lekarz

Jarosław Gruszka

Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

Drobuta 3
Wrocław
51,106501517,139949934-66-031

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
5/5
Ilość poświęconego czasu
5/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
5/5
Średnia:
5.05
10 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Świetny pediatra, kapitalne podejście do dziecka. Bada dokładnie, o wszystko wypytuje rodziców, nie śpieszy się ani nie pogania, jak dotąd każda wizyta z moją córką trwała prawie godzinę. Spokojnie wszystko tłumaczy, zalecenia objaśina a potem daje wydrukowane wraz opisem badania fizykalnego. Naprawił to, co zepsuła lekarka w przychodni. Polecam z całego serca!

5,0/5

bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Moje dziecko miało boreliozę. Bardzo się martwiliśmy, ale dopiero doktor wyjaśnił nam wszystko i przeprowadził wszystko do końca

5,0/5

Lekarz godny zaufania, bardzo miły,dużo rozmawia z dzieckiem , tłumaczy,ufamy panu doktorowi 100% . Polecam.

5,0/5

Fachowiec jakich już prawie nie ma. Kompetencje na najwyższym poziomie. Jedyny lekarz któremu ufam w 100%.

5,0/5

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na dostosowywniu się mądrym , a nie pochopnym decyzjom, które mogły doprowadzić do paniki i niepotrzebych nerwów. Ufamy doktorowi od pierwszej wizyty w jego gabinecie, a nasza 8-miesięczna córeczka go bardzo polubiła :))) Umiejętnie ułożył harmonogram szczepionek obowiązkowych i zalecanych. Nic nie pozostaje nam jak gorące podziękowania i szczerze POLECAMY wszystkim rodzicom szukający pomocy! Pozdrawiamy dr Gruszke :)

5,0/5

Wspaniały lekarz. Wspaniałe podejście do małego pacjenta i mnóstwo wyrozumiałości dla wystraszonego rodzica. Kompetencje na najwyższym poziomie. Badanie zawsze odbywa się kompleksowo.Jao pierwszy lekarz zwrócił uwagę,że brak apetytu i wstręt do jedzenia może być wynikiem choroby. Kilka badań i wszystko wiadomo, znakomita diagnoza i idealnie dobrane leki.

5,0/5

Wspaniały lekarz. Niesamowite podejście do małego pacjenta i mnóstwo wyrozumiałości dla wystraszonego rodzica. Kompetentny i bardzo rzeczowy.

5,0/5

swietny lekarz, leczyl mojego brata, a teraz leczy moja corke, w momencie, gdy wielu lekarzy umywa rece i odsyla nas do szpitala

5,0/5

Najlepszy, wzbudzajacy zaufanie lekarz pediatra we Wroclawiu.

5,0/5

wyjątkowo kompleksowe podejście do diagnozy, współpracujacy z rodzicami wyjaśnijacy problem

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat