Po ponad godzinie grzebania w ósemce Pani Doktor oznajmiła że jednak nie jest w stanie jej usunąć bo nie ma do tego narzędzi. Zostałem odesłany do poleconego lekarza na wizytę prywatną, która trwała jakieś 5 minut i zęba nie było. Nie było również problemu z wystawieniem zwolnienia lekarskiego na dzień w którym nie mogłem stawić się w pracy z powodu ekstrakcji zęba. Natomiast Pani doktor odmówiła wypisania takiego zwolnienia. Może miałem pecha, ale generalnie odradzam.

Może miałem pecha, ale generalnie odradzam.

Jeśli chodzenie do stomatologa może być przyjemne- to tylko do Pani Doktor Kuczyńskiej. Jestem Jej wierną pacjentką od lat. Fantastycznie daje radę skomplikowanym zabiegom chirurgicznym jak i zwykłym wymianom plomb. Rozmawia z pacjentem, szczegółowo objaśnia kolejne kroki leczenia, nie narzuca swojej woli a uzgadnia z pacjentem. Jestem zadowolona i każdemu z czystym sumieniem Panią Doktor mogę polecić.

ale to jest kwota jaka sie płaci za szwy

ale to jest kwota jaka sie płaci za szwy

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Już dwukrotnie poradziła sobie ze skomplikowanym usunięciem moich górnych zębów. Mam do Pani Doktor ogromne zaufanie i siedząc na fotelu zawsze jestem spokojna o efekt jej pracy. Oprócz tego, że jest wysokiej klasy fachowcem to również bardzo dobrym człowiekiem o wysokiej moralności. Szczerze polecam Panią Doktor.

Od lat leczę zęby u dr Kuczyńskiej.To znakomity lekarz w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Tzn nie tylko profesja ale i charakter. Zwłaszcza niezrównany chirurg o ogromnym doświadczeniu i znajomości technik. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miła pani doktor. Usuwa bardzo dobrze zęby(moja ósemka - szybciutko) a nawet słyszałam że po innych poprawia więc musi być bardzo dobra.

Usuwałem u pani doktor zęba. Mam do usunięcia kolejnego i wybieram się również do niej.

bałam się jak małe dziecko, zupełnie niepotrzebnie bo trafiłam na cudownego lekarza, polecam

Pani doktor, owszem przemiła, ciągle uspokajała i tłumaczyła że to prosty zabieg ale przy usówaniu "5" męczyła mnie półtorej godziny i nie mogła sobie dać rady z wyrwaniem zęba. Ząb się jej kruszył i łamał. Rwała, potem przecinała i dalej rwała i tak w kółko. Przeżyłam horror. Efekt był taki że mam zszyte dziąsło w miejscu usuniętego zęba, przecięcie na długości czterech zębów na zewnętrznej części dziosła po igłach od trzech znieczuleń oraz przecięty język, opuchnięty policzek z siniakiem na buzi. Nigdy więcej!

wyrywałam czwórki do aparatu ortodontycznego, bałam się okropnie, a wizyta przebiegła spokojnie, pani doktor wszystko tłumaczy, pomaga uspokoić się , ja wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona z ząbkami na pamiątkę.