Jerzy Wegner

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
13 opinii

Brawo! Pierwszy raz miałem robioną gastroskopię, doktor przeprowadził ją bardzo profesjonalnie mimo, że mam budowę ciała utrudniającą badanie i potrzebne były dwa podejścia do wprowadzenia aparatu. Doktor oraz asystentka byli bardzo uprzejmi. Byłem skierowany na samą gastroskopię, więc opis problemu oraz proponowane leczenie omówione zostałyby na osobnej wizycie.

Pan doktor przeprowadził się do nowego gabinetu, kupił aparaturę za miliony złotych i teraz pacjent musi za to wszystko zapłacić. Do tego rejestratorka, asystenta do badań i pewnie jeszcze po południu sprzątaczka. Wszystko to bardzo dużo kosztuje. Pan doktor bardzo małomówny, gastroskopię wykonuje w błyskawicznym tempie, po czym wręcza wynik i podaje rękę na do widzenia. O dolegliwościach nic nie mówi, receptę przepisuje na bardzo drogie leki, których nie ma w aptekach. Po zapytaniu rejestratorki, ile kosztuje gastroskopia, usłyszałam pytanie , " z poradą czy bez"?. Czy to znaczy, że jeśli jest bez porady to doktor nie wręcza wyniku badania ? Bo jeśli chodzi o poradę słowną to i tak nic nie mówi. "Ciekawe" podejście do pacjenta. Chciałam wykonać kolonoskopię ale jak usłyszałam cenę 600,-zł to odechciało mi się wszystkiego.

Wizyty ekspresowe, a jak pacjent ma jeszcze jakieś pytania to pan doktor kazał mi zapłacić za kolejną wizytę. Bardzo małomówny doktor, nic się nie mogłam od niego dowiedzieć, na co choruje, na czym to polega...musiałam go ciągnąć za język.

Polecam . Super atmosfera, pełen profesjonalizm, "0" bólu na test.

Kolonoskopia wykonywana przez doktora Wegnera jest zwyczajnym badaniem, polecam wszystkim!!! Badanie wykonano w Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni

Dobry fachowiec, ale zebrany wywiad podczas wizyty był zbyt powierzchowny co uniemożliwiło postawienie właściwej diagnozy.

mialam 3 gastroskopię ,którą wykonal dr Jerzy Wegner i kiedy oświadczyl mize nie będzie to dlugo trwalo i raczej bezboleśnie to myślalam że żartuje ale okazalo się prawdą! Wrócila moja wiara w lekarzy którzy są naprawdę fachowcami ! Polecam! Malgorzata

25.05 Pan doktor wykonał u mnie gastroskopię. Polecam każdemu kto jeszcze nie wybrał lekarza, żeby zrobił właśnie u tego. Super atmosfera, pełen profesjonalizm, "0" bólu. No a samo badanie nie jest niestety przyjemne, ale gwarantuję - da się znieść.

Super lekarz, w piątek 21.05 miałam kolonoskopię. Przed zabiegiem bałam się strasznie. Badanie wykonane bez większego bólu. Z gabinetu wyszłam uśmiechnięta, pomimo wykrycie polipa. Gorąco polecam.

Uprzejmy,miły pan, co jest bardzo ważne przy kolonoskopii, badanie wykonane bezboleśnie, atmosfera sprzyjająca dobremu samopoczuciu badanej osoby. Pierwszy lekarz w moim 50 letnim życiu, który powitał i pożegnał mnie uścisnięciem dłoni :-).

Lekarz godny zaufania i bardzo wyrozumiały. Potrafi w odopowiedni sposób przemówić do pacjenta i zaleca zawsze dające świetne efekty leczenie. Szuka najłagodniejszego sposobu leczenia dostosowanego do potrzeb pacjenta. POLECAMY!

lekarz, który chce pomagać pacjentom, a nie robić statystyki. Naprawdę konkretny, rzeczowy i ma podejście do pacjenta, bo jakby nie było temat dla wielu osób jest wstydliwy.

Lekarz bardzo kompetentny, wzbudzjący zaufanie u pacjenta, nie traktuje chorego z "góry", bardzo delikatny w sposobie przeprowadzania badań

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny