Jerzy Olas

Turek
52,014554118,50091450 63 280 20 10

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
22 opinie

Trudno powiedzieć - przy terapii zostały przepisane leki, które mają interakcję z zażywanymi na inne schorzenia. Pan doktor patrząc w ścianę nie raczył zapytać, jakie leki są zażywane. To, co przepisał tłumaczył tylko na moją prośbę. W końcu to nie ja kończyłem studia medyczne. Poza tym bucowatość oceniam na 5/5. Jego Lexus notorycznie parkuje na chodniku 1,5 metra od wejścia do poradni w Turku. Po wizycie nie mam o nim dobrego zdania.

Też się zraziłam do lekarza ze względu na stronę finansową .Podczas wizyty miałam wrażenie żeby już kończyć .200 zł za receptę .szok.

''jako specjalsta wspaniły i potrfi leczyć właściwie'' nie wiem kto pisze takie opinie, ale z całym szacunkiem chyba jest lekko kopnięty. Zgadzam się z poprzednimi sensownymi komentarzami, kompetencje tego lekarza.. pozostawiają wiele do życzenia, a koszt wizyty u dr Olasa są 2-3 razy większe niż u prof. hab. RADA: Jeśli chcecie leczyć się skutecznie, to trafiliście pod zły adres

Nie polecam, tylko kasa brak zainteresowania pacjentem.

Kilka razy byłam u tego lekarza, za samo otwieranie drzwi płacisz 200-300 zł..ja trafiłam na 300 zł..!!! z tego miałam tylko wypisane 2-recepty..jak poszłam do apteki jeden lek kosztował 150 zł..czyli razem za dwa leki zapłaciłam ok 300 kolejne zł..!!! nic mi to nie dało..musiałam poszukać innego lekarza..dr Olasa obchodzą tylko pieniądze..bo pacjenta ma naprawdę gdzieś..kiedy czułam się naprawdę źle to poszłam do dr Olasa i poprosiłam o 1-tydzień zwolnienia bo uważam, że w takim stanie nie jestem zdolna pracować..usłyszałam że to będzie kosztowało 500 zł + 200 zł wizyta..bo on też musi z tego coś mieć..!!! Wyszłam bo nie stać mnie na zapłacenie 700 zł za jedną wizytę..poszłam do innego lekarza i teraz jest wszystko dobrze..!!! Rada: z daleka od tego Pana, zgadzam się całkowicie z innymi podobnymi komentarzami!!! ten Pan nie nadaje się na lekarza..uważajcie na niego..chyba że macie fortunę w kiszeni..!!!

bardzo zdolny i z szacunkiem się odnosi do ludzi,jako specjalsta wspaniły i potrfi leczyć właściwie.POLECAM!!!

Bardzo dobry człowiek ,wspaniale leczy i rozumie człowieka,POLECAM!'

Widzę że nie tylko ja zapłaciłem tyle za wizytę!!! Koszt wizyty to jakiś to rozbój w biały dzień. Polecam ranking innych lekarzy gdzie cena wizyty zaczyna się od 80 zł do 100zł. Metoda leczenia!!! brak słów... nie wiem skąd się biorą tacy ludzie i kto daje takim uprawnienia!

Lekarz przez parę miesięcy; przyjaciel w mojej głowie, do końca życia.

Zero kompetencji zawodowych,kasa,kasa,kasa

Z całą odpowiedzialnoscia polecam tego lekarza. Byłem u pięciu innych lekarzy w swoim życiu, żaden nie mógł poradzić na moja chorobę, brałem leki w różnych dawkach, nic nie pomagało. Dopiero kiedy pojawiłem sie u doktora moje życie nabrało innego sensu. Przepisał mi odpowiednie dawki leków, po dwóch tygodniach objawy ustąpiły jak ręka odjął. To nie prawda, ze przepisuje tylko leki, mój znajomy jeździ do niego na psychoterapie i też jest bardzo zadowolony. Lekarz z dużym doświadczeniem i prawdziwa żywiczliwoscia dla pacjenta.

byłem u wielu ale on mi pomógł, wszyscy leczą a on wyleczy człowieka, prawdziwy specjalista ten dr

Psychiatra-jest godny zaufania i można polecać innym

No tak, tak, człowiek zdecydowanie po studiach choć czasami informacje są cenniejsze od pieniędzy

Masakra! Jak najdalej od doktora Olasa, interesuję go tylko kasa, pacjęnta ma głęboko gdzieś, podaję leki bardzo mocne..zdecedowanie nie polecam!!!

Po kilku wizytach u tego lekarza czuje się o wielie gorzej niż przed tym, traktował mnie jak powietrze, wypisywał jakieś tam leki i to wszystko. Zdecydowanie nie polecam!

To prawda, podaję końskie dawki bardzo drogich leków. W dzień chodzisz jak nakręcony, a w nocy śpisz 4 godziny jak zabity. Leczyłem się 5 lat i jestem zmuszony iść do szpitala na oddział uzależnień.Wciska leki z od poszczególnych firm farmateutycznych. Pierwsza wizyta na publiczna,potem kombinuję,aby trafić na prywatną! Podobno bada pacjentki nie tylko emocjonalnie, ale fizycznie też. TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD TEGO "NIBY LEKARZA"!!!

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!! KOŃSKIE DAWKI JAKIE ZAPISUJE PROWADZĄ NIE TYLKO DO SILNEGO UZALEŻNIENIA, ALE WYŁĄCZAJĄ CZŁOWIEKA Z NORMALENGO ŻYCIA. JEŻELI LECZENIE MA POLEGAĆ NA SPANIU PO LEKACH PRZEZ 20 GODZIN NA DOBĘ TO ON JEST W TEJ METODZIE "SPECJALISTĄ". POZA TYM LECZENIE U TEGO LEKARZA TRWA WIELE LAT BEZ EFEKTÓW. NIE POLECAM

jest osobą na wlaściwym miejscu, lekarz jakich nia spotyka się

Chodzę do niego już 6 lat i nie zdarzyło się ,aby go nie było w gabinecie. Trzeba umieć z nim rozmawiać.

polecam go wszystkim wariatom. daje końskie dawki ale pomagają.potrafi zaspokić pacjętki emocionalnie, psychicznie, fizycznie.dużo rozmawia z pacjętkami.

zdecydowanie nie polecam daje końskie dawki, trudno go zastać w gabinecie (bardzo często go nie ma) podczas rozmowy z pacjentem prowadzi rozmowy telefoniczne ignoruje pacjentów jak najdalej od TEGO PANA

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny