lekarz Jarosław Wieczorek

Ginekolog położnik, USG

Pan Doktor to wyjątkowy człowiek, szeroki zakres wiedzy, wszystko tłumaczył jasno, dbał o mój komfort w czasie wizyty, był dużym wsparciem podczas prowadzenia ciąży. Polecam z całego serca.

Odnośnie opini Pani Julietty( poniewaz jest problem z dodaniem komentarza) ja tez stosowalam Dalacin C 300, na ulotce faktycznie pisze ze nie można ale ogólnie można poniewaz zawarta w nim Klindamycyna zaliczana jest do antybiotyków grupy/kategorii L2 – czyli do leków bezpiecznych w czasie karmienia piersią. Dlatego doktor powiedział Pani ze można. Proszę sobie wejść na stronę farmaceuta-radzi.pl tam wszystko o tym pisze. https://farmaceuta-radzi.pl/klindamycyna-i-karmienie-piersia/ Doktor ma bardzo duża wiedzę, ja jestem zadowolona z jego usług i na pewno dalej będę do niego chodziła. Polecam

Dr Wieczorek przepisał przepisał mi antybiotyk przy którym powiedział ze mogę karmić piersia. Dobrze ze przeczytałam ulotkę bo na niej było napisane ze nie można karmić piersia. Dotyczy antybiotyku Dalacin.

Profesjonalista, prowadził moje dwie ciąże, przy pierwszym porodzie było bardzo krytycznie ze mną i z dzieckiem ale Pan doktor szybko zareagował i wszystko skończyło się dobrze. Bardzo polecam.

Witam :) Gorąco polecam każdej kobiecie ,której jest potrzebna wizyta ginekologa,P.Doktora Wieczorka. Jest bardzo dobrym ginekologiem,profesjonalista w 100%,a do tego miły, uprzejmy.Sprawia wrażenie przesympatycznego człowieka. Słucha co się do Niego mówi,jest cierpliwy i bardzo dokładny. Jak będę wymagała leczenia ,na pewno skorzystam z wizyty u P. Doktora. Gorąco polecam :)

Witam :)
Słucha co się do Niego mówi,jest cierpliwy i bardzo dokładny.
Jak będę wymagała leczenia ,na pewno skorzystam z wizyty u P. Doktora.
Gorąco polecam :)

Bardzo gorąco polecam tego lekarza. Jest miły, uprzejmy, delikatny, zawsze fachowo potrafi wszystko wytłumaczyć - nie mam najmniejszyuch zastrzeżeń. Poza tym jest fachowcem w swojej dziedzinie, o czym juz wielokrotnie mialam okazję się przekonać. Pierwszy tego typu ginekolog, na jakiego udalo mi sie trafić (a naprawdę przeszłam ich juz wielu). Jestem baaaardzo zadowolona z każdej wizyty u dr Wieczorka. Oby było wiecej takich własnie lekarzy!

Jestem baaaardzo zadowolona z każdej wizyty u dr Wieczorka.
Oby było wiecej takich własnie lekarzy!

Każdej kobiecie polecam tego lekarza. Może to dziwnie zabrzmi ale wreszcie u lekarza czuję się zaopiekowana i kompleksowo pod względem ginekologicznym i nie tylko przebadana. Mam wrażenie że podziałał też na moją psychikę, co sprawiło że uwierzyłam że jestem wstanie bez problemu zajść w drugą ciążę, co faktycznie okazało się niezwykle łatwe :). Lekarz posiada wiedzę praktycznie na wszelkich zagadnieniach o które pytałam. Prowadził obie moje ciąże, zresztą szczęśliwie zakończone. Gdy w drugiej pojawił się problem, zareagował prawidłowo i dzięki temu córcia urodziła się w terminie. Oprócz tego że posiada wiedzę i potrafi z niej korzystać jest niezwykle uprzejmy i delikatny co również nie jest bez znaczenia w tej dziedzinie :). Pomimo wysokiego kosztu wizyty nie mam zamiaru zmieniać lekarza, bo czuję że pieniądze są tego warte. Oby znaleźli się tacy lekarze również innych specjalizacji.

Uważam że jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia. Prowadził moją ciążę i za każdym razem po wizycie wychodziłam bardzo zadowolona = otrzymałam wszystkie niebędne informacje. Chcę jeszcze mieć drugie dziecko i jestem pewna że drugą ciążę też będzie prowadził dr Wieczorek.

Doświadczony i kompetentny lekarz. Często jest "ostatnią deską ratunku" dla kobiet chcących zajść w ciążę. Może rzeczywiście odpowiada na pytania trochę "medycznie" ale kiedyś poprosiłam go, by mi problem przedstawił na rysunku, pan dr bez wahania wziął długopis i kartkę i wszystko mi rozrysował :) Prowadził moją ciążę i byłam zadowolona. Zawsze uprzejmy i miły, polecam ! Wizyta prywanta trochę droga(w cenie jest również USG), ale cóż... takie są prawa rynku.

Dobry specjalista, odpowiada na każde pytanie, stara się leczyć według nowoczesnych wytycznych. Specjalista w zakresie endometriozy (doktorat w tym temacie).

Specjalista w zakresie endometriozy (doktorat w tym temacie).