lekarz Joanna Orchowska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Byłam kilka razy na wizytach prywatnych jak była potrzeba (chyba 4) bo zwykle chodziliśmy na NFZ. Nie polecam. W ciągu 10 minutowej wizyty potrafiła zapytać o wiek dziecka 4 razy. Leki jakie miało dziecko brać zapisała do wiadomości lekarza rodzinnego odręcznie na zwykłej recepcie (rodzinny pokręcił głową potem). A teraz najlepsze _ za każdym razem zakładała nową kartę bo poprzedniej nie mogła znaleźć. Nie wiem jak można prowadzić dziecko nie mając przed sobą historii choroby!!!!!!!!!

Nie jest godna polecenia. Krążą opinie, że dobry fachowiec, ale podejście do dzieci i do rodziców bezczelne i chamskie. Bardzo niemiło.

Bardzo dobra pani doktor, dla mojej córki leki ustawiła tak dobrze,że objawy astmy i alergii stały się zupełnie "nieobecne". Po doświadczeniach z innymi "lekarzami" tej specjalizacji mogę powiedzieć ,że dr Orchowska jest najlepsza.

Bardzo rzetelna pani doktor. Gdy byłam mała, leczono mnie u niej przez dłuuuugi czas, bardzo mi pomogła. Objawy dosyć silnej alergii na przestrzeni lat zniknęły prawie całkowicie. Jest trochę zdystansowana, ale potrafi być miła, z chęcią wytłumaczy to i owo, zna się na tym co robi - tak ją wspominam. Polecam!

Jako pulmonolog Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Posiada wiedzę, kompleksowo podchodzi do pacjenta, szczegółowo omawia wyniki badań, doradza jak sobie radzić z problemami zdrowotnymi nawet jeśli nie ma to bezpośredniego związku z układem oddechowym. Pacjent wychodzi dobrze poinformowany o stanie swojego zdrowia. Polecam.

Nie jestem zadowolona,wizyta trwala jakies 15 min,wywalilam 80zl a i tak sie niczego nie dowiedzialam ,dostalam tylko skierowanie na krew dla synka,rownie dobrze mogla mi to dac lekarz rodzinna na NFZ,lekarz teraz to najlepszy fach,kasa wpada szybciutko a pacjent traktowany jest jak element przetargowy,średniej jakosci lekarz,za drogie wizyty!!!

Najlepszy lekarz alergolog, gratulację dla rzetelności tej pani doktor!

Najlepszy lekarz alergolog, gratulację dla rzetelności tej pani doktor!

Takie popularne słowo CHAM najlepiej oddaje maniery tej ... hm ... pani. NIGDY WIĘCEJ.

Takie popularne słowo CHAM najlepiej oddaje maniery tej ... hm ... pani.
NIGDY WIĘCEJ.

Lekarz masakra, nigdy więcej, odradzam, bardzo nieprzyjemna i nie jestem pewna czy zna sie na tym co robi, moja córeczka ma alergie a pani doktor stwierdziła, że jak nie ma objawów to nic jej nie dolega. Śmieszne, najpierw trzeba pomęczyć dziecko i nafaszerować alergenem by miało plamy na rekach by ta pani doktor mogla stwierdzić ze dziecku jednak coś dolega..

jest kompetentna i miła dla dziecka. polecam

jest kompetentna i miła dla dziecka. polecam