Joanna Tylżanowska-Kisiel

Siedlce
52,161909122,2917864

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.1512345
9 opinii

• 5

Bardzo dobra lekarz znająca się na kilku specjalizacjach.W 100% mogę ją polecić wszystkim młodym mamom,bo moje dziecko jest tylko jej pacjentem już od 6 lat.Odpowie na wszystkie pytania,doradzi.Bardzo miła dla dzieci.

• 3

Trudno mi określić kompetencje pani doktor poniewaz bylismy tylko na jednej wizycie, co zdecydowanie wpłyneło na to ze napewno nie skożystamy nigdy z jej usług to fakt ze wizyta przebiegla w pospiechu bez poswiecenia odpowiedniej uwagi.

• 5

Pani doktor prowadzi leczenie moich dzieci od dawna. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam,

• 4

Bardzo miła, kompetantna Pani doktor- chętnie wysłucha i pamięta chorych.Godna polecenia!

• 2

Długo oczekiwana wizyta - na fundusz -trwała 5 min. Pani doktor nie wchodzi w szczegóły (przed wizytą polecono nam zrobić badania krwi i kału na które nawet nie patrzyła)zapisuje leki w dużych ilościach. Trochę to niepokojące- zwłaszcza że leczy dzieci.

• 5

Leczę u pani doktor dwoje dzieci alergicznych i astmatycznych od kilku lat z bardzo dobrymi efektami. Zawsze jest bardzo na bieżąco z nowymi trendami i nowoczesnymi lekami, czasem stosuje uderzeniowe dawki leków (co jedna z pań powyżej Jej zarzucała), ale z mojego doświadczenia po to żeby szybko dziecko wyleczyć a potem ten stan stabilnie utrzymywać bez leków lub z ich minimalną dawką. Długoterminowo taka taktyka jest dla mnie lepsza niż jak opisała Pani powyżej pięciomiesięczne nieskuteczne leczenie bez używania leków. Gorąco polecam.

• 1

byłam z pół rocznym dzieckiem, chorym na AZS, pediatra 5 mcy starała się leczyć dziecko możliwie najbardziej naturalnymi metodami, a Pani alegrolog z drzwi mi wyjechała ze sterydem. Wizyta krótka, zapisała dziecko na kolejną, na bank nie pojdę.

• 1

leczyłam u niej 3 dzieci ..... Pani doktor okazała się jednak niekompetentna pomimo swojego doswiadczenia ...... leczyła dziecko wysokimi dawkami leków sterydowych i antybiotykami nie szukając przyczyny niepowodzień zaleconych kuracji ...... Wizyty pobieżne, realizowane na szybko, bez tłumaczenia i wchodzenia w szczegóły ....

• 3

Czy ktoś może napisać mi coś na temat tej pani doktor. Planuje zapisać do niej moją siedmiomiesięczną córeczkę. Mamy problemy ze skórą. Nie wiem czy warto? czy ktoś moze ja polecić???

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat