Jerzy Cholewiński

Bieruń
50,0922619,0906032-2164444

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
12 opinii

Miałem problemy z kolanem . Dzięki niemu mogę nadal uprawiać sport.

Operował mi Bark, miałem złamanie b. poważne, 5 śrubek. Polecam go wszystkim.

bardzo dodry i wspaniały lekarz znowu go dzisiaj poleciłam

Lekarz bardzo kompetentny, leczący nowoczesnymi metodami. Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz, przeprowadził u mnie artroskopię kolana i usunął przerosły fałd maziowy, który sprawiał mi ból.Mimo iż inni lekarze twierdzili, że wszystko jest w porządku dr Cholewiński podszedł fachowo do sprawy i postanowił przyjrzeć się problemowi bliżej poprzez artroskopię.Dziękuję

Fachowiec "pierwszej wody"! Bardzo rzeczowy i uprzejmy.

Bardzo dobry lekarz, jako jedyny stwierdził u mnie krwiaka kolana, następnie przeprowadził operację i jestem zdrów. Cena jest przyzwoita ( na tamte czasy ). Jestem szczęśliwy że na niego napotkałem. Grzegorz w.

Najlepszy ortopeda do jakiego trafiłem Dzięki jego fachowości, trafnie zdiagnozował mi zerwanie ACL-u a następnie perfekcyjnie wykonał rekonstrukcję uszkodzonego więzadła. Dzięki konsultacją z doktorem mogłem w okresie oczekiwania na rekonstrukcję czynnie uprawiać sport i przygotować kolano do późniejszego zabiegu. Bardzo komunikatywny - potrafi słuchać pacjenta i udziela wyczerpujacych odpowiedzi. Polecam wszytskim a szczególnie sportowcom, nawet zawodowym.

Robiłam u tego lekarza rekonstrukcje ACL, wszystko przebiegło tak jak powinno, bardzo dobry lekarz godny polecenia:)

świetny specjalista, w czerwcu 2008 roku przeprowadził mi operacje kolana która była perfekcyjna.

Doktor Jerzy Cholewiński wszczepił mi endoprotezę stawu biodrowego w lutym 2007, tym samym sprawił, że życie uzyskało nową jakość. Operacja wykonana perfekcyjnie, czuję i funkcjonuję świetnie.Polecam wszystkim a panu doktorze dziękuję. Aleksander Pączek

Bardzo kompetentny lekarz, zaangażowany w pracę, posiadający ogromną wiedzę i nieprzeciętne umiejętności. Komunikatywny, uprzejmy, z szacunkiem podchodzi do pacjentów. Polecam wszystkim...

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny