Jerzy Sikora

Częstochowa
50,811282619,12736780 34 366 57 75

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
42 opinie

Bardzo dobry,kompetentny lekarz zapewnia nie tylko opiekę w gabinecie ale również w szpitalu można na niego liczyć.Prowadzi moją drugą ciążę i nie zamieniłabym go nigdy na innego lekarza

Bardzo polecam!!!! Pan doktor prowadzi już moja 2 ciążę, obie z problemami. Mogę powiedzieć, ze tylko dzięki niemu mam dziecko i jestem teraz w 2 ciąży. Mam pełne zaufanie, wszystko zawsze spokojnie wytłumaczy, choć jak sam mówi nie lubi straszyć, zanim postawi djagnoze zawsze zleci szereg badań. Mogę szczerze polecić, a chodzę do Dr już ponad osiem lat, wiec chyba moja opinia moze być wiarygodna ;)

Myślę, że to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy lekarz w Częstochowie, chodzę do niego od kilku lat, prowadził moje dwie ciąże z przebojami, konkretny, rzeczowy, ma czas dla pacjentki, faktem jest, że kolejki pod gabinetem są dość spore , ale to chyba świadczy dobrze o lekarzu polecam z czystym sumieniem

polecam chodze do tego lekarza kilka lat prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona konkretny, mily, zawsze usmiechniety,

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Nie wiem czy prywatnie tez jest tak niemiły i niegrzeczny ale będąc u niego publicznie doznałam szoku jak można byc tak bezczelnym lekarzem. Przy pierwszej wizycie był w miare, wydawało się, że miły i może jakieś kompetencje ma ale za drugim razem czar prysł. I nie chodzi mi tylko o podejscie obcesowe do mnie jako pacjentki ale o kompetencje lekarskie. Zbagatelizował totalnie moj problem, mówiąc kolokwialnie olał mnie. może dlatego ze marudzi, że siedzi w przychodni prawie charytatywnie. kasy w łape nie ma to i ma w duszy pacjentke. Wcześniej chodziłam do Dr. Magnuszewskiej ale ponieważ nie mogła przyjmować szukałam innego lekarza. Polecili mi właśnie Sikorę, totalna pomyłka a Dr. Magnuszewskiej nie dorasta do pięt.

Lekarz dobry jak nic się nie dzieje, jak pojawiają się problemy rozkłada ręce i mówi: "Samo przejdzie".... Zwodził mnie przez 2 lata twierdząc, że nic się takiego strasznego nie dzieje, dlatego nie polecam. Przepisuje też hormony bez zlecenia zbadania ich poziomu! Na wizytę umawia niby na godzinę, ale zawsze 2 godziny w poczekalni trzeba odsiedzieć. Bardzo drogi, za każdą wizytę woła 150zł. Jak ma zły humor to trzeba z niego wyciskać informacje, a jego recepcjonistka jest bardzo oschła.

Lekarz nadaje się do prowadzenia ciąży

Jestem stala pacjentka Pana Doktora,pomimo tego ze ma naprawde bardzo duzo pacjentek to jest naprawde oddanym lekarzem.Jesli cos sie dzieje a jest w Czestochowie to zawsze znajdzie czas aby sprawdzic czy nic zlego sie nie dzieje.Jeszcze nigdy nie bylo takiej sytuacji zeby zostawil mnie bez jakiejkolwiek opieki.Jest naprawde bardzo dobrym lekarzem i dobrym czlowiekiem.

nie polecam nikou takiego lekarza ,brak kompetencji

Na tak dużą ilość wizyt jakich odbyłam u Pana Doktora nie zdołał mi w niczym pomóc ani niczego nie objaśnił.

Pan Profesor leczył mnie przez 1,5roku z powodu endometrium, później zmiana diagnozy na PCOS. Przepisywał Diane 35, potem Primolud Nor, który spowodował całkowity zanik miesiączkowania. Do tego wszystkiego Pan Profesor stwierdził, że będę miała bardzo poważne problemy z zajściem w ciążę, jeśli w ogóle mi się to uda. Ostatecznie z powodu przyjmowanych leków trafiłam do szpitala na oddział endokrynologiczny na wywołanie miesiączki. Podczas pobytu w szpitalu po miesiączce, zrobiono mi wszystkie badania hormonalne. Byłam konsultowana u 4 specjalistów, ginekologów-położników. Każdy z nich złapał się za głowę na informacje o moim leczeniu. Ostatecznie okazało się, że jestem zdrowa, mowy nie ma o bezpłodności, o PCOS mogę zapomnieć. Szkoda tylko, że byłam truta przez tak długi okres czasu :(( NIE POLECAM.

Niemiło wspominam pana doktora.Liczyły się dla niego tylko pieniądze i hurtowe przyjmowanie pacjentek.W poczekalni siedziało sie bardzo długo, a jeśli przyszedł ktoś nie planowy i zpłacił dużo został od razu przyjęty.Inna sprawa to fakt że nie wyjaśnia problemów o jakie pytają kobiety po raz pierwszy w ciąży.Kiedy spytałam dlaczego mam tak dużo białych krwinek powiedział że jeśli chciałabym zadawać takie pytania to ta wizyta powinna by wyglądać inaczej i inaczej kosztować.Do porodu też nie przyjechał mimo tego że obiecywał całą ciążę że będzie.

Szczerze polecam Pana doktora. Jest profesjonalny w tym co robi. Prowadził moje dwie ciąże i widać od razu że bardzo dobrze się na tym zna. Zawsze uprzejmy, miły. Wiadomo ze trzeba swoje odczekać zanim się wejdzie na wizytę, jednak warto.

DR JERZY SIKORA TO NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY LEKARZ.LECZĘ SIĘ JUŻ U NIEGO 11 LAT.BYŁ PRZY MNIE PRZY BARDZO CIĘŻKIM PORODZIE,PROWADZIŁ MOJĄ DRUGĄ PEŁNĄ KOMPLIKACJII CIĄŻĘ, BYŁ TAKŻE PRZY PORODZIE,KTÓRY MIŁO WSPOMINAM,PONIEWAŻ LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ.NADAL JESTEM JEGO PACJĘTKĄ.

BABECZKI PAN DR JEST NAPRAWDĘ BARDZO MIŁY, MĄDRY I WARTY POLECENIA. POZDRAWIAM SYLWIA

Znakomity lekarz, delikatny i bardzo taktowny. Wszystko stara się wytłumaczyć, nie bagatelizuje żadnego problemu.Prowadził dwie moje ciąże i wszytko było w jak najlepszym porządku. Polecam i pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

P.Dr Sikora jest miły i uprzejmy, ale jak pchasz w niego kasę, dla nie swoich pacjentek w szpitalu raczej niemiły, na pytania odpowiada opryskliwie, nie ma czasu na rozmowę z chorymi, choć nie mogę mu zarzucić braku wiedzy i dobrej diagnostyki, ale żeby być traktowaną jak człowiek, trzeba chodzić do doktora prywatnie, a i tu istna fabryka i brak czasu.........czyli "liczy się kasa"

Polecam tego lekarza,leczę się u niego 10 lat i nigdy nie zawiodłam się na nim.

fatastyczny lekarz, spokojny, zdecydowany godny zaufania. Przeprowadził mnie z powodzeniem przez całą ciże i pomógł bezpłatnie :) odebrać poród ;) polecam!

Ja mogę polecić tego lekarza. Prowadził moją 1 ciążę i był przy porodzie. Mogłam dzwonić do niego z każdym problemem. Nadal bede do niego chodzić.

