lekarz Jerzy Sikora

Ginekolog

09.09.2014

Bardzo dobry,kompetentny lekarz zapewnia nie tylko opiekę w gabinecie ale również w szpitalu można na niego liczyć.Prowadzi moją drugą ciążę i nie zamieniłabym go nigdy na innego lekarza

Marzena

04.02.2014

Bardzo polecam!!!! Pan doktor prowadzi już moja 2 ciążę, obie z problemami. Mogę powiedzieć, ze tylko dzięki niemu mam dziecko i jestem teraz w 2 ciąży. Mam pełne zaufanie, wszystko zawsze spokojnie wytłumaczy, choć jak sam mówi nie lubi straszyć, zanim postawi djagnoze zawsze zleci szereg badań. Mogę szczerze polecić, a chodzę do Dr już ponad osiem lat, wiec chyba moja opinia moze być wiarygodna ;)

Patrycja

05.01.2014

Myślę, że to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy lekarz w Częstochowie, chodzę do niego od kilku lat, prowadził moje dwie ciąże z przebojami, konkretny, rzeczowy, ma czas dla pacjentki, faktem jest, że kolejki pod gabinetem są dość spore , ale to chyba świadczy dobrze o lekarzu polecam z czystym sumieniem

09.04.2013

polecam chodze do tego lekarza kilka lat prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona konkretny, mily, zawsze usmiechniety,

29.03.2013

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Nie wiem czy prywatnie tez jest tak niemiły i niegrzeczny ale będąc u niego publicznie doznałam szoku jak można byc tak bezczelnym lekarzem. Przy pierwszej wizycie był w miare, wydawało się, że miły i może jakieś kompetencje ma ale za drugim razem czar prysł. I nie chodzi mi tylko o podejscie obcesowe do mnie jako pacjentki ale o kompetencje lekarskie. Zbagatelizował totalnie moj problem, mówiąc kolokwialnie olał mnie. może dlatego ze marudzi, że siedzi w przychodni prawie charytatywnie. kasy w łape nie ma to i ma w duszy pacjentke. Wcześniej chodziłam do Dr. Magnuszewskiej ale ponieważ nie mogła przyjmować szukałam innego lekarza. Polecili mi właśnie Sikorę, totalna pomyłka a Dr. Magnuszewskiej nie dorasta do pięt.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Rafał Szyller

Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44

ul. Orkana