lekarz Jarosław Łączkowski

Psychiatra

Opinii19

antoni

04.04.2014

Krętacz ! Skierował mnie do szpitala celem odtstawienia leków uspakajajacych . Ale tylko słownie.Przez miesiąć zwlekał z wystawieniem skierowania . Zniecierpliwiony sam skontaktowałem się z oddziałem dr.Janiszewskiego i okazało sie że rzekomy brak miejsc jest fikcją zostałem przyjęty od ręki bez łaski pana Łączkowskiego . ...

Krętacz ! Skierował mnie do szpitala celem odtstawienia leków uspakajajacych .
sam skontaktowałem się z oddziałem dr.Janiszewskiego i okazało sie że rzekomy
Skonfudowny napisal skierowanie niomal
pod drzwiami oddziału "na kolanie" ze skrzywioną miną!

galanonim

02.03.2014

Człowiek na którym się bardzo zawiodłem pozornie uprzejmy - naprawdę arogancki i złośliwy - gardzący pacjentem .Straciłem przez niego włosy (tani toksyczny lek przeciwlękowy) - choć nie musiałem. Straciłem też dekadę swojego życia. Na pożegnanie śmiał sie z mojego rzekomo naiwnego stosunku do lekarzy i ...

Człowiek na którym się bardzo zawiodłem
pozornie uprzejmy - naprawdę arogancki i
złośliwy - gardzący pacjentem .Straciłem
Na pożegnanie śmiał sie z mojego rzekomo naiwnego stosunku do lekarzy i biedy w którą mnie wpędził (to prywatny gabinet wydałem krocie na tego pana) - widział jak przez niego cierpie !
Czy ma hipnotyzujący wpływ na pacjentów to barzo prawdopodobne - moim zdaniem manipuluje pacjentami i
to bardzo zręcznie i skutecznie na ich szkodę ! Nie będę przytaczał jego cynicznych złotych myśli choć znam ich wiele.

Anonim

11.09.2013

Mogę polecić szczerze, jest cudowny, czułam się jak zahipnotyzowana. Porozmawiał, pożartował, wszystko wytłumaczył. Wszystko zupełnie na spokojnie, bez stresu, w miłej atmosferze. Ja osobiście baardzo polecam!

Anonim

22.08.2012

Wspaniały lekarz, z powołania, myślałam że już takich nie ma, pomógł mojej Mamie a przy okazji mnie.

Klezo zen-kle

30.11.2011

Najpierw u dr Łączkowskiego leczyła się moja Mama w przychodni na Skłodowskiej. Po kilku latach leczyła się prywatnie u niego moja żona. Jestem jak najlepszego zdania o jego umiejętnościach jako lekarza, jego kulturze, dbaniu o dobro leczonego chorego. Poza tym jest bardzo miły i sympatyczny. Bardzo go polecam!
Co do poniższej opinii - poza tym, ze jest złośliwa i świadczy bardziej o braku kultury piszącego to mam jeszcze wątpliwości czy widział w ogóle dr Łączkowskiego na oczy. Poza tym, jak już ktoś napisał, gabinet prywatny to nie pogotowie i z tego co wiem dr Łączkowski nie jet w stanie nikogo przyjąć od ręki tylu ma pacjentów. Moja żona czekała na pierwszą wizytę kilka tygodni.
Jeszcze raz chciałem napisać, że jestem ogromnie wdzięczny dr Łączkowskiemu i mam dla niego ogromny szacunek.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Toruń"?

Szeroka 25

Szczytna 1