Gdzie przyjmuję

Żywiec
49,691299919,18239830 33 861 55 94

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
14 opinii

Polecam i do leczenia i do usuwania zębów. Pelen profesjonalizm,zadnych komplikacji,znieczulenie,konkretna,szybka robota - czlowiek nawet nie ma czasu sie wystraszyc dentysty:) Jedyny minus to odlegle terminy ale to chyba tez swiadczy na korzysc tego lekarza - gdyby nie byl dobrym specjalista zapewne nie mialby tylu i to prywatnych pacjentow. Osobiscie wole zaplacic za wizyte i miec pewnosc,ze oddaje sie w dobre rece,niz doplacac do "darmowego" leczenia w ramach NFZ.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo profesjonalny. Zrobił mi zabieg szybko i sprawnie. nie czułam bólu. Polecam wszystkim!

chodze do tego lekarza juz kilka ladnych lata i naprawde jest super :D pare swoich znajomych tez namowilem na niego ;)

Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory spotkałam. Polecam

lekarz nie czeka az zadziała znieczulenie

Jednym słowem warto! NFZ do kasacji! Pełny profesjonalizm , nie wiem jak lepiej to określić! Wszystko wiem. czuje się pewnie , jestem zadowolony i ufam. Jedyny minus - długo trzeba czekać!

Nieuprzejmy, beznadziejne podejście do dzieci (do przerażonej, płaczącej dziewczynki przed zabiegiem mówi ze złością "no i czego ryczysz?". Nie polecam, moze i jest kompetentny ale jego zachowanie jest bardzo odpychające i tylko powoduje dodatkowy stres.

Polecam. Kompetentny, rzeczowy, jestem bardzo zadowolona.

PEŁEN PROFESJONALIZM, LECZENIE BARDZO KONKRETNE, DELIKATNIE I SKUTECZNIE

jestem bardzo zadowolona w uslug stomatologa Jerzego Drugacza

Osobiście nie polecam lekarza ze względu na fakt że przyszłam z bolącym zębem, którego nie dało się usunąć inaczej niż chirurgicznie. Dostałam termin wizyty za 3 tygodnie. Byłam załamana zwłaszcza że ból był nie do zniesienia. A jedyną poradę jaką otrzymałam to żebym płukała szałwią. Polecam Medicus w Żywcu za pomoc z bolącym problemem.

Zupełny brak profesjonalizmu,sprawia wrażenie,że wie co mówi a rzeczywistość jest inna.

Jeśli chodzi o wyrwanie zęba - to polecam!! Pełny profesjonalizm.

bardzo pozytywnie oceniam caloksztalt uslug,polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny