dr n. med. Jerzy Jakubiszyn

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz i człowiek - polecam gorąco. Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia i profilaktyki

Omijać szerokim łukiem ,może kiedyś przechodził obok albo pracował z lekarzem bo on na pewno nie jest lekarzem

Czy ma ktoś może numer kontaktowy do dr Jakubiszyn? od dłuższego czasu dzwonie pod ten nr 77 469 55 71 lecz jest niedostępny. Proszę bardzo o odpowiedź Pozdrawiam

Proszę bardzo o odpowiedź
Pozdrawiam

Polecam wszystkim tego lekarza. Niejednokrotnie miałam okazję przekonać się, że jest on nie tylko bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie laryngologii, ale również wspaniałym człowiekiem. Wulgarne opinie na Jego temat nie znajdują żadnego uzasadnienia, chyba, że piszą je ludzie pozbawieni kultury i taktu. Dla mnie Doktor Jakubiszyn pozostanie już na zawsze wzorem do naśladowania dla wszystkich swoich kolegów "po fachu". Mogą uczyć się od niego profesjonalizmu, bezintersowności i wielkiej klasy

Dramat, najpierw kazał na siebie czekać ponad 2,5h z okropnym bólem, potem zajrzał i stwierdził że nic tam nie ma. Nie zamienił ani słowa, nie powiedział co mi jest, dał receptę bez słowa i tyle. Dodam, że przepisał jakieś niewiadomoco.... A na wizycie prywatnej (płatnej!) człowiek do rany przyłóż...

Burak prostak niekompetetny ćwok. 2 dniowy okropny ból ucha taki ze skręcałem sie z bólu a ten buc najpierw wyskoczył z japa na mnie ze jak ja smię przyjsc do niego bez skierowania a nastepnie spojrzał wygial mi gębe pare razy i stwierdzil ze tam sie nic nie dzieje. Zalecenia? Cos przeciwbólowego jaja kpina i nic więcej. NIe polecam czlowiek predzej umrze z bólu niz doczeka sie od tego Pana pomocy!!

Lekarz z powołania! Chodziłam z dzieckiem do różnych laryngologów i zawsze kończyło się na antybiotykach. Ten lekarz znalazł przyczynę dolegliwości mojego syna (wada w budowie zatok, krzywa przegroda i niedrożność jednej połowy zatok). Zoperował syna a nie leczył antybiotykami tak jak inni lekarze. Opieka była wspaniała. Dodam, że zabieg był rok temu i nadal jesteśmy pod opieką tego lekarza. Jest uprzejmy, nigdy nie odmówił nam pomocy nawet jak był bardzo zajęty. I co najważniejsze!- nigdy nie wziął od nas ani złotówki w ramach leczenia i kontroli szpitalnych (naprawdę częstych)oraz nie odsyłał nas do prywatnej placówki.

Pan doktor to nie tylko na poziomie człowiek ale przede wszystkim wspaniały lekarz. Potrafi bardzo uważnie wysłuchać pacjenta i skutecznie mu pomóc. Jego mądrość, profesjonalizm, i skromność imponują mi.

Porażka ten facet to prostak i gbur zarozumiały w sobie . Ktoś przychodzi do niego ponieważ czuje się fatalnie i liczy że uzyska pomoc a wzamian otrzymuje burę że przyszedł do niego badanie trwa trzy sekundy po czym dowiadujesz się że w jego ocenie żadnych laryngologicznych przyczyn tego stanu nie ma.

wizyta trwała 1 min. :) dosłownie: żona będąc w ciąży miała chore gardło - myśleliśmy że to angina, bo to częste u niej, ale "gość" wyszedł do nas w kapciach i na korytarzu powiedział: "proszę zrobić aaaaaaaaa" żona pokazała gardło, na co lekarz powiedział że tam nic nie ma "proszę kupić sobie tabletki do ssania" i ku naszemu zdziwieniu skasował 50 zł! lekarz - porażka

lekarz - porażka