lekarz Jerzy Tylnicki

Świetny lekarz cechujący się zaangażowaniem i empatią. Lekarz jest punktualny, dokładnie bada, sprawdza wszystkie możliwości leczenia, nie przepisuje lekarstw na chybił trafił. Zna się na swojej pracy i po pierwsze jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą

Lekarz bez jakiejkolwiek empatii do pacjentki. Zostałam potraktowana przedmiotowo. Dostałam diagnozę bez jakichkolwiek objaśnień. A stwierdzenie lekarza: ..."zrobi sobie Pani z tym co chce." ...pozostawia wiele do życzenia. Znam osoby, które same poleciły mi tego lekarza jako dobrego specjalistę i jego kompetencji nie podważam. Nasuwa się jednak pytanie czy świadomość tego ze jest się polecanym lekarzem upoważnia kogokolwiek do złego traktowania innych. Podsumowując :za wizytę zapłaciłam, pawie niczego się nie dowiedziałam, wizyta umówiona a czekałam 3 godziny. Zmarnowany czas i pieniądze.

Lekarz bez jakiejkolwiek empatii do pacjentki.

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego . To lekarz ze wszech miar godny polecenia, kompetentny i życzliwy pacjentom. Po raz pierwszy zetknęłam się z ordynatorem szpitala, który przychodzi do pacjentek nie tylko na obowiązkowej wizycie ale również o różnych porach dnia pytając o ich samopoczucie. Z uwagą wsłuchuje się we wszystkie postawione mu pytania i rzetelnie na nie odpowiada. Moja operacja przebiegła bez komplikacji i wiem, że zawdzięczam to Doktorowi Tylnickiemu. Wdzięczna pacjentka z Ostrężnicy.

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .

lekarz z prawdziwego zdarzenia GODNY ZAUFANIA POLECAM a te negatywne komentarze to napewno złosliwosc

Szanowne Panie zapoznałam się ze wszystkimi opiniami i uważam że wszystkie negatywne wpisy to konkurencja. Byłam już u nie jednego ginekologa i tylko Pan doktor okazał mi wsparcie i fachową pomoc żaden lekarz tyle dla mnie nie zrobił - nie prawdą jest że Pan Doktor przyjmuje tylko prywatnie ja byłam na nfz i jestem bardzo zadowolona.

Szanowne Panie

zdecydowanie wart polecenia, kompetentny i godny zaufania .

zdecydowanie wart polecenia, kompetentny i godny zaufania .

Polecam Dr Tylnickiego, prowadził mi ciąże jestem w 100%zadowolona, co do długości jego przyjęć to dobra wizyta nie równa sie długa wizyta:)Jeżeli z ciąża jest ok to nie ma co siedzieć,w każdym razie na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedz.Gdybym miała jeszcze raz powierzyć komuś prowadzenie ciąży to na pewno zdecydowała bym się własnie na Niego.

to najlepszy lekarz pod sloncem ,uratowal mnie

to najlepszy lekarz pod sloncem ,uratowal mnie

Najlepszy lekarz o jakim kobieta może tylko zamarzyć. Moja ciąża była zagrożona. Pierwsze 3 m-ce leżałam , ale od kiedy trafiłam do Pana Dr zaczełam się cieszyć ciążą, bo od pierwszej wizyty wiedziałam, że to bardzo dobry specjalista. Poświęca bardzo dużo czasu na wizycie, aby wszystko dokładnie omówić i rozwiaż wątpliwości. Pod telefonem 24h/d. Pan Dr posiada ogromną wiedzę i zna się na tym co robi.!! Pan Dr potrafił przewidzieć, że mogę urodzić przed terminem i dzięki temu dzidziuś urodził się zdrowy, bo Pan DR odpowiednio poprowadził ciąże oraz osobiście zrobił cesarskie cięcie. POLECAM z całego serca. Zadowolona pacjętka. Kinga:)

Nie wątpię, że pan dr jest specjalistą w swoim fachu - ale wydaje mi się, że zapomniał, iż pacjenta nie traktuje się przedmiotowo lecz indywidualnie i jest jego żywą reklamą po wyjściu z gabinetu. Pozdrawiam i nie polecam tego lekarza.