dr n. med. Jerzy Olas

2,9
2,5

Ewa

22.07.2016

15 lat temu wydał na m nie wyrok. po 5 minutach wywiadu.Panie doktorze....gdzie orzysięga Hipokratesa?W Rosji obowiązuje ta sama.

14.07.2016

Zgadzam się z innymi komentarzami, przepisuje leki drogie i jak się później okazuje... niepotrzebne. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Bierze duże pieniądze, a leczenie nie pomaga, dlatego byłem zmuszony zmienić lekarza po dwóch latach...

06.07.2016

zrobil slabe wrazenie na mnie, i zdecydowanie za drogo 200zl

zrobil slabe wrazenie na mnie, i zdecydowanie za drogo 200zl

konin

22.04.2015

brak fachowości totalne zero . przy opiniach jako biegły nie prowadzi wywiadu opisuje bzdury które sąd ma uznać jako wiarygodny dowód w dodatku poświadcza nie prawdę i zastanawiam się czy nie zgłosić do prokuratury . ostatnia miernota

22.02.2015

Niewiem gdzie mozna spodkac lepszego lekarza , polecam wszystkim naprawde, troche za malo tylko poswieca czasu , ale przy tak duzej liczbie pacjetow jakie zawsze tam oczekuja na niego , to niema sie co dziwic.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Turek"?

Osiedle Wyzwolenia 26/14
Sieradzka 3