Jarosław Siluk

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
16 opinii

Super lekarz.Bardzo mily i kontaktowy. W marcu mialam operacje stawu zuchowo-skroniowego, od kilku lat chodzilam od lekarza do lekarza, bol byl nie do zniesienia, az natrafilam na dr. Siluka.Od operacji/zeby nie zapeszyc/,bol ustapil. Nie wierze w zadne rehabilitacje, jedyny minus to cena, bo zabiegi nie sa refundowane. Doktor Siluk usuwal mi tez chirurgicznie zatrzymana osemke. Przed zabiegiem naczytalam sie o strasznym bolu, a ja po zabiegu wzielam tylko 1 tabletke przeciwbolowa. ruda pacjentka po 50-tce.

Edytowane przez oceniającego: Sie 2, 2014

U doktora wyrywałam chirurgicznie górną siódemkę w gabinecie na Pszennej w Bielsku. Po ustąpieniu znieczulenia nic nie bolało. Pełny profesjonalizm, lekarz godny polecenia.

Profesjonalista w tym co robi, Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie zęba, widać że takie zabiegi u niego to jak wizyta u kosmetyczki:)

Pierwsze, co trzeba napisać, to ciekawe usposobienie. ;-) Ale napewno wzbudza pozytywne emocje. Z niecodzinnym poczuciem humoru. ;-) Zna się na tym co robi <u mnie akurat to skroniowo żuchwowe sprawy> baaaardzo szedł na rękę pacjentowi <nawet wtedy kiedy wydawało się, że wymyśla> :-) Akurat nie byłam u niego jako na dentystycznej wizycie, ale napewno zacznę, ponieważ czas spędzony u niego jest po poprstu przyjemny. :-)

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Pan Dr. Siluk robił mi operację niecałe 2 lata temu. Jestem bardzo zadowolona. Gdybym miała drugi raz przejść taką operację bez wahania poszłabym do niego. Blizny całkowicie niewidoczne a opieka przed zabiegiem i po zabiegu po prostu rewelacyjna. Gdyby ktoś miał pytania to służę pomocą kaika3@poczta.fm

Polecam tego lekarza. Umiejętnie, a więc profesjonalnie i bezboleśnie usunął zęby.

Miałam usunąć górną szóstkę - pierwszy ząb w ciągu 24 lat. Moja dentystka męczyła mnie przez 45 minut, po czym stwierdziła,że ona nie ma takich narzędzi i nie wiedziała (mimo dostępnego rentgenu), że mam tak głębokie korzenie... Przychodnię na Pszennej znalazłam sama - i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Już 2 dni po zabiegu zupełnie nic nie boli, Pan Doktor przepisał przeciwbólowe leki w razie czego (tamta dentystka nawet o tym nie pomyślała- a cierpialam tydzień z zębem wyrwanym i rozwierconym do połowy przez nią). Podsumowując - polecam usługi dr Siluka. A serdecznie przestrzegam, odradzam i co tylko - gabinet Profident na Barlickiego. Traktują pacjenta nagannie i mają małe umiejętności.

Bardzo dobry specjalista...zdecydowanie wart polecenia...jeśli będę musiała jeszcze kiedykolwiek usunąć ząb to tylko u tego Pana:)jeśli chodzi o delikatność - jak się nie da po dobroci to trzeba użyć siły, takie już uroki tego zawodu...

Lekarz wyjątkowo miły, uprzejmy , odpowiadający na wszystkie pytania pacjenta. A przede wszystkim profesjonalista.Delikatnie usunął 8 , której został tylko korzen ( po próbach resekcji innego stomatologa )zszył dziąsło.Byłam mile zaskoczona , kiedy na nastepny dzien zadzwonił do mnie z pytaniem , czy dobrze się czuje. Takich lekarzy mozna szukać ze świecą , tym bardziej ze nic nie płaciłam , poniewaz byłam z kasy slaskiej. Goraco polecam !!!!

Lekarz godny polecenia wszystkim polecam

polecam lekarz niewyglada ale zna sie na swojej pracy!!!

Polecam tego lekarza, niezwykle cierpliwy i dobry specjalista. Bez problemu usunął mi wrośniętą 8-kę. Bardzo szybko wszystko mi się zagoiło i nie miałam większych problemów. Po tygodniu, po zdjęciu szwów już zupełnie wróciłam do formy. Pan doktor usunął mi ząb bezboleśnie. Nie uszkodził mi niczego. Piszę o tym dlatego, że przy usuwaniu poprzedniej 8-ki przez innego lekarza, bardzo się nacierpiałam i straciłam na zawsze czucie w dolnej wardze. Dlatego bardzo się bałam kolejnego usuwania zęba ale okazało się że tym razem trafiłam na super specjalistę. Serdecznie polecam pana doktora Siluka. Teraz gdy tylko będę potrzebowała pomocy chirurga szczękowego na pewno wybiorę się znów do pana doktora.

Dr J. Siluk operował obydwa moje stawy skroniowo-żuchwowe, uwalniając mnie od dolegliwości związanych z dysfunkcją tych stawów. Bardzo polecam tego Lekarza.

Lekarz nie przyjmuje do wiadomości informacji, które mogłyby podważyć jego kompetencje (tydzień po zabiegu był zdziwiony, że źlę się czuję). Podczas badanie mało delikatny. Wg mnie zbyt natarczywie promuje Dental City.

Polecam;)byłam pacjentką, co prawda były małe problemy, ale ogólnie OK.

Kompetentny lekarz.Poswięcił mi wiele czasu wyjasniajac jaki zabieg zamierza wykonac.Bardzo delikatny.Zabieg (oprócz znieczulenia ) był całkiem bezbolesny, a usuwał mi cystę na podniebieniu.Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny