dr n. med. Jarosław Stańczyk

Chirurg plastyczny

Bardzo polecam dr i klinikę. Przed operacją konsultowałam się z wieloma lekarzami, znanymi nazwiskami i klinikami jednak nigdzie nie poczułam że to "ten" lekarz i miejsce . Po wozycie u dr Stańczyka odrazu wiedziałam, że tu zostanę. Symetryzacja dużej asymetrii , na 2 mc po operacji efekt świetny. Sam lekarz -człowiek i profesjonalista w jednym. Bez nadęcia , słuchający i ogromnie pozytywny . Polecam

U Pana doktora miałam dwie operacje plastykę z powiększeniem i po czterech latach powiększyłam piersi o rozmiar i napisze ze Pan dr Stanczyk nie potrzebuje się reklamować i to nie jest tylko moja opinia osoba którym poleciałam ta klinikę i Pana doktora są takiego samego zdania i nie znam osoby która byłaby niezadowolona, jestem bardzo wdzięczna .Jeszcze raz dziekuje

Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo polecam doktora Stanczyka i klinike Linea Corporis w Warszawie. Mialam robiona operacje powiekszania piersi. Efekt jest przecudny mimo, ze mialam lekka obwislosc piersi. Wszystkie osoby w klinice (anastezjolog, pielegniarki, recepcjonistki) przesympatyczne. Po operacji pielegniarka siedziala przy moim lozku. Pelen profesjonalizm. Polecam wszystkim niezdecydowanym, ja rowniez sie obawialam operacji, ale atmosfera w klinice przed operacja jest rodzinna i przyjazna dla pacjenta.

Jestem zachwycona zabiegami wykonanymi przez Dr Jarosława Stanczyka ,Powiększanie piersi oraz plastyka nosa wyszła rewelacyjnie z czystym sumieniem polecam

Wczoraj miałam operację powiększania piersi u Dr Stańczyka, już pierwszy kontakt podczas konsultacji przekonał mnie, że to właśnie u tego doktora chcę być operowana (wczesniej bylam tez u innych na konsultacji). Konsultacja bardzo indywidualna, z idealnym doborem implantów i całą masą zdjęć. opieka przed i po operacji super, Pan doktor miły, uśmiechnięty, bardzo przyjaźnie nastawiony. tabletki przeciwbólowe rozpisane do przyjmowania tak, że dzisiaj jestem w pracy(operacja wczoraj) i praktycznie nie odczuwam bólu, ani dyskomfortu. Polecam operacje powiekszania piersi u dr Stańczyka. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo myslalam, że ból będzie ...

Konsultacja bardzo indywidualna, z idealnym doborem implantów i całą masą zdjęć. opieka przed i po operacji super, Pan doktor miły, uśmiechnięty, bardzo przyjaźnie nastawiony. tabletki przeciwbólowe rozpisane do przyjmowania tak, że dzisiaj jestem w pracy(operacja wczoraj) i praktycznie nie odczuwam bólu, ani dyskomfortu. Polecam operacje powiekszania piersi u dr Stańczyka. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo myslalam, że ból będzie zbliżony do poporodowego,a to kompletna bzdura, jest naprawde super:)

w lutym mialam powiekszone piersi z A do duze C. piersi po 8 miesiacach wygladaja ladnie. Do tego naturalnie. W dotyku są miękkie. Jednym minusem jest to ze mam nierowna klatke piersiowa- tego doktor nie wzial pod uwage.. i mam lewa piers delikatnie mniejsza.. a mozna bylo tego uniknac dajac lekko wiekszy implant.. ogolnie lekarz bardzo mily. opieka SUPER. Mmam porownanie z inna klinika wiec tutaj o opieke po operacji- NIE MAM ZASTRZEZEN. Ogolnie polecam:)

w lutym mialam powiekszone piersi z A do duze C.
ogolnie lekarz bardzo mily. opieka SUPER.

Robiłam korektę piersi u Doktora dwukrotnie po urodzeniu i karmieniu dwójki dzieci w odstępie 8 lat . Z obydwu zabiegów jestem bardzo zadowolona . Jest cierpliwy , konkretny , rzeczowy . Piersi są piękne , wyglądają naturalnie są miękkie , cięcia mam pod piersią , są niewielkie i prawie niewidoczne ( używałam kremu strivectrin ) . Wkładki wszczepione są pod mięsień (drugi raz mniej boli ;) . Pierwsze implanty miałam okrągłe , drugie w kształcie kropli ( wolę okrągłe , obecne też są b.ładne ale pomimo tego , że są większe - odpowiednio 250ml i 350 ml " kroplowate " optycznie wydają się mniejsze i bardziej naturalne ) . Mam 2 koleżanki , które również były operowane przez Pana Doktora ( piersi , liposukcja oraz nos ) i są bardzo zadowolone z rezultatu zabiegów . Polecam Doktora z czystym sumieniem . Klinika Linea Corporis ( tu robiłam drugi zabieg ) - super . Troskliwość , dyskrecja i profesjonalizm . Bardzo dobre pielęgniarki .

witam wszystkich, z czystym sumieniem mogę polecić Dr.Stańczyka ,cudowny lekarz.Na pierwszej wizycie miałam wątpliwości gdyż Pan doktor wydawał się młody a co za młodym wyglądem idzie brak doświadczenia.Nic bardziej mylnego, profesjonalista w każdym calu, bardzo uprzejmy ,cierpliwy.Zabieg któremu sie poddałam to powiększenie piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu.Cały personel jest bardzo miły i dba o komfort pacjenta.Klinika godna polecenia.

Bardzoooo polecam Pana doktora, wykonał u mnie powiększenie piersi jestem zadowolona. Na wszystkie wątpliwości i pytania szczegółowo i bez problemu odpowiedział. Polecam wszystkim!

Powiększałam biust z A do C i jest super!

Powiększałam biust z A do C i jest super!