lekarz Jarosław Smela

Psychiatra

Rewelacyjny lekarz. Kompetenty, przyjazny i mily. Szczerze zainteresowany stanem leczonego pacjenta. Zawsze pomocny, sluzacy rada i wsparciem. Jestem z polecenia i sama polecam.

Dzięki niemu moje życie zmieniło się na lepsze, dużo mu zawdzięczam.

Dzięki niemu moje życie zmieniło się na lepsze, dużo mu zawdzięczam.

fachowiec, a przez to też porządny Człowiek

fachowiec, a przez to też porządny Człowiek

mówisz i masz konkretny i fachowy zajmuje się ustaleniem problemu i diagnoza jest bardzo trafna - przynajmniej w moim przypadku bardzo polecam

Nie skasował nieaktualnych danych adresowych. Kontakt z nim jest utrudniony. Brak mu empatii i współczucia dla pacjenta. Jest niesłowny. Lekceważy pacjenta. Nie udziela szybkiej pomocy, gdy pacjent jej bardzo potrzebuje.

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafilam. Pomogl mi w bardzo ciezkiej sytuacji zyciowej, doslownie "postawil" na nogi. Uprzejmy, kulturalny. Nigdy nie odmowil pomocy, mozliwosc kontaktu doslownie 24h na dobe. Zdecydowanie polecam!

najlepszy lekarz!:) polecam:) miły, uprzejmy, zna się na tym co robi, nie jest rutyniarzem jak wielu innych

lekarz godny polecenia przejmuje się pacjentem

lekarz godny polecenia przejmuje się pacjentem

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego 6 lat. Wzbudza zaufanie. Jest kompetentny. Można na nim polegać. Odczuwa współczucie i zrozumienie stanu pacjenta. Poświęca dużo uwagi pacjentowi. Lubi swoją pracę. Cieszy się, gdy leczenie odnosi skutek. Martwi się, gdy leczenie jest nieskuteczne. Ma wysokie kwalifikacje. Potrafi odczuwać empatię. Nigdy się nie poddaje w leczeniu pacjenta.

ludzki lekarz, budzacy zaufanie, empatyczny, kompetentny.Miły człowiek

ludzki lekarz, budzacy zaufanie, empatyczny, kompetentny.Miły człowiek