lekarz Jarosław Gruszka

Pediatra

Średnia ocen:5/5
Opinii10

15.03.2013

Świetny pediatra, kapitalne podejście do dziecka. Bada dokładnie, o wszystko wypytuje rodziców, nie śpieszy się ani nie pogania, jak dotąd każda wizyta z moją córką trwała prawie godzinę. Spokojnie wszystko tłumaczy, zalecenia objaśina a potem daje wydrukowane wraz opisem badania fizykalnego. Naprawił to, co zepsuła lekarka w przychodni. Polecam z całego serca!

16.01.2013

bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Moje dziecko miało boreliozę. Bardzo się martwiliśmy, ale dopiero doktor wyjaśnił nam wszystko i przeprowadził wszystko do końca

30.08.2012

Lekarz godny zaufania, bardzo miły,dużo rozmawia z dzieckiem , tłumaczy,ufamy panu doktorowi 100% . Polecam.

08.08.2012

Fachowiec jakich już prawie nie ma. Kompetencje na najwyższym poziomie. Jedyny lekarz któremu ufam w 100%.

enter00 enter00

17.01.2012

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na dostosowywniu się mądrym , a nie pochopnym decyzjom, które mogły doprowadzić do paniki i niepotrzebych nerwów. Ufamy doktorowi od pierwszej wizyty w jego gabinecie, a nasza 8-miesięczna córeczka go bardzo polubiła :))) Umiejętnie ułożył harmonogram szczepionek obowiązkowych i zalecanych. Nic nie pozostaje nam jak gorące podziękowania i szczerze POLECAMY wszystkim rodzicom szukający pomocy! Pozdrawiamy dr Gruszke :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wrocław"?

dr

Kościuszki 108a lok. 20

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski
Jaracza 74 - na terenie NZOZ Opieka, na rogu budynku, od strony ogródków działkowych, tam gdzie ul Jaracza skręca w stronę ul Wyszyńskiego i mostu Warszawskiego
Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS
ul. Armii Krajowej 35a