lekarzJarosław Gruszka

Pediatra

Gdzie przyjmuję

place 11

Multimedica, ul.Zakrzowska 19A, Wrocław

Drobuta 3
Wrocław
51,106501517,139949934-66-031

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
10 opinii

• 5

Świetny pediatra, kapitalne podejście do dziecka. Bada dokładnie, o wszystko wypytuje rodziców, nie śpieszy się ani nie pogania, jak dotąd każda wizyta z moją córką trwała prawie godzinę. Spokojnie wszystko tłumaczy, zalecenia objaśina a potem daje wydrukowane wraz opisem badania fizykalnego. Naprawił to, co zepsuła lekarka w przychodni. Polecam z całego serca!

• 5

bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Moje dziecko miało boreliozę. Bardzo się martwiliśmy, ale dopiero doktor wyjaśnił nam wszystko i przeprowadził wszystko do końca

• 5

Lekarz godny zaufania, bardzo miły,dużo rozmawia z dzieckiem , tłumaczy,ufamy panu doktorowi 100% . Polecam.

• 5

Fachowiec jakich już prawie nie ma. Kompetencje na najwyższym poziomie. Jedyny lekarz któremu ufam w 100%.

• 5

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na dostosowywniu się mądrym , a nie pochopnym decyzjom, które mogły doprowadzić do paniki i niepotrzebych nerwów. Ufamy doktorowi od pierwszej wizyty w jego gabinecie, a nasza 8-miesięczna córeczka go bardzo polubiła :))) Umiejętnie ułożył harmonogram szczepionek obowiązkowych i zalecanych. Nic nie pozostaje nam jak gorące podziękowania i szczerze POLECAMY wszystkim rodzicom szukający pomocy! Pozdrawiamy dr Gruszke :)

• 5

Wspaniały lekarz. Wspaniałe podejście do małego pacjenta i mnóstwo wyrozumiałości dla wystraszonego rodzica. Kompetencje na najwyższym poziomie. Badanie zawsze odbywa się kompleksowo.Jao pierwszy lekarz zwrócił uwagę,że brak apetytu i wstręt do jedzenia może być wynikiem choroby. Kilka badań i wszystko wiadomo, znakomita diagnoza i idealnie dobrane leki.

• 5

Wspaniały lekarz. Niesamowite podejście do małego pacjenta i mnóstwo wyrozumiałości dla wystraszonego rodzica. Kompetentny i bardzo rzeczowy.

• 5

swietny lekarz, leczyl mojego brata, a teraz leczy moja corke, w momencie, gdy wielu lekarzy umywa rece i odsyla nas do szpitala

• 5

Najlepszy, wzbudzajacy zaufanie lekarz pediatra we Wroclawiu.

• 5

wyjątkowo kompleksowe podejście do diagnozy, współpracujacy z rodzicami wyjaśnijacy problem

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat