Joanna Łączkowska-Przybylska

Poznań
52,374000716,8918680 602 79 23 30

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
8 opinii

Byłem na wizycie u pani doktor publicznie w przychodni ale odczułem że jestem tam niepotrzebny , 2 tygodnie po zabiegu i w tym samym szpitalu bez poprawy i bólowy zapisano szybko lek i wypad do innej poradni gdzie czas oczekiwania wynosi 3 miesiące a dalsze leczenie powiedziano mi że u lekarza rodzinnego . (czułem się jak by mnie wyrzucili na ulice pod tramwaj )

Byłam u Pani dr na dwóch wizytach (publicznej i prywatnej) Jestem baardzo niezadowolona. Nie spelniła moich oczekiwań jako lekarz. Kiedy naprawdę potrzebowałam pomocy laryngologicznej zbagateliowala problem przepisując mi tylko kropelki do nosa i lek przeciwwirusowy,który stosuje się u osób z opryszczką. MASAKRA. Czułam się coraz gorzej i nie znając nikogo innego udałam się na wizytę prywatną. Najbardziej zszokowała mnie reakcja Pani Doktor,kóra powiedziała, że mnie nie pamięta i wyparła się tego, że zapisała mi w/w leki bez antybiotyku . Przez to sytuację leczyłam się ponad 3 tygodnie, bezskutecznie. NIE POLECAM!!!!!!!

Bardzo miła,ciepła osoba,jako lekarz również osoba znająca się na tym co robi.

polecam Panią Doktor człowiek o wielkim sercu i przede wszystkim dokładny diagnosta.rewelacyjny lekarz.

Nie polecam tego lekarza. Jest nerwowa.Poświęca mało czasu pacjentowi.Chętnie proponuje inną przychodnie.Nie mam zaufania do tego lekarza.

Polecam Panią Doktor pod każdym względem. Jest zawsze uprzejma, rzeczowa i chętna do pomocy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Choruję na zatoki od lat i ufam najbardziej właśnie Pani Doktor.

Polecam, Pani doktor bardzo miła, uprzejma, a co najwanizjesze zna sie na tym co robi. Pozdrawiam

polecam lekarza. Stopsunkowo tania wizyta, zawsze odbiera tel. Mozna sie umowic nawet poznym wieczorem

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny