Jarosław Wasylkowicz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
16 opinii

gbur i tyle. ogólnie wielki Pan doktor co to nie ja. Jak ma humor ok a jak nie to złośliwy na każdym kroku i zniża pacjenta do parteru

Bardzo rzeczowy lekarz. Nie mam do niego zastrzeżeń

Najlepszy Ginekolog w Koninie. Opiekował sie mną przez Całą Ciąze, ani razu sie nie zawiodłam. Wiedziałam dokładnie to co chciałam,otrzymałam odpowiedz na każde pytanie.

Dr.J. Wasylkowicz to poprostu lekarz z powołania.1ciążę rozwiązano mi prtzez cesarskie cięcie, czego o mały włos nie przypłaciłam życiem. W 2 ciązy leczylam się u dr.Wasylkowicza.Doprowadził do szcęśliwych narodzin mojej 4 kg córeczki drogą naturalną, a nikt z konińskich lekarzy nie chciał nawet o tym słyszeć. Dodam tylko że zrobił to w ramach NFZ-ogromny szacunek Panie doktorze!!!Jagoda ma dziś 12 lat i jest super dziewczyną.

byłam u niego może ze dwa razy i za każdym razem potraktował mnie źle, potraktował mnie bardzo obojętnie i z góry. Już nigdy do niego nie pójdę i nikomu go nie polecę.

Wspaniały lekarz! Zgadzam się z większością pozytywnych opinii moich poprzedniczek. Chodziłam na wizyty do gabinetu prywatnego i do placówki publicznej (najczęściej w takich placówkach czas na wizytę jest z góry określony i bardzo krótki), mimo tego pan doktor poświęcał mi odpowiednią ilość czasu. Byłam traktowana jednakowo, co rzadko zdarza się u innych lekarzy. Do każdego problemu podchodzi indywidualnie i nie bagatelizuje nawet najmniejszych obaw pacjentki, nie zbywa byle słowem. Moje dwie ciąże nie należały do bezproblemowych, jednak zostałam otoczona fachową opieką w gabinecie (dobry sprzęt), w szpitalu przed i po porodzie. Jestem bardzo zadowolona z takiej opieki. Gorąco i szczerze polecam. NAPRAWDĘ WARTO.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Miły, delikatny. Zero stresu. Wszystko dokładnie tłumaczy. Nie leży się na samolocie dłużej niż to konieczne, wszystko robi bardzo dyskretnie i delikatnie. Idelany na pierwsza wizyte. sprzet dobrej jaosci.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Leczyłam się u pani J. Co wizytę słyszałam inną wersje przebiegu mojego leczenia. Dzięki Bogu trafiłam do doktora Wasylkowicza. Polecam jak najbardziej!!!

Bardzo miły, z wspaniałym podejściem do pacjentki. Nie lekceważy objawów, które zostały skwitowane kiwnięciem głowy przez innego lekarza z Konina. Jestem bardzo zadowolona i wrócę nie raz ;)

Lekarz bez właściwego podejścia do cierpienia kobiety. Szkoda, że nie posiada ludzkiego traktowania pacjenta.

Pierwszy raz trafiłam na tak miłego , wyrozumiałego ginekologa! Bardzo szczegółowo wypytał o każdy problem i pomógł mi ! Polecam

Lekarz godny polecenia, fachowy i miły.

B.DOBRY LEKARZ.PRAWDZIWY GINEKOLOG Z POWOŁANIA.PROWADZIŁ 2 MOJE CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA.POLECAM KAZDEMU TAKIEGO LEKARZA

Lekarz przy którym kobieta w ciąży może czuć się bezpieczna, bardzo miły lecz stanowczy.Polecam każda kobieta w ciąży powinna być pod taką opieką!!!!

LEKARZ Z POWOŁANIA.JEST BARDZO MIŁY I DBA O DOBRO PACJĘTA.

lekarz jest bardzo miły, kompetentny. Naprawdę polecam!!!!!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny