dr n. med. Jarosław Siluk

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Opinii17

Andrzej

30.01.2016

Byłem na zabiegu plastki stawu skroniowo-żuchwowego w maju 2014 r. 8 tys. Moja decyzja. Miałem nadzieję, że ustąpią drżenia i napięcie mięśniowe. Niestety już po dwóch tygodniach od zabiegu pojawiły się stare dolegliwości. Teraz po dwóch latach mogę twierdzić z całą pewnością, że albo zabieg był niepotrzebny albo nieudany. Pulsowanie w twarzy, szyi, o bólach głowy nie wspominając, szczęka zjeżdża w prawo a lewy kącik ust podnosi się do góry. Próby korygowania, rozluźnienia i tak kończą się napinaniem i drżeniem. Uczciwie przyznam, że nie ćwiczyłem stawu zbyt regularnie po zabiegu, troche się bałem. Ostatecznie stanęło na tym, że pan doktor uważa, że jest dobrze i tylko są niewielkie zrosty. Z perspektywy czasu żałuję, że nie spróbowałem zamiast zabiegu terapii manualnej. Teraz to właśnie pomaga mi najbardziej. I bieganie. Mam sporo wad kręgosłupa a najbardziej szyjnego. Wszyscy lekarze i terapeuci zwracają uwagę na to, że staw pracuje źle, twarz jest niesymetryczna. Niewiele więcej mam do dodania. Gdyby było dobrze z chęcią oceniłbym doktora Siluka na plus. Ale liczy się efekt zdrowotny, a ten jest żaden. Mimo to dziękuję panu Silukowi za poświęcony czas, danie nadziei i szansę i za sympatyczne podejście. Szkoda, że sugestie, iż należy przede wszystkim popracować nad zgryzem, sylwetką, rozluźnieniem i ubytkami zębowymi nie zostały postawione jako warunek przystąpienia do zabiegu, gdyż teraz być może byłbym w lepszej sytuacji.
Andrzej z Częstochowy

Jadwiga filipiak

02.08.2014

Super lekarz.Bardzo mily i kontaktowy. W marcu mialam operacje stawu zuchowo-skroniowego, od kilku lat chodzilam od lekarza do lekarza, bol byl nie do zniesienia, az natrafilam na dr. Siluka.Od operacji/zeby nie zapeszyc/,bol ustapil. Nie wierze w zadne rehabilitacje, jedyny minus to cena, bo zabiegi nie ...

Super lekarz.Bardzo mily i kontaktowy.
Nie wierze w zadne rehabilitacje, jedyny minus to cena, bo zabiegi nie sa refundowane.
Doktor Siluk usuwal mi tez chirurgicznie zatrzymana osemke.
Przed zabiegiem naczytalam sie o strasznym bolu, a ja po zabiegu wzielam tylko 1 tabletke przeciwbolowa.

ruda pacjentka po 50-tce.

Joanna

11.06.2014

U doktora wyrywałam chirurgicznie górną siódemkę w gabinecie na Pszennej w Bielsku. Po ustąpieniu znieczulenia nic nie bolało. Pełny profesjonalizm, lekarz godny polecenia.

Ania

26.02.2014

Profesjonalista w tym co robi, Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie zęba, widać że takie zabiegi u niego to jak wizyta u kosmetyczki:)

Anonim

08.04.2013

Pierwsze, co trzeba napisać, to ciekawe usposobienie. ;-) Ale napewno wzbudza pozytywne emocje. Z niecodzinnym poczuciem humoru. ;-) Zna się na tym co robi <u mnie akurat to skroniowo żuchwowe sprawy> baaaardzo szedł na rękę pacjentowi <nawet wtedy kiedy wydawało się, że wymyśla> :-) Akurat ...

Akurat nie byłam u niego jako na dentystycznej wizycie, ale napewno zacznę, ponieważ czas spędzony u niego jest po poprstu przyjemny. :-)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Bielsko-Biała"?

lek. dent.
Tomasz Skoczek