dr n. med. Jerzy Olas

2,8
3,1

konin

22.04.2015

brak fachowości totalne zero . przy opiniach jako biegły nie prowadzi wywiadu opisuje bzdury które sąd ma uznać jako wiarygodny dowód w dodatku poświadcza nie prawdę i zastanawiam się czy nie zgłosić do prokuratury . ostatnia miernota

22.02.2015

Niewiem gdzie mozna spodkac lepszego lekarza , polecam wszystkim naprawde, troche za malo tylko poswieca czasu , ale przy tak duzej liczbie pacjetow jakie zawsze tam oczekuja na niego , to niema sie co dziwic.

06.12.2014

wydaje mi się że te pozytywne opinie to sam sobie pisze :) albo ktoś mu pomaga, wystarczy przeczytać parę komentarzy i widać o co chodzi

06.12.2014

nie polecam, sam wygląda jak by na lekach non stop był, jakiś przymulony i niekompetentny, za drogi, przepisuje lekarstwa które potem leżą w szafie bo okazały się niepotrzebne, potem przepisuje inne - że niby lepsze, pieniądze wydane, a człowiek bierze nie te leki co potrzeba... żenada

Jan

08.02.2014

Trudno powiedzieć - przy terapii zostały przepisane leki, które mają interakcję z zażywanymi na inne schorzenia. Pan doktor patrząc w ścianę nie raczył zapytać, jakie leki są zażywane. To, co przepisał tłumaczył tylko na moją prośbę. W końcu to nie ja kończyłem studia medyczne. Poza tym bucowatość oceniam na 5/5. Jego Lexus notorycznie parkuje na chodniku 1,5 metra od wejścia do poradni w Turku. Po wizycie nie mam o nim dobrego zdania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Turek"?

Osiedle Wyzwolenia 26/14
Sieradzka 3