lekarz Jerzy Sikora

Pan Doktor do tej pory prowiadził moje dwie ciąże i odbierał porody. Uprzejmy i rzeczowy, udziela wszystkich informacji, polecam wszystkim ciężarnym kobietom.

Nieodpowiedzialny lekarz. Przyszłam z torbielem jajnika 8 cm. Nic z tym nie zrobił. Nie skierował mnie do szpitala.

Zdecydowanie polecam. Jest moim lekarzem od 9 lat. Miałam torbiele na obu jajnikach, Pan Doktor idealnie poprowadził mnie. Choć czasami trzeba ciągnąć za język gdy chce się coś więcej dowiedzieć to myślę że jest to celowe dzialanie żeby nie straszyć niepotrzebnie pacjentki.

Prowadził moje dwie ciąże , fachowa opieka nie tylko w gabinecie ale jak trzeba to i w szpitalu - jestem bardzo zadowolona!!!! W 100% polecam

Bardzo dobry,kompetentny lekarz zapewnia nie tylko opiekę w gabinecie ale również w szpitalu można na niego liczyć.Prowadzi moją drugą ciążę i nie zamieniłabym go nigdy na innego lekarza

Bardzo polecam!!!! Pan doktor prowadzi już moja 2 ciążę, obie z problemami. Mogę powiedzieć, ze tylko dzięki niemu mam dziecko i jestem teraz w 2 ciąży. Mam pełne zaufanie, wszystko zawsze spokojnie wytłumaczy, choć jak sam mówi nie lubi straszyć, zanim postawi djagnoze zawsze zleci szereg badań. Mogę szczerze polecić, a chodzę do Dr już ponad osiem lat, wiec chyba moja opinia moze być wiarygodna ;)

Myślę, że to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy lekarz w Częstochowie, chodzę do niego od kilku lat, prowadził moje dwie ciąże z przebojami, konkretny, rzeczowy, ma czas dla pacjentki, faktem jest, że kolejki pod gabinetem są dość spore , ale to chyba świadczy dobrze o lekarzu polecam z czystym sumieniem

polecam chodze do tego lekarza kilka lat prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona konkretny, mily, zawsze usmiechniety,

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Nie wiem czy prywatnie tez jest tak niemiły i niegrzeczny ale będąc u niego publicznie doznałam szoku jak można byc tak bezczelnym lekarzem. Przy pierwszej wizycie był w miare, wydawało się, że miły i może jakieś kompetencje ma ale za drugim razem czar prysł. I nie chodzi mi tylko o podejscie obcesowe do mnie jako pacjentki ale o kompetencje lekarskie. Zbagatelizował totalnie moj problem, mówiąc kolokwialnie olał mnie. może dlatego ze marudzi, że siedzi w przychodni prawie charytatywnie. kasy w łape nie ma to i ma w duszy pacjentke. Wcześniej chodziłam do Dr. Magnuszewskiej ale ponieważ nie mogła przyjmować szukałam innego lekarza. Polecili mi właśnie Sikorę, totalna pomyłka a Dr. Magnuszewskiej nie dorasta do pięt.

Lekarz dobry jak nic się nie dzieje, jak pojawiają się problemy rozkłada ręce i mówi: "Samo przejdzie".... Zwodził mnie przez 2 lata twierdząc, że nic się takiego strasznego nie dzieje, dlatego nie polecam. Przepisuje też hormony bez zlecenia zbadania ich poziomu! Na wizytę umawia niby na godzinę, ale zawsze 2 godziny w poczekalni trzeba odsiedzieć. Bardzo drogi, za każdą wizytę woła 150zł. Jak ma zły humor to trzeba z niego wyciskać informacje, a jego recepcjonistka jest bardzo oschła.