Joanna Tylżanowska-Kisiel

2,4
2,5
3,5

23.03.2016

Masakra!!! udałam się do Pani dr. z 12m-cznym synkiem z podejrzeniem alergii na białko mleka krowiego. Wizyta w kompletnym pośpiechu, Pani dr. oburzona że do badania nie wystarczy podnieść koszulki, tylko muszę ściągnąć dziecku spodnie żeby rozpiąć body. Zaczęła pytać jakie mleka dziecko piło od początku, i w trakcie zaczęła wypisywać skierowania na testy, więc nawet nie zdążyłam powiedzieć jakie mleko aktualnie dziecko pije, a tu już koniec wizyty. Wynik wizyty - oszałamiający. Pani dr. nie przepisała zmiany mleka, zmiany diety na bezmleczną czy jakiś specjalnych bakterii aby układ pokarmowy zaczął pracować nad strawieniem białka mleka - tylko 12m-czne dziecko dostało silne leki wziewne - pulmicort i berodual, z rozpozaniem jak się doczytałam na kartce dla lekarza kierującego "dychawicy oskrzelowej" - a synek się nie zadusza tylko trochę pokasłuje, a we wczesnym okresie niemowlęcym picie mleka sprawiało mu ból, i przez pewien okres nie robił kupek. Jedyne co wynieśliśmy z tej wizyty to skierowanie na testy z krwi. Jeśli chodzi o dzieci to zdecydowanie nie polecam!!!

Elżbieta

06.01.2014

Bardzo dobra lekarz znająca się na kilku specjalizacjach.W 100% mogę ją polecić wszystkim młodym mamom,bo moje dziecko jest tylko jej pacjentem już od 6 lat.Odpowie na wszystkie pytania,doradzi.Bardzo miła dla dzieci.

16.03.2013

Trudno mi określić kompetencje pani doktor poniewaz bylismy tylko na jednej wizycie, co zdecydowanie wpłyneło na to ze napewno nie skożystamy nigdy z jej usług to fakt ze wizyta przebiegla w pospiechu bez poswiecenia odpowiedniej uwagi.

iwa74 iwona74-1974

04.10.2012

Pani doktor prowadzi leczenie moich dzieci od dawna. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam,

14.06.2012

Bardzo miła, kompetantna Pani doktor- chętnie wysłucha i pamięta chorych.Godna polecenia!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Siedlce"?

Piłsudskiego 49

ul.bema