dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Bardzo polecam ten gabinet. Profesjonalizm, podejście do pacjenta i niezwykle przyjazna atmosfera to atuty tego miejsca. Poza tym ceny nie zwalaja z nóg i pacjent wie za co płaci.

Profesjonalizm przez duże "P". Ogromna uprzejmość do pacjenta, cierpliwość, zabieg leczenia zęba zupełnie bezbolesny. W 100% mogę każdemu polecić...

Profesjonalizm przez duże "P".
W 100% mogę każdemu polecić...

Pełen profesjonalizm, doprowadziłem do wyrywania zęba bojąc się panicznie dentystów po przejściach w prywatnych gabinetach. U Pani Joanny pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, wytłumaczenie dolegliwości, a samo wyrywanie bezbolesne, miła atmosfera, polecam jak najbardziej, bylem z polecenia a teraz polecam i zachwalam. Teraz pójście do dentysty to jak wyjście do fryzjera ;) Pozdrawiam :D

Super stomatolog polecam Bardzo pozdrawiam.

Super stomatolog polecam Bardzo pozdrawiam.

Bardzo miła Pani Dr, tłumaczyła co po kolei robi, dzięki temu wiadomo co nas zaraz czeka. Wzbudza zaufanie. Bardzo polecam.

super lekarz polecam .nie ma sie czego bac w końcu wizyta u u dentysty to nie horror,

Polecam wszystkim!!!!! W sobotę przechodziłam zabieg i wyszłam z gabnetu uśmiechnięta:) podejście wspaniałe! bardzo przyjemni ludzie, fachowe podejscie. Przenosimy się całą rodziną do Pani Doktor. Pozdrawiam serdecznie i polecam z czystym sercem jako " Najlepszy stomatolog w Olkuszu" !!!

Prze delikatna i wspaniała kobieta,potraktowała mnie jak dziecko,naprawdę bardzo,bardzo dobry lekarz,bez żadnego bólu usunęła mi ząb,nawet znieczulenie,którego tak się boję nie boli super gorąco polecam Panią Doktor :)))

mnie tam sie wszystkie plomby dosyc ze trzymaja, to jeszcze sa ladne, a najwazniejsze,ze nic nie boli. Szkoda,ze wczesniej nie mialem szczescia do dentystow.Zdecydowanie polecam !

Zdecydowanie polecam Pania Joanne jest bardzo sympatyczna i nie ma się czego obawiać.