegu, nie ocenił zdjęć rtg, nie wspomnę już o pomiarach. Potem bez konsultacji po 2-ch latach skreślił mnie z zabiegu. Nie analizuje problemu pacjenta, podchodzi powierzchownie, mówi podczas wizyty wiele , ale nic konkretnego. Nie pomógł m, przez beztroskę Pana profesora i brak kompetencji,przeszłam wiele niepotrzebnych wizyt i kosztów i przykrości.

Barbara

21.06.2016

Znalazłam się tutaj całkiem przypadkiem pozwolę sobie dokonać wpisu odnośnie mojej opinii na temat Profesora.Moja córka miała problemy z obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych.Jako 2.5 roczne dziecko była operowana na podobno wówczas specjalizującym się oddziale przez dobrych lekarzy.Jednak po paru latach okazało się że powtórzono zabieg na lewe biodro ale miara się przebrała gdy po 6 latach miała mieć powtórnie zabieg również lewego biodra.Wówczas już jako 16 latka trafiła do KLINIKI w Otwocku tam do dalszego leczenia dodał jej natchnienia i otuchy właśnie ten WSPANIAŁY człowiek jakim wtedy i jest do dziś profesor Jarosław Czubak.Obecnie córka ma 27 lat jest super kobietą .Pracuje ma własną rodzinę.Zawsze bardzo mile i ciepło wspomina Pana Panie Profesorze.Życzę wszystkim takiej energii i radości jaką ma w sobie Profesor.

Anonim

06.06.2016

Wizyta u profesora niecałe 10 min. Doktor jak ma się dowiedzieć historii choroby i zbadać w 10 min. To jakaś kpina i jeszcze żąda za to 250 zł.

Anonim

06.06.2016

Pan profesor błędnie zakwalifikował mnie do leczenia, nie zmierzył długości kończyn. Zupełnie nieodpowiedzialny i lekceważący problem chorego. W dodatku na koncu zostawia chorego samego z problemem.

Daniel

17.05.2016

Jestem ogromnie rozczarowany i oburzony. Potwierdzam moich przedmówców. Nie przeglądając moich badan, na samym początku wizyty po ogólnym opisie dolegliwości stwierdzil ze prawdopodobnie nic mi nie dolega a schorzenia o których mowie - trzaskające biodro i zniesiona lordoza szyjna i ciągł ból sa prawdopodobnie wymysłem mojej wyobrazni! Byłem zszokowany - postawił diagnozę bez badania i bez przejrzenia wyników badań i zdjęć RTG!!! Kolejne minuty (a nie było ich dużo) mojej wizyty powiększały moje rozczarowanie. Ewidentnie chcial wizyte b. szybko zakończyć, odniosłem wrażenie że gdzieś się spieszył. Nastepnie przejrzal b. pobieznie czesc badan i zdjec rtg, zupełnie zignorował moj opis objawow, nie odpowiedział na moje pytania.
Podał definicje bólu jako subiektywnego wrażenia somatycznego i odprowadzając do drzwi pożegnał z uśmiechem. Nie wiem jak taki czlowiek moze nosic tytul profesora, tytuł ten do czegoś zobowiązuje. Wizyta u niego była opóźniona 1 godz - być może chciał nadrobić swe opóźnienie, kosztem pacjentów ekspresowo ich obsługując - chociaż to czego doświadczyłem ciężko nazwać obsługą.
250 zł za kilka minut.

Zdecydowanie odradzam, nikomu nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Otwock"?

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Lelechowska 5
Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
Sienna 83/189