DLA TEN LEKARZ TO CZŁOWIEK KTÓREMU BARDZO DUŻO ZAWDZIĘCZAM. ZAWSZE MIAŁ DLA MNIE CZAS NAWET JAK NIE BYŁAM UMÓWIONA NA WIZYTĘ TO ZAWSZE MNIE PRZYJĄŁ I WYSŁUCHAŁ.JEST CZŁOWIEKIEM GODNYM POLECENIA. DZIEKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA WSZYSTKO. TO LEKARZ DO KTÓREGO ZAWSZE BĘDĘ CHODZIĆ.

mam 21 lat, jestem po zabiegu ginekologicznym, który wykonywał dr Sikora. nie zamierzam w przyszłości zmieniać ginekologa.zdecydowanie polecam.

super lekarz, można mu zaufać w 100% czasami nawet za wizytę ode mnie nie brał :)

powinien wybudowac cmentarz-moje dziecko takze padlo jego ofiara. Hipokryta,obludnik omamia mlode ciezarne dziewczyny swoim urokiem osobistym.Obudzcie sie dziewczyny.Zdecydowanie odradzam.

wspanialy psycholog!!! spokojny,uprzejmy ,swietnie czujacy potrzeby kobiety

Wspaniały człowiek, super lekarz same pozytywy.

Ignorant, cham i tchórz. Mały człowiek bez twarzy. Przez niego udusił się nasz synek - długa jest osób skrzywdzonych przez niego... Nie polecam - zdecydowanie ODRADZAM.

Lekarz preferujący kobiety ciężarne. Niemiły w kontakcie i wyjątkowo mało życzliwy Wykazuje brak kompetencji jeśli chodzi o wizytę z problemami ginekologicznymi.Nie polecam tego lekarza kobietom które nie są w ciązy.

Osobiście polecam tego lekarza,super kontakt zaangażowanie pełen profesjonalizm.Prowadził całą moją ciąże był przy porodzie. Jedyny minus KOLEJKI ;-)))

Bardzo dobry specjalista,można na nim polegac.Miły i sympatyczny,naprawde polecam.

witam, lekarz ten jak dotąd prowadził moją jedną ciążę i mogę go jak najbardziej polecić. Zawsze mogłam na niego liczyć.

Lekarz naprawdę kompetentny.Prowadził moją ciążę i był naprawdę na każde zawołanie.Mogłam do niego dzwonić o każdej porze dnia, a nawet w nocy.Miałam kilka wizyt w gabinecie bez zapisu i nie chciał za nie pieniędzy.Jestem jego pacjentką od 10 lat i nie zamierzam zmieniać lekarza.

Lekarz uprzejmy lepszy od tych co u nich byłam do tej pory. Pieniędzy ode mnie nie chciał zapłaciłam za parę wizyt a później prawie nic. Czasem się gubi troszkę.

Wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Prowadził moje 2 ciąże. Nadal jestem jego pacjentką.

Poród szybki i bez problemów w przyjemnej atmosferze

powinni ode4brac mu prawo do wykonywania zawodu... dziecko do konca zycia jest przez jego nieudolnosc kaleką

Byłam jego pacjentką i takie jest moje zdanie. Najgorsze, że wzbudza zaufanie, a my pacjentki budzimy się za późno.

Jako pacjentka-lekarz oceniam doktora Sikorę bardzo wysoko. Osoba bardzo kompetentna , pełen zaangażowania, poród przebiegł bardzo sprawnie. Leczy przyczynowo a nie objawowo jak większośc lekarzy. Polecam serdecznie.

omijac zdaleka nie odroznia jajnika prawego od lewego!!!

Bardzo dobry specjalista,można na nim zawsze polegać ,gdy się coś niepokojącego dzieje można dzwonić o każdej porze.Jeśli coś przekracza jego kompetencje nie zostawia pacjentki samej sobie tylko wysyła do już konkretnego specjalisty bądź przyjmuje w Klinice.Jedyna "wada" to koszt wizyty ale jeśli jest problem to naprawdę warto.

Jest to lekarz kompetentny, pełen zaangażowania do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny