Jarosław Łączkowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
19 opinii

Krętacz ! Skierował mnie do szpitala celem odtstawienia leków uspakajajacych . Ale tylko słownie.Przez miesiąć zwlekał z wystawieniem skierowania . Zniecierpliwiony sam skontaktowałem się z oddziałem dr.Janiszewskiego i okazało sie że rzekomy brak miejsc jest fikcją zostałem przyjęty od ręki bez łaski pana Łączkowskiego . Skonfudowny napisal skierowanie niomal pod drzwiami oddziału "na kolanie" ze skrzywioną miną!

Człowiek na którym się bardzo zawiodłem pozornie uprzejmy - naprawdę arogancki i złośliwy - gardzący pacjentem .Straciłem przez niego włosy (tani toksyczny lek przeciwlękowy) - choć nie musiałem. Straciłem też dekadę swojego życia. Na pożegnanie śmiał sie z mojego rzekomo naiwnego stosunku do lekarzy i biedy w którą mnie wpędził (to prywatny gabinet wydałem krocie na tego pana) - widział jak przez niego cierpie ! Czy ma hipnotyzujący wpływ na pacjentów to barzo prawdopodobne - moim zdaniem manipuluje pacjentami i to bardzo zręcznie i skutecznie na ich szkodę ! Nie będę przytaczał jego cynicznych złotych myśli choć znam ich wiele.

Mogę polecić szczerze, jest cudowny, czułam się jak zahipnotyzowana. Porozmawiał, pożartował, wszystko wytłumaczył. Wszystko zupełnie na spokojnie, bez stresu, w miłej atmosferze. Ja osobiście baardzo polecam!

Wspaniały lekarz, z powołania, myślałam że już takich nie ma, pomógł mojej Mamie a przy okazji mnie.

Najpierw u dr Łączkowskiego leczyła się moja Mama w przychodni na Skłodowskiej. Po kilku latach leczyła się prywatnie u niego moja żona. Jestem jak najlepszego zdania o jego umiejętnościach jako lekarza, jego kulturze, dbaniu o dobro leczonego chorego. Poza tym jest bardzo miły i sympatyczny. Bardzo go polecam! Co do poniższej opinii - poza tym, ze jest złośliwa i świadczy bardziej o braku kultury piszącego to mam jeszcze wątpliwości czy widział w ogóle dr Łączkowskiego na oczy. Poza tym, jak już ktoś napisał, gabinet prywatny to nie pogotowie i z tego co wiem dr Łączkowski nie jet w stanie nikogo przyjąć od ręki tylu ma pacjentów. Moja żona czekała na pierwszą wizytę kilka tygodni. Jeszcze raz chciałem napisać, że jestem ogromnie wdzięczny dr Łączkowskiemu i mam dla niego ogromny szacunek.

Na samym wstępie muszę zaznaczyć że absolutnie nie kwestionuję kompetencji tego ''lekarza''. Wierzę że niejednej osobie pomógł i poświęcił czas. Chodzi mi o to jak mnie potraktował, gdy pojawiłem się w przychodni bez wcześniej umówionej wizyty z ogromnym stanem lękowym, gdzie bliski byłem załamania. Nie byłem w stanie wymówić słowa, co Pani w rejestracji zauważyła natychmiast. Chwilę później zapytała lekarza czy mógłby mnie choć na chwilę przyjąć, ponieważ jak najbardziej kwalifikowałem się jako 'nagły przypadek'. Pan Łączkowski bez chwili namysłu rzucił zwykłe 'nie' i wszedł do swojego przytulnego gabinetu (a dodam,że dopiero zaczynał dyżur i nie było żadnego pacjenta). Przepraszam, wiem że wiele osób może się nie zgodzić z tym co napiszę, ale to nie jest lekarz tylko człowiek, pobierający pieniądze za leczenie... Brak mi słów...

Super lekarz, bardzo kompetentny. Potrafi czynić cuda. Najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam. Bezinteresowny

Super lekarz polecam wszystkim.Bardzo pomógł mojej mamie.

Polecam doktora Łączkowskiego, poniższe opinie skłoniły mnie do wizyty u niego i potwierdzam - rzeczowy, miły, kompetentny. Z pełnym zaufaniem poleciłam go kilku moim znajomym, którzy nie zawiedli się. Polecam i tutaj!

Miesiąc temu z moim ojcem było bardzo źle...Dziś jest pełen nadzieji i wierzy, że problemy można pokonywać. Dla zdrowego człowieka to coś zwyklego, dla czlowieka z depresją to prawdziwy cud. Dziekuję doktorze w moim imieniu i imieniu mojego ojca.

Opinia mówi sama za siebie.Polecam wszystkim dr.Łączkowskiego.

Dobry, cierpliwy lekarz, bardzo kompetentny.

Dla mojej rodziny jest On "psychiatrą domowym". Nie spotkałem nigdy tak oddanego i profesjonalnego lekarza. Inni powinni się dużo uczyć, by móc się z nim porównywać!!!

Polecam! Miły, kompetentny, zaangażowany. I co najważniejsze - skuteczny!

Jeszcze nigdy nie spotkałem równie kompetentnego lekarza. Polecam go też tym, którzy przestali wierzyć w polską medycynę. I w ludzi.

Wspaniały człowiek i prawdziwy psychiatra

Bardzo mi pomógł i zdecydowanie polecam tego lekarza

wizyta u pana doktora niestety nie spelnila moich oczekiwan. pozdrawiam

Z pełnym przekonaniem mogę polecić tego lekarza innym.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny